Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egymásba szerettünk unokatestv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymásba szerettünk unokatestvéremmel, hogyan mondjuk el a szülőknek?

Figyelt kérdés

Aki ezt teljesen elítélni az sosem volt igazán szerelmes! Mielőtt akárki ítélkezik, elszeretném mondani, hogy ez semelyikünk terve nem volt! Mindketten szinglik maradtunk, én 19 vagyok ő pedig 26. Egyszer csak elkezdtünk sokat együtt lenni. Kibeszéltük a számomra helyes fiúkat és a számára szép nőket. Aztán pedig elmentünk egy buliba, de éjjel a haverja velem akart aludni de én inkább az unokatesómmal aludtam és akkor hosszan beszélgettünk feküdtünk egymás mellett és egyszer sokkal több történt mint szabadott volna.. Reggel felkeltünk és elindultunk haza senki nem szólt senkihez este felé kezdtünk oldódni és megbeszéltük hogy neha alkalmik leszünk ami kezdetben ment.. De! Furcsán írt nekem és celozgatott hogy soha nem lehet köztünk semmi komoly, viszont nem sokkal ezután kijelentette hogy őt nem érdekli csak velem akar lenni! Igazság szerint én is ezt éreztem! Telt az idő és egyre jobban szerettünk egymásba! Ma már nem tudnék nélküle élni! Olyan ez a kapcsolat mint mikor egyszerre édes valami és ugyanakkor szenvedélyes, olyan különleges mindez, hogy soha nem éreztem ezt amit most! Viszont!... Unokatesók vagyunk.. Pár barátnak mertük ezt elmondani.. A családunk borzalmasan fog lazadni de nem tudom hogy enyhíthetném.. Valamikor eléjük kell állnunk és nem tudom hogyan tegyük mit mondjunk.. Még suliba járok és akkor akartuk mindezt fel vállalni mikor dolgozok és albiba tudunk menni.. Körülbelül pár honap.. De egyszerűen mit mondanátok minderre? Hogyan állnátok a szülők elé? Mit mondanátok?

19L



2021. márc. 24. 15:43
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim válasza:
96%
Pár nap múlva látjuk majd a hírekben "Feldühödött apa végzett saját lányával és annak párjával, miután kiderült, vérfertőző kapcsolatban élnek".
2021. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
0%
Nem vérfertőzés. Ne írjatok hülyeséget
2021. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
96%
Ő, de?
2021. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim válasza:
0%

Végre egy értelmes ember!


Én pár napja mondtam el anyámnak, hogy az unokatesommal járok.

Mindig is bizonygatta, hogy neki feltűnne ha szerelmes lennék. Én pedig megkérdeztem, hogy látszik e rajtam.

Lassan kérdezgettem, probáltam rávezetni, hogy rájöjjön.

És egy igazi anya az pontosan jól tudja. Első tippre kitalálta.


De egy dolog van amire nagyon figyelni kell. Nem szabad meghátrálni. Magabiztosan kell hozzáálni a dologhoz. Én tisztásztam vele az elején, hogy bármi is lesz a véleménye nem tud eltiltani tőle.


Ha szerető és elfogadó szüleid vannak akkor elfogadnak és meg fogják érteni.


Ha pedig nem olyanok akkor csak tarts ki a párod mellet és látni fogod ahogy a szüleid lassan elkezdik elfogadni ezt a dolgot.


Türelem kell hozzá semmi más.


De ez csak az én véleményem.

2022. okt. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!