Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csesztetik itt azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csesztetik itt azokat a férfiakat, akik le merik írni, hogy nem találnak nőt? Miért kell bennük keresni a hibát?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet elfogadni, hogy ma már, ebben az emancipált világban, ahol a nők már nem igazán néznek fel a férfiakra és egyre kevésbé van szükségük társra, sok férfinak egyszerűen nem jut nő, bármit is tesz? Nem kell lúzernek lenni hozzá, elég, ha valaki rossz lapokat húz. Nincsenek apaképek, senkitől nem lehet férfiasságot tanulni, a nők pedig közben egyre férfiasabbak, a csajok egyre vadabbak. Én például bulikban szinte irtózom a csajoktól, egyszerűen irritál, ahogy viselkednek. Ordenáré módon tudnak viselkedni részegen, ez fiúknak se áll túl jól, de nőknél szerintem undorító. Én mindig úgy éreztem, hogy a csajozáshoz kell az a faktor, hogy a nő fel tudjon valamiért nézni a pasira. Ez meg egyre kevésbé van meg, mert a nyugati nők nagyon öntudatosak, néha kifejezetten lenézik a férfiakat. Én tudom, hogy nem szexi ezen sírni, nem is ez a célom, csak nem értem, miért nem lehet kijelenteni, hogy ez egy új helyzet, ami még nem nagyon volt a történelemben, és hogy sok, egyébként teljesen normális férfi egyszerűen hoppon marad. Amikor itt olvasom pl. a válaszokat, állandóan megy a hibáztatás, úgy állítják be, mintha ezek a férfiak génhulladékok lennének. Holott sztem csak arról van szó, hogy sokan rossz önértékeléssel indulnak az életnek, mert mondjuk későn érnek vagy bajok vannak otthon, és később ezt az előnyt már egyre nehezebb behozni.
2019. okt. 22. 21:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/134 A kérdező kommentje:

"Amugy meg a zert vannak csesztetve, mert a nyafogas az nem ferfias."



Értem, hogy nem férfias, de most b-szki, mit csináljanak a férfiak, amikor végigjárják a társadalom által elvárt lépcsőfokokat, szereznek diplomát, állást, pénzt, és még így se kellenek a nőknek, mert a nők olyanok, mint az időjárás, és ha nincs eső, akkor nincs eső? Nem jódolgában panaszkodik itt egy férfi se. Mi van, ha _tényleg_ nem a mi hibánk ez? Te mit tennél férfiként, de komolyan? Eljársz gyúrni, keresel pénzt, oké. És ha úgy se kellesz? Vagy neked volt már olyan, amikor valami alapvető vágyadat nem tudtad megvalósítani?

2019. okt. 22. 21:53
 12/134 anonim ***** válasza:
37%

Általában három tábor alakul ki.

1) A nők, mivel valamiért támadva érzik magukat

2) A pasik akiknek van barátnőjük. Természetesen a kérdezőt lúzernek hiszik mivel nekik talán csupán szerencséből de összejött egy barátnő

3) A szingli pasik akik egyetértenek a kérdezővel. Sajnos itt sokan vannak akik már ki vannak ábrándulva a lányokból és csak szidni tudják őket.

2019. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/134 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj, en egy biztonsagi orhoz mentem felesegul es egy garazsbol atalakitott kis szobaban laktunk.

Miert? Mert olyan volt a szemelyisege, hogy inkabb ez, mint nelkule.


Volt egy olyan baratom, akire minden baratnom azt mondta, hogy iszonyat ronda. Engem elvarazsolt a szemelyisege. Napokig tudtunk beszelgetni es a szex talan vele volt a legjobb egesz eletemben.


Volt nalam alacsonyabb, kopaszodo pasim. Magabiztos, nagy dumas, total levett a labamrol.


Szoval olyan nincs, hogy nem benned van a hiba, ha folyamatosan kudarcok ernek es evek ota nem talalsz senkit, pedig keresel.

2019. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/134 A kérdező kommentje:
De ha ez igaz, akkor honnan tudhatnám, hogy mi bennem a hiba? Én mindent igyekszem jól csinálni. Normális vagyok a lánnyal, elhívom, nevettetem, fizetek helyette. Komoly kapcsolatra törekszem. Én egyszerűen azt érzem, hogy a lányok többsége túl énközpontú, nem is nagyon érdekli a pasi. Egyszer egy konzervatívabb, vallásos lánnyal volt rövid kapcsolatom, és egyedül nála éreztem azt, hogy itt most normális a viszony. Láttam rajta, hogy figyel rám, bemutatott a családjának, akart közösen tervezni, éreztem, hogy ő a nő, én pedig a férfi vagyok, és ezt ő is így akarja. A legtöbb lánynál ezt nem érzem, hanem úgy érzem magam, hogy én itt most egy castingon veszek részt, és ő pedig a zsűri, és egyébként egy vagyok neki a tucatból.
2019. okt. 22. 22:03
 15/134 A kérdező kommentje:

"Es mar maga a szohasznalat.


Fel se fogod, hogy mennyire degradalo "nem jut no"


NEM ARUCIKKEK VAGYUNK!"


Akkor azt írom, hogy "nem akad nekik pár". Így jobb? Semmi degradáló nincs szerintem ebben, nem tudom, miért kell mindenen megsértődni. Most abban pl. mi a degradáló, ha azt írom, hogy "nekem a koliban nem jutott szobatárs?". Ugyanezt leírnám a női oldalról is.

2019. okt. 22. 22:08
 16/134 Lazy Lover ***** válasza:
10%
Mert mindig mi vagyunk a hibàsak õk a tökèletesek.... nem csak a ronda alacsony pasik nem talàlnak tàrsat ha nem rengeteg àtlagos haverom kolegàm panaszkodik a mai “nōkre “
2019. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/134 anonim ***** válasza:
79%

Az nem old meg semmit ha napjába 200X ide rinyáltok hogy a nők csúnyák és gonoszak mert én vagyok a szűz 30 évesen.


Mert hogy a párkapcsolat az alapvető joga mindenikek.

Ja már mint szerinted. Ez egy opció, mindenkinek megvan a joga hogy eldöntse hogy kivel kíván kapcsolatban lenni vagy nem lenni.


Az hogy van egy réteg ami kiszorul perifériára, most ezért senki nem hibás. Ahogy a rinya sem old meg semmit.

2019. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/134 anonim ***** válasza:
90%

Kerdezo, a vallasos lannyal miert lett vege?

Es tenyleg jo lenne, ha belinkelnel kepeket, hogy mi szamodra az atlagos no.

2019. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/134 anonim ***** válasza:
78%

"Azért kell felnézni a férfira, mert a férfinak ez a funkciója. "


Azért mindig kiderül, hogy akinek nem sikerül senkit találni, annál komoly gondok vannak az emeleten.

2019. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/134 anonim ***** válasza:
35%
Mert könnyebb azt mondani, hogy romlott a hús, mint azt, hogy "vegetáriánus vagyok". Lehet, hogy a hús pedig tökéletesen jó. "Beauty is in the eye of the beholder" ahogy szokták mondani.
2019. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!