Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok bele tudnátok szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bele tudnátok szeretni egy szub, biszex (passzív) hajlamú pasiba, el tudnátok fogadni párotoknak?

Figyelt kérdés

Fut itt egy másik kérdésem is ami tartalmasabb képet adhat Rólam és a vágyaimról:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



2012. júl. 20. 23:15
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

20: Igen, bár inkább úgy írnám: a domináns / sub/slave szerepeket is.


Az aktív-passzív (nálunk) ezekkel nem feltétlenül esik egybe. :) Ez hosszadalmas, most nem kezdek bele a magyarázatba. Kialakult rendszerünk van már erre. :)

2012. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:

Értem :)...csak passzív szerepben nem érezném hitelesnek a domináns szerepemet,,,?:)


Remélem egyszer Nekem is lesz bevett gyakorlatom a párommal e téren is...:)

2012. júl. 21. 00:09
 23/48 anonim ***** válasza:

"csak passzív szerepben nem érezném hitelesnek a domináns szerepemet,,,?:)"


Ezt nem értem.

Én akkor érzem (talán) a legdominánsabbnak magam, amikor én vagyok "passzív" (nem mozgok), és a másik, az "aktív" (slave) teljesíti az óhajaimat. Kielégít a szájával, nyelvével, esetleg szex közben mozog kedvemre, én pedig kényelmesen feküdhetek. :)


Nem tudom, te hogy értetted.

2012. júl. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
Igen, bele. Csak ilyen pasim van.
2012. júl. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

"Ezt nem értem.

Én akkor érzem (talán) a legdominánsabbnak magam, amikor én vagyok "passzív" (nem mozgok), és a másik, az "aktív" (slave) teljesíti az óhajaimat. Kielégít a szájával, nyelvével, esetleg szex közben mozog kedvemre, én pedig kényelmesen feküdhetek. :)


Nem tudom, te hogy értetted."



Én azért nem tudnék passzív szerepben domináns lenni,mert vhogy számomra ez a szerep a feminim énem megélését szolgálja,amit csak egy szexuálisan domináns férfi tud belőlem kiváltani...bár ez lehet,hogy csak azért van mert bi téren minimális (1 alkalom) tapasztalatokkal rendelkezek ..kicsit több tapasztalattal elképzelhető,hogy másként fogok vélekedni...:)

2012. júl. 21. 00:23
 26/48 anonim ***** válasza:

"Én azért nem tudnék passzív szerepben domináns lenni,mert vhogy számomra ez a szerep a feminim énem megélését szolgálja,"


De nekem olyan férfi kell, aki aktív, vagy passzív de lényegében sub, vagy slave. És ez nem "nőiesség" számára. Tudod, írtam: számomra ez sérti a saját, Női dominanciámat valahogyan. Én el sem tudom képzelni, milyen lehet "nem-domináns" nőnek lenni, most attól függetlenül, hogy a nő aktívan mozog-e, vagy passzívan élvezi a kényeztetést, szolgálást (őt szolgálják, kielégítik).

Ezért nem is létesítek kapcsolatot olyasvalakivel, aki a "feminim" énjét éli meg a sub/slave szerepek valamelyikében. :)


"amit csak egy szexuálisan domináns férfi tud belőlem kiváltani..."


Akkor mi nagyon nem passzolnánk, mert nekem olyan "kell", aki a férfi énjével a domináns Nőnek akar (akár aktívan, akár passzívan) alárendelt lenni. És szó sincs "feminitásról" nála. A feminim jelleg számomra a saját nőiességemmel egyenlő, tehát domináns. :) Szoktam én is "aktív" lenni, de ez most lényegtelen (mikor, hogyan, mennyit mozgok- a lényeg, hogy mindig én irányítok).


"bár ez lehet,hogy csak azért van mert bi téren minimális (1 alkalom) tapasztalatokkal rendelkezek ..kicsit több tapasztalattal elképzelhető,hogy másként fogok vélekedni...:)"


Sok sikert hozzá. :) Én megfogadtam, hogy csak olyanokkal jövök össze, akiknél eleve egybe esnek a fenti dolgok.


Fiú - sub/slave - aktív/passzív (nekem mindkettő bejön, csak "alárendelten" "tegye"!)


Ehhez a Nő számára- domináns - feminim - aktív avagy passzív, én mindkét "szerepben" szeretek lenni. :)

2012. júl. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
hát haver te aberrált vagy:D
2012. júl. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Illetve számomra férfi létemre, a Párom/Úrnőm előtti biszex játékok az alázatosság, behódolás és Párom "erőfölényének" elismerését is jelképezik:)
2012. júl. 21. 00:32
 29/48 anonim ***** válasza:

"Én azért nem tudnék passzív szerepben domináns lenni,mert vhogy számomra ez a szerep a feminim énem megélését szolgálja,"


Különben nem is írtam, hogy neked passzív szerepben dominánsnak kellene lenned.


De: azért nem tudnál, mert számodra a feminim éned megélését szolgálja? Ami ezek szerint szerinted nem domináns.


Egy igazán domináns Nőnek a feminim jelleg, és dominancia teljesen egybeesik, mert nem "férfiutánzat" akar lenni. :)


Nem is tudom, hogy fejezzem ezt ki neked (annyira nem is lényeg, mert van kapcsolatom, köztünk úgysem lesz semmi).


Szóval, hogy a csodába tudsz te férfiként a Nő számára "alárendelődni", ha közben éppen a feminim jelleget azonosítod magadban ezzel?


Egy domináns Nőnek alárendelt férfi kell, nem "feminim" férfi. Hanem: "férfiként alárendelt". A domináns nő nem "leszbikus". :)


Kicsit talán összezavartalak, de mindegy. :D

2012. júl. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:

Huh...:):)...Megpróbálom leírni,hogy hogy is élem én ezt meg...:)

A biszexualitás és a sub/slave szerep az én esetemben összefügg...Külön férfival nem létesítenék szexuális kapcsolatot és egyáltalán nem is vonz a dolog...tehát e tekintetben nem vagyok biszex... ha egy férfit kell a Párom/Úrnőm előtt szexuálisan kielégítenem,illetve egy férfi rajtam éli ki a vágyait ,azt kimondottan megalázónak élem meg és pont ez teszi izgalmassá számomra...tehát a biszex játék számomra az Úrnőm iránti alázat és behódolás kifejezésének eszköze,ami a maximális megalázottság átélésével párosul....ami pedig szub létemre felettébb izgat...:)

2012. júl. 21. 00:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!