Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymásba szerettünk unokatestv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymásba szerettünk unokatestvéremmel, hogyan mondjuk el a szülőknek?

Figyelt kérdés

Aki ezt teljesen elítélni az sosem volt igazán szerelmes! Mielőtt akárki ítélkezik, elszeretném mondani, hogy ez semelyikünk terve nem volt! Mindketten szinglik maradtunk, én 19 vagyok ő pedig 26. Egyszer csak elkezdtünk sokat együtt lenni. Kibeszéltük a számomra helyes fiúkat és a számára szép nőket. Aztán pedig elmentünk egy buliba, de éjjel a haverja velem akart aludni de én inkább az unokatesómmal aludtam és akkor hosszan beszélgettünk feküdtünk egymás mellett és egyszer sokkal több történt mint szabadott volna.. Reggel felkeltünk és elindultunk haza senki nem szólt senkihez este felé kezdtünk oldódni és megbeszéltük hogy neha alkalmik leszünk ami kezdetben ment.. De! Furcsán írt nekem és celozgatott hogy soha nem lehet köztünk semmi komoly, viszont nem sokkal ezután kijelentette hogy őt nem érdekli csak velem akar lenni! Igazság szerint én is ezt éreztem! Telt az idő és egyre jobban szerettünk egymásba! Ma már nem tudnék nélküle élni! Olyan ez a kapcsolat mint mikor egyszerre édes valami és ugyanakkor szenvedélyes, olyan különleges mindez, hogy soha nem éreztem ezt amit most! Viszont!... Unokatesók vagyunk.. Pár barátnak mertük ezt elmondani.. A családunk borzalmasan fog lazadni de nem tudom hogy enyhíthetném.. Valamikor eléjük kell állnunk és nem tudom hogyan tegyük mit mondjunk.. Még suliba járok és akkor akartuk mindezt fel vállalni mikor dolgozok és albiba tudunk menni.. Körülbelül pár honap.. De egyszerűen mit mondanátok minderre? Hogyan állnátok a szülők elé? Mit mondanátok?

19L



2021. márc. 24. 15:43
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
98%
A vérfertőzés minden kultúrában tiltott.
2021. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
100%
És hogy ha az ellenkező nemű tesódba vagy a saját fiadba szeretsz bele, akkor is ignorálni fogod a normális válaszokat, mert te szerelmes vagy?
2021. márc. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
98%

"Mindketten szinglik maradtunk, én 19 vagyok"


19 évesen egyébként a világ legnagyobb katasztrófája szinglinek lenni.

2021. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj kérdező, ha olyan emberek lennétek akik nem tudták volna hogy első unka testvérek vagy tényleg nem találkoztatok volna gyakran gyermekként, de ti együtt nőttetek fel mint a testvérek és a testvérébe normális ember nem szeret bele mert másfajta kötödés alakul ki.. Tehát nálatok valami baj van ott fejben, ezért szokták mondani a tanult emberek sokszor betegebbek mint az átlag.
2021. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
98%
Ne keverd össze a melegséggel. Te szimplán undorító vagy. Mentegesd csak magad, de attól az vagy.
2021. márc. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
76%
25 éves nő vagyok és mégsem b@szok a 24 éves unokaöcsémmel te selejt g*ci :D
2021. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a melegséget ne hozd ide, kérdező. És de, van, amikor nem éljük meg az érzelmeinket. Ilyen pl. a vérfertőzés, de akár a pedofília is. Egyik sem elfogadható.

Most az, hogy valaki egy random azonos neműt szeret vagy mindkettőt nem okoz maradandó kárt másban/a gyerekeiben mondjuk. Így nem lehet őket összevetni.

A szerelem meg nem minden. Max. a tinik takaróznak vele. :D

2021. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 A kérdező kommentje:
26. Szerintem a selejt az aki ilyen megnyilvanulast tanúsít! A magyar törvény sem ír arról hogy ez mekkora bűn és sorolhatnám.. A gyermek vállalás meg az elején letisztázódott hogy nem szeretnénk! Igazából egyszerű kérdést tettem fel, van aki megveti, de van elég olyan ember aki nem és én az utóbbi emberek véleményére számítottam. Egyszerű emberi magatartás, ha nem tetszik a poszt tovább megyek és nem értelmetlen szavakat dobálok össze! A világnak a legnagyobb problémája nem a mi szerelmünk, hanem hogy tele van ennyi gyűlöletes emberrel!
2021. márc. 24. 17:41
 29/64 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről az jutott eszembe, mikor a Balázs Showban a nagyon buta lány összejött a szintén nagyon buta unokatestvérével, és azzal védekezett, hogy "csak félig unokatestvérek" apai ágról unokatestvérek, anyairól nem :DDDDD
2021. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerelem ide vagy oda ez vérfertőzés. Hahó ébresztő. Ha van eszetek akkor abbahagyjátok ezt a förtelmet, szegény szüleitek...
2021. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!