Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják számít a külső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják számít a külső és belső. Nálam mindkét tényező rendben van. Miért fordulnak el tőlem mégis?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megáldva jó kommunikációs képességgel, nehezen tudok megnyílni és beszélgetést kezdeményezni. Ez gyerekkorom óta így van, csak azok körében érzem magabiztosan magam, akik ismernek.

Menekülnek tőlem a nők, nem is akarnak megismerni. Ennyit számít a jó duma? Külsőre tetszem, a természetem is jó mégsem találok társat.


Az ünnepek is szomorkásan teltek egyedül. Nagyon hiányzik egy nő érintése, szeretete, társasága. És a legfontosabb, hogy tartozni valakihez.


Hogy legyek szimpatikus?


30/F


2020. jan. 2. 12:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/280 anonim ***** válasza:
97%
Látod, például mi sem illenénk össze, csak az állataim miatt, hiába vannak rendben tartva, neked ez kizáró ok. Pedig lehet, hogy semmi más probléma nem lenne, de ez pont elég erős. Én nem várom el senkitől, hogy változtasson ezeken a nézetein, én sem fogok az állattartási szokásaimon.
2020. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/280 anonim ***** válasza:
91%

"amikor a nők még minden komolyan jelentkező társjelöltnek rendes esélyt adtak egymás megismerésére"


1. Mikor volt ilyen? Már fiatalon özvegyen maradt dédnagyanyám sem adott esélyt minden jelentkezőnek, pedig az nem mostanában volt, és falun élt. 5 gyerekkel is voltak udvarlói, mégsem ment férjhez újból dédnagyapám halála után.

2. A férfiak sem megismerni akarnak jellemzően, olyan rakéta tempóban akarnak haladni elég sokan, hogy annyi idő alatt nem lehet megismerni egymást.

2020. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/280 anonim ***** válasza:
94%

Én is zárkózott vagyok és nem tudok nagyon beszélgetni mással.

Viszont ha valaki tényleg felkeltette a figyelmem, hirtelen olyan nyitott leszek hogy az nem igaz. Érdeklődöm felőle, tudok mit kérdezni mert kíváncsi vagyok rá és megakarom ismerni.

Ha csak ismerkedem megszokásból, mintha muszáj lenne, akkor én sem tudnék beszélgetni, mivel az tök erőltetett.

2020. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/280 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos a beszéd, a kommunikáció irgalmatlan fontos egy kapcsolatban. Az enyém ezen bukott el.

Fontos az is, amit írogattak, hogy megérzik a nők, ha valami nincs rendben.


Ha nem megy a beszéd, hiába nézel ki jól, ha nem változtatsz, akkor veszett fejsze nyele. :(


29N

2020. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/280 A kérdező kommentje:
Nem mindenáron akarok ismerkedni, csak olyannal aki tetszik külsőre. Aztán ezek a nők falat állítanak elém, amin jó kommunikációval sem tudnék áthatolni. Nem tudom mi lesz így, mert az idő halad.
2020. jan. 2. 15:09
 36/280 anonim ***** válasza:
95%

Sejtem ki vagy, raktál már fel képet többször is magadról.

Konkrétan hány nőnél próbálkoztál az elmúlt mondjuk 1 évben?

Személyesen vagy neten?

Számomra hihetetlen, hogy ilyen kinézettel nem jön össze neked senki.

2020. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/280 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy nekik te nem tetszel külsőre.
2020. jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/280 anonim ***** válasza:
88%

“ Nálam kizáró okok között van, ha kutya vagy macska van a házban, lehet bármilyen szép is az illető.”


Na, te azt mondod hogy belül rendben vagy, de számomra ez nincs rendben. Tessék ennyi is elég.

2020. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/280 A kérdező kommentje:

#36, sejted mi?🙂

Munkámból kifolyólag nagyon sok nővel beszélek/, találkozom, viszont a korombeli nők le se sz..rnak, az idősebbek tapadnak, akiktől meg én menekülök.


Az utóbbi 1 évben sok nőt söpört elém a szél, szebbnél szebbeket és mintha összebeszéltek volna, mind rendre azt mondta pár szó után hogy fejezzük be és hagyjam őket békén. Van egy nő ismerősöm aki pszichológus, elbeszélgettem vele erről a problémáról és ő is teljesen tanácstalan, nem tud nekem semmit ajánlani ami előrevisz, azt mondta taszító személyiség vagyok, ez az első benyomás rólam.

2020. jan. 2. 15:21
 40/280 anonim ***** válasza:
97%
Konkrétan mi a taszító a személyiségedben? Nem mondta a pszichológus?
2020. jan. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!