Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok bele tudnátok szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok bele tudnátok szeretni egy szub, biszex (passzív) hajlamú pasiba, el tudnátok fogadni párotoknak?

Figyelt kérdés

Fut itt egy másik kérdésem is ami tartalmasabb képet adhat Rólam és a vágyaimról:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..



2012. júl. 20. 23:15
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
De ugye írtad h passzív vagy...ha csajokat szeretsz dugni akk pasit miért nem?
2012. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
Nem tudom...inkább azt mondanám,hogy jobban bejön ha engem dugnak,annak ellenére ,hogy Nővel nagyon szeretek aktív lenni....bár volt már példa az ellenkezőjére is,mert amelyik pasi megdugott utána meglovagolta a farkamat,és nem volt rossz csak fura,,,kevés még a gyakorlatom de lehet belejönnék abba is...:))
2012. júl. 21. 20:12
 43/48 anonim ***** válasza:

Én megpróbálok válaszolni "helyette".


Egy csajt d.gni más lehet. Mert attól, hogy ő d.gja a csajt, a nő még lehet domináns. Nálunk legalábbis így működik. A hüvely eleve más, és amikor én használom a hüvely izmaimat, irányítom a partnerem mozgását, akkor domináns vagyok.


Férfivel szemben férfiként ő talán úgy tud alárendelt lenni, ha a férfi d.gja őt. Ez más, mert egy férfit d.gni análisan nem úgy jöhet le, mint amikor egy domináns nővel szexelsz.

2012. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Mondjuk ha a másik pasi is sub és Úrnőm megparancsolja,hogy dugjam meg,nyaljam ki stb...akkor azt tudna annyira alázó lenni,hogy szerintem még izgatna is :)
2012. júl. 21. 20:26
 45/48 anonim ***** válasza:
és ha rádparancsolnék, hogy csinálj nekem bundáskenyeret?
2012. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
Simán....bundikenyerben is egyike vagyok a legnagyobbaknak:)))
2012. júl. 28. 21:01
 47/48 anonim ***** válasza:
Kérdező,még mindig beteg vagy!
2012. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Álompasi*_*
2016. jan. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!