Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem normális dolog, hogy kezdem megunni a pénztelen pasikat?

Figyelt kérdés
27 éves közgazdász nő vagyok és már harmadik komoly kapcsolatomban tapasztalom, hogy a srác vagy kevesebbet keres, mint amire szükség van, vagy semmit. Én a havi fizetésem mellett még mellékállást is vállalok (mivel a havi fizum nem fedezi a kiadásaimat), ez által viszonylag jól keresek, bár szerintem még így sem annyira. Megint sikerült egy olyan fiút kifognom, hogy végül is soha semmire nincs pénze, de azért nagyon okos, hogy mit hogy kell csinálni. Ki van hasonló helyzetben? Mindig olyan helyzetbe kerülök, hogy én fizetek többet a közös életre, minthogy együtt élünk. Én mindig mellőztem ezt a tényezőt, mert hogy éljen a tiszta szerelem, de ma reggel mikor kinyitottam a hűtőt és azzal szembesültem, hogy nem vett megint kaját semmit, és pénze sincs semennyi. Én már nem adok, nekem elegem van ebből! Előző 10 évemet is így éltem. Nagyon vágyom a tanácsaitokra, véleményetekre, hasonló történetekre, hogy ezt ki hogyan éli meg, és mi lenne a megoldás?
2016. okt. 13. 09:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 anonim ***** válasza:
5%
20as vagyok épp irtam akkor mikor leírtad az egyik munkádat. Ezért arról lemaradtam viszont a JÓ még mindig ismeretlen
2016. okt. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/105 A kérdező kommentje:
Anneke...:) huh, elég komoly amit mondasz. Egyrészt én nem vagyok ilyen viszonyban a szüleimmel, sajnos, másrészt ugyan nem vagyok katolikus, de mindenképpen szeretnék apát a gyermekeimnek, és ha lehet ugyanazt az összesnek:) Az a baj, hogy ennek ellenére én is azt tapasztalom, hogy a biztonságot már nem tudják adni a férfiak. vagy érzelmileg nem képesek rá, vagy egzisztenciálisan. Senkit nem szeretnék megsérteni, nem általánosítok, én jártam így egyelőre, szóval tisztelet a kivételnek, akik biztos vannak, csak nekem nem jutott egyelőre ki belőle. Feltételezem, hogy az is az én hibám, hogy sokáig álltattam magam azzal, hogy az érzelmi alapok stabilak, akkor minden rendben, az anyagiak meg majd idővel helyrejönnek. csak az a baj, hogy nem jönnek. Nekem nem jött rendbe eddig egyik pasim anyagi helyzete sem. Szerintem ez egy típus aki taszítja a munkát és a pénzt:) Én mindig találtam munkát, ha kellett elmentem melléállásba mosogatni. Nem derogál. Lehet, hogy én gondolkozom hülyén. nem tudom
2016. okt. 13. 10:32
 23/105 A kérdező kommentje:
20-as, megértem amit írtál, de nem jól azonosítottad be a helyzetemet: én viszonylag jól keresek összesen a két munkámból, de a kiadásaim is jelentősek, nekem is van hitelem, albérlet, autó, kaja, és még most csinálom a mastert az is havi 40e ft. összességében nekem nem az a bajom, hogy nekem nem futja valamire, én kijövök a pénzemből! hanem az, hogy a pasimat már kicsit terhes eltartani gyakorlatilag, illetve kértem tőle kölcsön tegnap mert nem volt nálam KP, nem adott, mert neki soha sincs. ja és én nem turkálok az ő zsebébe soha, soha nem kérek tőle pénzt, most fordult elő először és nem jött össze. tök égő. és amit a rezsire adtam, azt is később fizette be a kelleténél.
2016. okt. 13. 10:39
 24/105 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most mondok még keményebbet: Indiában az a jó házasság, amit szülők rendeznek el: korban, anyagiakban, vallásban, társadalmi státuszban hasonlóak. Ezek a legtartósabb házasságok.

