Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem normális dolog, hogy kezdem megunni a pénztelen pasikat?

Figyelt kérdés
27 éves közgazdász nő vagyok és már harmadik komoly kapcsolatomban tapasztalom, hogy a srác vagy kevesebbet keres, mint amire szükség van, vagy semmit. Én a havi fizetésem mellett még mellékállást is vállalok (mivel a havi fizum nem fedezi a kiadásaimat), ez által viszonylag jól keresek, bár szerintem még így sem annyira. Megint sikerült egy olyan fiút kifognom, hogy végül is soha semmire nincs pénze, de azért nagyon okos, hogy mit hogy kell csinálni. Ki van hasonló helyzetben? Mindig olyan helyzetbe kerülök, hogy én fizetek többet a közös életre, minthogy együtt élünk. Én mindig mellőztem ezt a tényezőt, mert hogy éljen a tiszta szerelem, de ma reggel mikor kinyitottam a hűtőt és azzal szembesültem, hogy nem vett megint kaját semmit, és pénze sincs semennyi. Én már nem adok, nekem elegem van ebből! Előző 10 évemet is így éltem. Nagyon vágyom a tanácsaitokra, véleményetekre, hasonló történetekre, hogy ezt ki hogyan éli meg, és mi lenne a megoldás?
2016. okt. 13. 09:59
 71/105 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit hozzá, hogy attól, hogy a felső 1% elszipkázza a többség által (vállalkozók+alkalmazottak, munkások,stb) által termelt javakat, tőlünk a 99%-tól, és hogy a politika (tökmindegy, hogy jobb vagy bal, vagy közép, magyar, európai vagy amerikai kormány, mindegy) készségesen kiszolgálja ezeknek a vagyonos családoknak az érdekeit (mivel a szupergazdagok lobbival megveszik a politikusokat kilóra), mi pedig maradunk rabszolgák (nyakkendős, vagy kékinges, nincs sok különbség, az IDŐdet veszik el az életedből) miközben olyan technológiák léteznek, amikkel vígan el lehetne látni a társadalmat élelmiszerrel + fűtéssel (megújuló energia). Tökéletesen elérik a céljukat: megosztanak és uralkodnak: összeveszítik a nőt a férfival, az időset a fiatallal, a gyerekest a gyerektelennel, a jobboldalit a baloldalival stb.

Csak a lényeget nem vesszük észre: hogy már a 70-es években egyes közgazdászok azt jósolták, hogy heti 10 órás munkkaidővel a 3.évezredben egy család rezsijét el lehet látni.

Azt hiszitek külföldön jobb? Az egyik bankóriástól Belgiumban és hollandiában most tettek lapátra 4 ezer embert, miközben megNÉGYszerezték a vagyonukat.

Irdatlan mennyiségű vagyonokról van szó.

És mi a 7 milliárd vagyunk ennek az 1 %-nak a szolgája.

És még szaporodunk is. - ujjé

2016. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 anonim ***** válasza:
Amíg nem tartozunk mi is ahhoz az 1%-hoz, addig meg ezt is nézni kell. Ha nem fizeted a közműszámlákat, szépen kikapcsolják vagy minimalizálják a szolgáltatást (attól függ, mire van lehetőségük meg milyenek a törvények), és idővel garantáltan behajtóhoz küldik az ügyet, ha ez az állapot tartós marad. Tavaly vettem lakást, mire megkötöttük a szerződést, nem volt rajta számlatartozás, de a közös költséget netes rendszerben is vezetik, és ott azért láttam, hogy az előző tulaj is felhalmozott egy kisebb tartozást, mire sikerült vevőt találnia.
2016. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/105 anonim ***** válasza:
100%
bocs, rosszul írtam: nem a vagyonukat négyszerezték, meg, "csak" az éves nettó profitot
2016. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 anonim ***** válasza:
100%

Kedves "Előző",

mi ezekhez SOHA nem fogunk tartozni, és soha nem is tartoztunk. Ez egy szűk elit. Családokról van szó. (a magyar oligarchák koldusok azokhoz képest, akikről én most írok)

2016. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, nincsenek illúzióim. :-)
2016. okt. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/105 anonim ***** válasza:
5%

12:25, az hogy az anyagiasságot próbálod mentegetni, mindent elmond rólad. Az meg külön undorító, hogy szentül hiszed, neked van igazad...

Szaladj nyugodtan följelenteni megint, vitát azzal nem nyert, max. egy kis időt.

2016. okt. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 anonim ***** válasza:
88%

56 %-os! Ha nekem címzed a hozzászólásod, akkor mellélőttél. Soha az életben nem jelentettem fel senkit, a saját hülyeségét mindenkinek magának kell viselnie.


A véleményem sem erőszakolom rá senkire, csupán leírom. Mert szerintem továbbra sem természetes, hogy a kérdező a sokadik pasiját eltartja úgy, hogy azok nyugodtan üldögélnek a langyos vízben. Mégiscsak férfiak LENNÉNEK!


Engem nőként sem kellett soha eltartani, mert van saját egzisztenciám, de férfiként meg elképzelhetetlen lenne számomra, hogy sajnáltassam magam, miközben kieszem naponta a hűtőt. És ez egyáltalán nem anyagiasság a nő részéről, csupán józan ész, hogy vajon lehet-e egy ilyen férfi támasza a jövőben neki és a gyermekeinek.

2016. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/105 anonim ***** válasza:
5%

11:08, ha nem jelentettél fel, akkor ne vedd magadra azt a részét.

Az egyébként furcsa, hogyha egy nő tartatja el magát a pasijával - általános jelenség - az teljesen rendben van, de ha 1000 férfiből 1 ugyanezt teszi a nővel akkor fúj megkövezni monnyonle :DDD kettős mérce foreva :DDD

2016. okt. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 anonim ***** válasza:
89%
Hát mért tartja el akkor az 1000 férfi a nőt, utolsó? Mért nem mondja, hogy nem? Talán mégis jól esik nekik, hogy a másik függ tőlük? Nekem függő pasi nem kell, és ez a szívem joga, akármit csinál másik ezer ember...
2016. okt. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/105 anonim ***** válasza:
5%
8:10, nagy tévedés. Azért tartják el, mert mondjuk nincs olyan külsejük mint Justin Biebernek vagy Jason Stathamnek vagy tudom is én, most éppen melyik filmsztárért vagytok oda. Így más lehetősége nem lévén, a pénzével fogja meg a nőt, annak meg nem esik jól dolgozni,büdös a munka, egyszerűbb ha a pasival marad, és néha-néha szétrakja a lábait. Megvan a tudományos szakkifejezés az ilyen nőkre, nem túl hízelgő.
2016. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!