Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem normális dolog, hogy kezdem megunni a pénztelen pasikat?

Figyelt kérdés
27 éves közgazdász nő vagyok és már harmadik komoly kapcsolatomban tapasztalom, hogy a srác vagy kevesebbet keres, mint amire szükség van, vagy semmit. Én a havi fizetésem mellett még mellékállást is vállalok (mivel a havi fizum nem fedezi a kiadásaimat), ez által viszonylag jól keresek, bár szerintem még így sem annyira. Megint sikerült egy olyan fiút kifognom, hogy végül is soha semmire nincs pénze, de azért nagyon okos, hogy mit hogy kell csinálni. Ki van hasonló helyzetben? Mindig olyan helyzetbe kerülök, hogy én fizetek többet a közös életre, minthogy együtt élünk. Én mindig mellőztem ezt a tényezőt, mert hogy éljen a tiszta szerelem, de ma reggel mikor kinyitottam a hűtőt és azzal szembesültem, hogy nem vett megint kaját semmit, és pénze sincs semennyi. Én már nem adok, nekem elegem van ebből! Előző 10 évemet is így éltem. Nagyon vágyom a tanácsaitokra, véleményetekre, hasonló történetekre, hogy ezt ki hogyan éli meg, és mi lenne a megoldás?
2016. okt. 13. 09:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/105 anonim ***** válasza:
97%
Nekem ez elképzelhetetlen. Mi sem keresünk sokat, de hogy én tartsak el egy férfit, az vicc. Nem igaz, hogy nem lehet állást találni. A zsákfalvakban nem. De városokban? Betanított munkásnak is elmennék. Inkább mint az ingyenélés.
2016. okt. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/105 anonim ***** válasza:
3%

"27-es nem akartalak megsérteni ne haragudj"


:D dehogy sértettél, engem csak az zavar h sokan panaszkodnak, h mások milyenek és neki ez mindenki olyan rossz.


Nem tudom van-e valamilyen hobbid, akármi ahol találkozhatnál értelmesebb emberekkel? Egyébként a pénzügyi szektorban is vannak konferenciák/programok ahova ha elmész találhatsz olyan embert aki megfelel.

2016. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/105 anonim ***** válasza:
6%

Én eddig még csak csóró nővel jöttem össze.

A környezetemben a férfiak 90+ %-a lényegesen jöbban keres a párjánál.

Ergo a kérdező egy igen ritka pédánya a női társadalomnak.

2016. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/105 anonim ***** válasza:
76%

"Csak a mai világ túl gyorsan változik, és szerencsére egy sokkal őszintébb világban élünk, mint régen."


Ezt azért nagyon erősen kétlem.

2016. okt. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/105 anonim ***** válasza:
100%

Előttem levő: egyetértek azzal, hogy ritka példánya a társadalomnak. Én se találkozok sok ilyen nővel, és nekem nagyon szimpatikus így elsőre a kérdező.

A nők évezredekig el voltak nyomva, persze, hogy furcsa nekik, hogy most (ha van pénzük) azt csinálnak (persze kemény kötelező rabszolga-munkaidőn kívül) szinte amit akarnak. Furcsa ez a nagyobb szabadság még nekünk. De mivel mi adjuk az életet, a döntés, hogy akarunk-e családot, vagy sem, úgyis a miénk. Ugyanis rajtunk marad a gyerek, ha a ffi odébbál. És a gyerek örökre szól (jobb esetben), és akkor kezdődnek az igazi nagy anyagi kiadások, amikor eléri a13 éves kort, a serdülőkort, ha még esze is van, na akkor lehet taníttatni (külfödi egyetem, nyelvek,stb.) szóval lesz a pénznek bőven helye. Minden nőnek szívből kívánom, hogy találja meg azt az élethelyzetet, amire vágyott.

2016. okt. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/105 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam vegig minden kommentet, ugyh bocs, ha ismetelek vkit.

Azert van egy kulonbseg akozott, h a pasinak nincs penze, de emellett mindent megtesz azert, h mukodjon a kapcsolat, figyelmes es nagylelku, es akozott, h nincs penze, de emellett olyan eletszinvonalat kivan maganak, amit a sajat keretei kozott nem tud megteremteni. Egyik jellemzo sem fugg a penztol szerintem. Jartam olyan sraccal, aki kuzdott anyagi gondokkal, de a sajat anyagi keretei kozott mindent megtett azert, h erezzem, h fontos vagyok neki. Emelett jartam olyan csavoval, aki rogyasi volt tele penzzel, de siman megette az utolso darab kajat elolem, anelkul, h megkerdezte volna, h kerem-e...mar csak udvariassagbol is. A penztelenseg nem egyenlo a szarragassal, ugyanakkor egy gazdag csavo is lehet szarrago.

Ez abszolut jellem kerdese. Ugy latszik, h eddig olyan pasikat fogtal ki, akik a jellemukbol adodoan nem felelnek meg, amit az anyagi korlatoltsag csak fokoz. Az meg a masik, h ok, nem gaz, ha egy pasi kevesebbet keres, mint en, de nem akarjon mar rajtam eloskodni es ezt indokkent felhasznalni arra, h minden egyes alkalommal nekem kene feltoltenem a hutot, m neki nincs penze, de attol meg nyugodtan felzabalja a kajat. Ez sajnos jellembeli problema...

2016. okt. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/105 A kérdező kommentje:

Anneke, és többiek: jól esik, amiket írtok, hasznos és nem bántam meg, hogy kitettem a kérdést.

36-os: teljesen egyetértek azzal, hogy itt azzal van a gond, hogy felzabálja, de nem tölti újra (vonatkozzon ez most mindenre), a másik amit a gazdag szarrágókról mondtál szintén igaz, tapasztaltam már ilyet is (visszataszító). Annyi, hogy én már viszolygok azoktól is akik: "mindent megtesznek ennek ellenére nincs rendes munkájuk", ez a legveszedelmesebb típus, mert évekig tart mire rájössz, hogy nem tett azért meg mindent, ahogy állította...

mert akkor iylen helyzetben én mindig elvállaltam: ami volt! mindegy hogy keveset fizetett, úgy fogtam fel, hogy egy lépcsőfok és az ellehetetlenüléstől ment meg. szóval sokszor voltam már a nullán én is, és 17 éves korom óta magamra vagyok utalva anyagilag. Én mindig féltem az utcára kerüléstől, és sosem engedtem meg magamnak hogy munka nélkül legyek. ezért szörnyű helyeken is dolgoztam:))9 utólag már csak nevetek ezen, de 17 évesen nem volt poén. szal van bennem egy büszkeség is, igen, és kezdem unni az ilyen kifogásokat, hogy: hát...ez a szakma nem oylan mint régen...stb stb..szemét a főnök, szar a fizu, stb stb, bla bla

2016. okt. 13. 11:31
 38/105 A kérdező kommentje:

Ja, bréking news: most közölte a párom, hogy egy haverja beköltözne a tárolónkba átmenetileg, mert kidobták az albérletből...


mi jöhet még? :DD mi költözünk le a tárolóba?

2016. okt. 13. 11:34
 39/105 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te költözz ki.
2016. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/105 anonim ***** válasza:
100%
36-os vagyok. Hat, szerintem minel elobb dobd ki ezt a sracot, m a nyakadra hozza a semmirekello hevrjait. Igen, teljesen egyetertek, h az a legveszelyesebb, aki a 30-as evei fele csoro, munkaja sincs, de mindent megtesz azert, h legyen. Ez okes, ha egy srac mondjuk erettsegi utan van, de nem 25 folott.
2016. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!