Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem normális dolog, hogy kezdem megunni a pénztelen pasikat?

Figyelt kérdés
27 éves közgazdász nő vagyok és már harmadik komoly kapcsolatomban tapasztalom, hogy a srác vagy kevesebbet keres, mint amire szükség van, vagy semmit. Én a havi fizetésem mellett még mellékállást is vállalok (mivel a havi fizum nem fedezi a kiadásaimat), ez által viszonylag jól keresek, bár szerintem még így sem annyira. Megint sikerült egy olyan fiút kifognom, hogy végül is soha semmire nincs pénze, de azért nagyon okos, hogy mit hogy kell csinálni. Ki van hasonló helyzetben? Mindig olyan helyzetbe kerülök, hogy én fizetek többet a közös életre, minthogy együtt élünk. Én mindig mellőztem ezt a tényezőt, mert hogy éljen a tiszta szerelem, de ma reggel mikor kinyitottam a hűtőt és azzal szembesültem, hogy nem vett megint kaját semmit, és pénze sincs semennyi. Én már nem adok, nekem elegem van ebből! Előző 10 évemet is így éltem. Nagyon vágyom a tanácsaitokra, véleményetekre, hasonló történetekre, hogy ezt ki hogyan éli meg, és mi lenne a megoldás?
2016. okt. 13. 09:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/105 anonim ***** válasza:
4%

Nők 90% azt várja el,hogy a férfi keressen többet és tartsa el a seggüket.

Megértelek nem egyenlő felállás,de azért vicc az egész,hogy fordított helyzetbe ez tök normális meg a nőt sajnálnák hogy szedhetett ilyen férfit össze.

2016. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/105 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem igazad van. Nyilván ha felvetne a pénz (mondjuk nyertetek volna a lottón), és nem okozna nehézséget, akkor lehet, hogy fel sem tűnne. Ahol ez nehézséget okoz, ott feltűnik.
2016. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/105 anonim ***** válasza:
2%
Milyen mellékállást vállasz ha délután 4-ig dolgozol minden hétköznap?
2016. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/105 A kérdező kommentje:
Anneke, érdekes, mert ma reggel abszolút ez jutott eszembe: mi a szarért nem élek én egyedül? elég szomorú..mert közben minden vágyam a családalapítás.
2016. okt. 13. 10:18
 15/105 A kérdező kommentje:
13-as cikkeket írok közgazdaság témában, és üzleti elemzéseket készítek magánmegrendelőknek, otthonról. nem mintha beszámolóval tartoznék, csak azért mondom el, hogy el tudd képzelni. olyan este 9-10 ig dolgozom, egy héten 2-3x biztosan.
2016. okt. 13. 10:20
 16/105 A kérdező kommentje:
11-es...te látsz még ilyen példát ahol a férfi eltartja a nőt? mindegy, a kérdés nem ez volt, úgyhogy nem tudtad értelmezni. semmi baj
2016. okt. 13. 10:22
 17/105 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,

attól, hogy egyedül élsz, még vállalhatsz gyereket.

Csak tudd, hogy senkire nem számíthatsz, csak magadra.

Én legalábbis így élem az életem. (persze én könnyen vagyok, mert a szüleimmel élek, és gyerekem sincs - nem is akarok, elnézést, h én másképp gondolkodom, de én ilyen vagyok, annyira szeretem a gyerekem, h inkább meg se szülöm :) - kicsit paradox, de ez vok én)

Szóval attól még lehet gyereked, csak kőkeményen anyagilag oda kell tenned magad érte.

Ha a szüleidre /nagyszüleidre esetleg számíthatsz, az óriási segítség.

De ha teszem azt, pl. katolikus vagy, vagy ilyesmi, akkor megértelek, hogy klasszikus családmodell az ideálod. Nos: ebben az esetben tényleg nehéz helyzetben vagy, de vannak olyan pasik (én szinte csak ilyenekbe futok), akik gyereket akarnak, csak az a baj, hogy én egyikben se bízom. Ha én gyereket vállalnék, arról 100% magam (szülők segítségével) gondoskodnék. De ez is csak az én szubjektív véleméynem. PEace!

2016. okt. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/105 anonim ***** válasza:
29%
16. Pl nálunk, de nincs ebből gond. A páromnak(nő) fél állása van csak évek óta jellemzően minimálbér környékén keres. Én közel 300-at. Sosem volt ebből gond köztünk. Sőt! Volt egy fél év amikor munkanélküli voltam és az ő minimálbéréből éltünk.
2016. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/105 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez egy elég nehéz dolog, főleg azért, mert nőként azért még bennünk van, hogy a férfi legyen a támasz és ebben benne vannak az anyagiak is, hiába változik a világ. Ha a nő szülni megy és a férfi szinte semmit nem keres, elég nehéz helyzetbe tud kerülni a család.


Személyes tapasztalatom nőként az, hogy az én párom minimálbért keres, én háromszor annyit. Állandóan keresi a jobb melót, de mivel már nem vagyunk fiatalok és munkát is nehéz találni, többnyire sikertelen a dolog. Elvállal alkalmi melókat, amivel egy kicsit megdobja a költségvetést, de lényegében az én fizetésem ment meg bennünket (elég magas a lakáshitel). Ennek az az ára, hogy én lemondok számomra olyan extra dolgokról, mint pl. kozmetikus, masszázs, jobb ruhák, amire telne, ha nem élnénk együtt.


Viszont, látom a hatalmas igyekezetét, azt hogy nagyon harmonikusan élünk már jó pár éve. Mindenben kiáll mellettem, rengeteget segít itthon és a mindennapokban csak a békesség és a szeretet van jelen. Így elfogadom ezt a helyzetet, de nem mondom, sokszor nagyon szeretném, ha legalább annyi lenne a jövedelme, mint nekem. Hosszabb távon ezt tényleg nehéz kezelni.

2016. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/105 anonim ***** válasza:
2%
Na ha meg családot akarsz alapítani biztos nem te fogod a több pénzt hazavinni. De valahogy nem tudom elképzelni hogy annyit dolgozol mégis annyi kiadásod lenne. Felmerül bennem a kérdés hogy nálad mit takar a jó fizetés. És mit takar a sok kiadás. Én pl a magam helyzetéből kiindulva mondhatom sokat kiadok mert van lakáshitelem, személy hitelem, fizetem a rezsit és eszek. De mégse fenyeget az a veszély hogy éhen haljak. Meg semmilyen vezető beosztásom nincsen. De persze a kocka fordulhat én is eleshetek és kerülhetek olyan helyzetbe hogy elvesztem a munkámat vagy lebetegszem. De visszatérve a te helyzetedre dolgozol mint egy közgazdász tegyük fel egy bankban mondjuk havi 100-120ért azert valljuk be nincs ott olyan jo pénz a széfeken kívül. Meg mondjuk dolgozol valami 4 órásat. Arra max 60-70 bruttot adnak. Ebben az esetben ha igy dolgozol azt mondom meg is érdemled a butaságod miatt hogy ennyit dolgozz! Mert ezt egy munkahellyel ki lehetne váltani. Nyilván ha több pénzről van szó akkor "kell" a két munkahely. De persze itt a kérdés a relatív JÓ szóra épül. Mit takar a jó?
2016. okt. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!