Nekem egy négy éves meg egy hét éves kapcsolatom volt.

(10 évvel ezelőtt:) de nem jutottunk el az összeköltözésig, csak a másodikkal (az elsőnél még túl fiatal voltam), a második az egy játszmázós de egyenrangú kapcsolat volt, sajnos ivott és drogozott, nem nőzött, haverjaival volt. 28 voltam, mikor szakítottam vele. Azóta találkoztam olyannal, aki apának tökéletes lenne, csak nincs meg az a szexuális izgalom (ami egyébként úgyis elmúlik) részemről iránta. Mivel nem vagyok anya típus, nekem könnyű volt döntenem: nem akarok családot alapítani. De ha alapítottam volna, akkor vele (Balázs). Kemény leszek: a kutyának nem kell - ugyanakkor nem rossz az ágyban, nagyon sokat dolgozik, saját egzisztenciája van, csak olyan buta, na, nem tehet róla. Ő benne talán megbíznék, csak ő meg a tesóját meg a muterját pénzeli.

Szóval van itt probléma rengeteg. És szerintem a fő ok: a pénz szűke.

2016. okt. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok pénzes. Nem mondom, hogy nem jönnék össze gazdag nővel, de csak úgy hogy külön élünk, épp emiatt.

De én tanulok még.

2016. okt. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/105 anonim ***** válasza:
0%
20-ás vagyok igen a kocsit kihagytam az is van amit ki kell fizetni es tankolni
2016. okt. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 anonim ***** válasza:
7%

"Az a baj, hogy ennek ellenére én is azt tapasztalom, hogy a biztonságot már nem tudják adni a férfiak."


Megint ez az általánosítás. Szar helyen kerestek na mindenfajta kóklert összeszedtek az utcáról és csodálkoztok h ez van, majd kijelentitek h mindenki ilyen. LOL


Ha 3 szor ugyanabba futottál bele azt ajánlom h nézz magadba és elemezd h mit rontottál el.


Korábban kérdezted h van-e olyan ahol a férfi tartja el a nőt. Nálunk a családban így volt, apám 20-szor annyit keres mint az anyám. szal van


25f

2016. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/105 A kérdező kommentje:
19-es: a helyzeted szinte ugyanaz mint nekem. Én is lemondok olyasmikről, amire én úgy érzem szükségem lenne. pl egy masszázs nem feltétlenül luxus kiadásnak számít, amennyit dolgozom ülő helyzetbe, nekem ez egészségügyileg is fontos lenne. A másik: én olyan környezetben dolgozom, hogy illik normálisan felöltözni, szinte kötelező. Mindenki elegáns a cégemnél, nem igazán szeretnék én lenni a legtoprongyosabb munkatárs:D
2016. okt. 13. 10:46
 29/105 A kérdező kommentje:
27-es nem akartalak megsérteni ne haragudj, ezt is leírtam egyébként, hogy nem általánosítok, és azt is leírtam, hogy valószínűleg én rontok el valamit. Ne sértődj meg kérlek, én csak beszélgetni szeretnék erről a témáról, abszolút nem célom a férfiak sértegetése! Az nem én vagyok.
2016. okt. 13. 10:47
 30/105 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy van olyan ffi (ma is), aki eltartja a családot. Csak egyrészt: manapság sokkal több a lehetőség a változtatásra - bárki könnyen ki tud lépni a kapcsolatból, mert kiderült, h a házasság egy (egyébként nem túl régi) vallások és egyházak által kitalált életforma, holott a legtöbb ember (nők is) poligám és nem nonogám.

Másrészt: ha a ffi tartja el a családot, és nem közösen, az kiszolgáltatottság. Van aki ezt tűri, van aki élvezi, van aki nem bírja elviselni.

Sokféle eset van. Csak a mai világ túl gyorsan változik, és szerencsére egy sokkal őszintébb világban élünk, mint régen.

2016. okt. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!