Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymásba szerettünk unokatestv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymásba szerettünk unokatestvéremmel, hogyan mondjuk el a szülőknek?

Figyelt kérdés

Aki ezt teljesen elítélni az sosem volt igazán szerelmes! Mielőtt akárki ítélkezik, elszeretném mondani, hogy ez semelyikünk terve nem volt! Mindketten szinglik maradtunk, én 19 vagyok ő pedig 26. Egyszer csak elkezdtünk sokat együtt lenni. Kibeszéltük a számomra helyes fiúkat és a számára szép nőket. Aztán pedig elmentünk egy buliba, de éjjel a haverja velem akart aludni de én inkább az unokatesómmal aludtam és akkor hosszan beszélgettünk feküdtünk egymás mellett és egyszer sokkal több történt mint szabadott volna.. Reggel felkeltünk és elindultunk haza senki nem szólt senkihez este felé kezdtünk oldódni és megbeszéltük hogy neha alkalmik leszünk ami kezdetben ment.. De! Furcsán írt nekem és celozgatott hogy soha nem lehet köztünk semmi komoly, viszont nem sokkal ezután kijelentette hogy őt nem érdekli csak velem akar lenni! Igazság szerint én is ezt éreztem! Telt az idő és egyre jobban szerettünk egymásba! Ma már nem tudnék nélküle élni! Olyan ez a kapcsolat mint mikor egyszerre édes valami és ugyanakkor szenvedélyes, olyan különleges mindez, hogy soha nem éreztem ezt amit most! Viszont!... Unokatesók vagyunk.. Pár barátnak mertük ezt elmondani.. A családunk borzalmasan fog lazadni de nem tudom hogy enyhíthetném.. Valamikor eléjük kell állnunk és nem tudom hogyan tegyük mit mondjunk.. Még suliba járok és akkor akartuk mindezt fel vállalni mikor dolgozok és albiba tudunk menni.. Körülbelül pár honap.. De egyszerűen mit mondanátok minderre? Hogyan állnátok a szülők elé? Mit mondanátok?

19L



2021. márc. 24. 15:43
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
98%
Attól te még aberált vagy! Odamész apád elé aztán megmondod,hogy az unokatesóddal bas.ol ennyi! Max kiveri a fogaid de legalább utána nem fogazol ! ;)
2021. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, bennem ha ilyen gondolatok támadnának, én rosszul lennék magamtól, és meg akarnék szabadulni az érzéseimtől, nem pedig a jövőnket tervezgetni
2021. márc. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
100%
29: Arra én is emlékszem!:D
2021. márc. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%

Juj arra én is emlékszem, 29-es. :D


Az volt a kérdés, hogy hogyan mondjátok meg a szülőknek. Erre jöttek a válaszok, hogy nem kéne, mert nem fognak jól reagálni egyértelmű okok miatt, amik közül felmerült: szégyen, vérfertőzés, gyerekvállalással kapcsolatos problémák, kiközösítés, stb.

Nem számíthattál arra, hogy ilyen kérdés után majd megveregetik itt a vállatok, hogy: jaj, tálaljátok szépen, de sok sikert, hajrá szerelem.

2021. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:

Szeretném ha mindenki tisztán látna!



A Biblia tehát vérfertőző kapcsolatnak azt tekinti, ha valaki hál:


Más feleségével

Saját anyjával

Saját apjával

Mostoha anyjával (apjának feleségével)

Lánytestvérével (akkor is ha csak féltestvér)

Saját lányával

Saját unokájával

Egy nő, ha saját lányával hál

Egy nő, ha saját unokájával hál

Egy férfi, ha nagynénjével (valamelyik szülő testvérével)

Egy nő, ha nagybátyjával (apja testvérével)

Menyével

Sógornővével, ha az ún. jibum szertartást nem ejtették meg (e szertartásról egy másik bejegyzésben írok majd)

A feleségének lánytestvérével, amíg felesége életben van még akkor sem, ha az ember elvált



Na ez a vérfertőzés!

2021. márc. 24. 18:02
 36/64 anonim ***** válasza:
93%

Ó, a Biblia szerinte ez helyes, az már más! Éljen!

Aha, nem

Vidd már innen

2021. márc. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
93%

Na, ha ilyen felkészült a kérdező, semmiség lesz a szülőknek is elmondani!:)


Csak a Bibliát kell idézni, attól megnyugszanak!!!4!!4!!!

2021. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező tényleg ennyire buta vagy?
2021. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
87%
A Biblia azt is mondja, hogy csak gyermeknemzés céljából lehet szexelni.
2021. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
92%
Én itt mára végeztem. Szerintem neked egy vadidegentől is olyan gyereked születne, mint egy amőba, hát még rokontól...
2021. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!