Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok bele tudnátok szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bele tudnátok szeretni egy szub, biszex (passzív) hajlamú pasiba, el tudnátok fogadni párotoknak?

Figyelt kérdés

Fut itt egy másik kérdésem is ami tartalmasabb képet adhat Rólam és a vágyaimról:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



2012. júl. 20. 23:15
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Ezt az utolsót értem, ezt sokan csinálják, nincs vele gond. Nem zárná ki azokat, amiket én írtam. :)
2012. júl. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

Akkor sikerült jól megfogalmaznom :)

Akkor így talán érthetőek az előző soraim is....tehát nem a Női szerepet élvezem hanem azt a hogy a biszexre kényszerítés,a kis kur*a szerepének az eljátszása meglehetősen megalázó számomra és ezért izgalmas,mert ezek által megélhetem a Párom előtti maximális megalázkodást és erősíthetem az Ő dominanciáját...:)

2012. júl. 21. 01:21
 33/48 anonim ***** válasza:
Na ez már jobban tetszik, a végére csak kialakult a dolog.:)
2012. júl. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
Igen..:)) Szerintem hasonlóan látjuk a dolgot,csak némi fogalmi értelmezés zavart be egy kicsit...:)
2012. júl. 21. 01:28
 35/48 A kérdező kommentje:

egyik kedvenc videóm :)


[link]

2012. júl. 21. 04:58
 36/48 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Illetve számomra férfi létemre, a Párom/Úrnőm előtti biszex játékok az alázatosság, behódolás és Párom "erőfölényének" elismerését is jelképezik:)"


Beteeeeeeeeg!:D

2012. júl. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Az ha biszex kifejezetten a vágyam.Nézném ahogy csinálja a pasival:D

De az h meg is csaljam a párom, tehát az előző kérdésed, az nem vonz.

2012. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Nekem ideális az lenne ,hogy bnőm élvezi a biszexualitásomat és domináns természetű is a szexben...a megcsalás csak hab a tortán...de nem is a megcsalás hanem ,mondjuk hogy ő megnéz pasival és én is őt...:))..akár lehet ez egy biszex házibarát mindkettőnk örömére :)
2012. júl. 21. 19:30
 39/48 anonim ***** válasza:
Én nagyjából ilyen vagyok (domináns, + bejönnek a bi srácok). A videó nagyrészt jó, a cselekményt illetően.
2012. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

igen a cselekmény izgató ,a srác kicsit talán túljátssza az undorodást a másik pasi farkától...de a csak igazi kis perverz boszi ez látszik az arcán...:D..

Akkor Te igazán ideális partner lennél egy randihoz ... :)

2012. júl. 21. 20:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!