Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok bele tudnátok szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bele tudnátok szeretni egy szub, biszex (passzív) hajlamú pasiba, el tudnátok fogadni párotoknak?

Figyelt kérdés

Fut itt egy másik kérdésem is ami tartalmasabb képet adhat Rólam és a vágyaimról:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



2012. júl. 20. 23:15
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
A kifogásolt játék csupán egy fantázia,ami azt fejtegette,hogy miként lehet kellően alázóssá tenni a cuckoldot ha a Párom Nővel lépne félre...:)
2012. júl. 20. 23:30
 12/48 anonim ***** válasza:

Kérdező: az én barátom is enyhén biszex. De ők éppen fiúkkal "domináns".


Fiúként velem szemben inkább slave(vagy sub), neki én vagyok a Nő (akivel sosem tenne olyan dolgokat, mint egy másik fiúval) :)

2012. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:

11: Ez meg még a másik: Nővel sosem lépnék félre, egyszerűen elképzelhetetlen számomra a dolog.


Én teljesen hetero vagyok. Kizárólag a fiúk jönnek be. :)

2012. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
A Nővel történő félrelépés gondolatának a szikrája nem az én fejemből pattant ki,csupán leírtam,hogy lehetne izgalmassá tenni...:)
2012. júl. 20. 23:34
 15/48 anonim ***** válasza:
Jól van, én nem kötekedni akarok veled. Egyébként is van kapcsolatom. :)
2012. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

"Jól van, én nem kötekedni akarok veled. Egyébként is van kapcsolatom. :)"


Nem vettem kötekedésnek,csak próbáltam tisztább képet festeni Magamról :)

2012. júl. 20. 23:36
 17/48 A kérdező kommentje:

"Tudtam, eleve így jöttünk össze. :) A "hajlam" volt meg benne, ez tetszett, de nagyrészt én hoztam ki belőle. :)"


Előtte csak a hajlam volt meg Benne és Te szeretted volna,hogy ezt átültesse a gyakorlatba is?:)

2012. júl. 20. 23:38
 18/48 A kérdező kommentje:

"Tudtam, eleve így jöttünk össze. :) A "hajlam" volt meg benne, ez tetszett, de nagyrészt én hoztam ki belőle. :)"


És nálatok ,hogy működik a dolog ,időnként bevesztek 1-1 bi pasit mindkettőtök örömére?

2012. júl. 20. 23:42
 19/48 anonim ***** válasza:

ma 23:42

Igen, volt rá példa. Ilyenkor a barátom vele szemben néha domináns, velem szemben mindketten "slave-ek".


De az is előfordul, hogy a bi-pasi "domináns" a barátommal szemben (velem szemben sub/slave).

2012. júl. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

"Igen, volt rá példa. Ilyenkor a barátom vele szemben néha domináns, velem szemben mindketten "slave-ek".


De az is előfordul, hogy a bi-pasi "domináns" a barátommal szemben (velem szemben sub/slave)."


Ezek szerint a párod biszex téren uni,vagyis az aktív /passzív szerepet egyaránt kedveli...engem egyenlőre csak a passzív szerep izgat persze gondolom ez idővel változhat...

2012. júl. 20. 23:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!