Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok bele tudnátok szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bele tudnátok szeretni egy szub, biszex (passzív) hajlamú pasiba, el tudnátok fogadni párotoknak?

Figyelt kérdés

Fut itt egy másik kérdésem is ami tartalmasabb képet adhat Rólam és a vágyaimról:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



2012. júl. 20. 23:15
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Ha az előző kérdésed nézem akkor maximum nyitott kapcsolatban vagy laza kapcsolatban élhetsz csak igy olyan párt kéne találnod akinek ez bejön. Én speciel nem tudnám ezt igy elfogadni szeretem egymással szexelünk nem vágyom egy plusz főre semelyik nemből
2012. júl. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Minden további nélkül. :) Engem kifejezetten az ilyen fiúk vonzanak. A mostani (immár tartós) kapcsolatom is enyhén ilyen.
2012. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Igazán komoly érzelmeken alapuló kapcsolatot szeretnék ,ahol a párom szexuálisan domináns és nem zavarná,sőt élvezetét lelné a biszex hajlamomban,és az előző kérdésben megfogalmazott cuckold illetve egyéb femdom,domina játékokat is izgalmasnak találja..
2012. júl. 20. 23:21
 4/48 anonim ***** válasza:
Az első felével még nincs is baj. De ahogy beleolvastam, hát, elvi kérdésekben lennének vitáink, úgy tűnik! :)
2012. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
2. a mostani barátodról tudtad,hogy ilyen beállítottságú mikor összejöttetek vagy később vallotta be,netán Te terelted erre az útra?:)
2012. júl. 20. 23:24
 6/48 anonim ***** válasza:

Pont a legrosszabb helyen olvastam bele. :D


"de először akkor nővé teszünk ha már férfi nem tudsz lenni"


Nekem nem kell nő, iszonyodnék attól, hogy a barátomat nővé teszem. Én vagyok a domináns, én vagyok a Nő. Mindenfélét csinálok vele: de ő a fiú. :)


Sub/slave, nekem az nem "női szerep" (mert ezzel a saját dominanciámat sértené!)


Tehát, mire ezeken az "elveken" túljutnánk, lemenne jó néhány megvitatás köztünk, úgyhogy felejtős...:)

2012. júl. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Milyen elvi kérdések okoznák a galibát? :)
2012. júl. 20. 23:25
 8/48 anonim ***** válasza:

ma 23:24

Tudtam, eleve így jöttünk össze. :) A "hajlam" volt meg benne, ez tetszett, de nagyrészt én hoztam ki belőle. :)

2012. júl. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
7: 6-ban írtam, pl.
2012. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
én simán, én is biszex vagyok 21L
2012. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!