Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem normális dolog, hogy kezdem megunni a pénztelen pasikat?

Figyelt kérdés
27 éves közgazdász nő vagyok és már harmadik komoly kapcsolatomban tapasztalom, hogy a srác vagy kevesebbet keres, mint amire szükség van, vagy semmit. Én a havi fizetésem mellett még mellékállást is vállalok (mivel a havi fizum nem fedezi a kiadásaimat), ez által viszonylag jól keresek, bár szerintem még így sem annyira. Megint sikerült egy olyan fiút kifognom, hogy végül is soha semmire nincs pénze, de azért nagyon okos, hogy mit hogy kell csinálni. Ki van hasonló helyzetben? Mindig olyan helyzetbe kerülök, hogy én fizetek többet a közös életre, minthogy együtt élünk. Én mindig mellőztem ezt a tényezőt, mert hogy éljen a tiszta szerelem, de ma reggel mikor kinyitottam a hűtőt és azzal szembesültem, hogy nem vett megint kaját semmit, és pénze sincs semennyi. Én már nem adok, nekem elegem van ebből! Előző 10 évemet is így éltem. Nagyon vágyom a tanácsaitokra, véleményetekre, hasonló történetekre, hogy ezt ki hogyan éli meg, és mi lenne a megoldás?
2016. okt. 13. 09:59
 81/105 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon szánalmasak vagytok. Keressetek olyan nőt, akit nem kell eltartani. Vagy ha jó így, ne sírjon a szátok. Ezt a kollektív önsajnáltatást, amit a gyik-en a pasik leművelnek, csak utálkozással vagy legyintéssel lehet figyelni.

Ha mondanék ellenpéldát, azt kimagyaráznátok. A pszichológia játszmázasnak hívja.

2016. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/105 anonim ***** válasza:
5%

19:21, keresnénk, ha volna olyan.

A "szánalmas" jelzőt meg ugyanúgy rátok is lehetne használni: kettős mércézés, szűznyomilúzerezés, satöbbi? Ugyanazt csináljátok pepitában, csak az előjel más. Úgyhogy nem nagyon kellene prédikálnod, mi a helyes viselkedés.

2016. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/105 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy gondolom, hogy egy munkaképes, felnőtt ember (legyen az akár férfi, akár nő), ne tartassa el magát tartósan, nyomós indok nélkül (nyomós indok lehet GYES, GYED, rokkantság, baleset utáni felépülési időszak, tartós betegség, ilyesmik). Azért egy egészséges és normális felnőtt embernek igénye van arra, hogy ne függjön mástól.
2016. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 anonim ***** válasza:
88%

Nem kettős mércéztünk. A kérdező tanácsot kért, korrektül leírta a körülményeket. Ez alapján mondtak véleményt az emberek, nem azért, mert nő.

Ha volna ellenpélda? Nem értem, nem láttál még dolgozó nőt?

2016. okt. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/105 anonim ***** válasza:
6%

20:57, olyat nemigen láttam még, akit ne a pasas pénze érdekelt volna. Ha egy pasi élősködik, az fúj, vérgáz, megkövezni, ha egy csaj teszi ezt, az teljesen rendben van, neki meg van engedve.

Azt is írtam, hogy nem mentegetni akarom azt a pasast amelyik ilyen parazita. Az viszont tény, hogy minden ilyen pasasra jut 1000 lány aki ugyanezt csinálja, őket mégsem ekézitek soha. Ez kettősmérce a javából.

2016. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 anonim ***** válasza:
88%

Torz szemmel és lélekkel nézel, ha csak pénzhajhász nőket látsz.

Egyébként honnan tudod, hogy a többi hozzászóló vagy én kit ekézünk?

2016. okt. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/105 anonim ***** válasza:
6%

Ha zsinórban több ilyenbe futok bele, akkor az már biztosan nem véletlen. Biztos vannak normális értékrendű lányok is - még - de a számuk exponenciálisan csökken, és természetesen mind foglaltak, mert a normális férfiaknak ők kellenek. Az anyagias libák meg önhibájukból maradnak egyedül, de még ilyenkor se adnának lejjebb az igényeikből, inkább keresnek egy sportkocsis helyimenőcsávót, aki rajta kívül még 9 másik nőt is kúrkod, mert megteheti ugye, és neki az életvitelszerű megcsalást is elnézik.

Ha megfigyeled, többnyire ők azok, akik 30 éves korukra 2 zabigyerekkel a nyakukban ottmaradnak, mert az alfahím pasijuk lecserélte őket egy szebb, gyermektelen lányra, és akkor már beérnék az előzőleg megvetett normális átlagpasasokkal, hátha lelnek egy balekot, aki két gyerekkel is bevállalja őket. A mai társadalomban sajnos ez nagyon tipikus forgatókönyv, itt a GYK-n is találni rá kismillió példát, de női oldalakon még több van. És persze olyankor is a pasi a rohadtszemét, hogy kidobta őt, vagy hogy nem vállalja el 2 mostohagyerekkel, még véletlenül se ő tehet róla...


Hogy honnan tudom? Olvastam az ilyen jellegű kérdéseket itt, több százat, de szerintem több ezer is megvan már, linkelni is tudok párat ha kívánod. Ott se a nőt oltották le, hogy anyagias, hanem a férfit, hogy ilyen töketlen. Hát köszi szépen, ezzel aztán ki lett segítve.

2016. okt. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom. Az én környezetemben nem nagyon vannak ilyen szappanoperák, és minden ismerősöm dolgozik, de valószìnűleg én szúrom el, mert nem a megfelelő körökben mozgok.
2016. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/105 anonim ***** válasza:
57%
Nos, az egyetemen iszonyú magas az anyagias nők aránya. Az eltelt évek alatt kemény EGY darab lánnyal találkoztam, aki nem ilyen volt - és vele mái napig jó kapcsolatban vagyunk, mégha nem is jöttünk össze.
2016. okt. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 anonim ***** válasza:
93%
Mi az, ami alapján Te egy nőt anyagiasnak tartasz? Pláne rövid ismeretség után, pláne egy egyetemen, ahová alapesetben azért mennek az emberek, mert tanulni szeretnének?
2016. okt. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!