Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi ez a lakásőrület, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a lakásőrület, hogy minden huszon-30 éves lakást akar? Már nem jó, vagy elég az albérlet? Ha én 34 évesen kiválóan megvagyok ott, az is baj, mert nem ez az általános?

2020. jan. 6. 15:16
1 2 3 4 5
 41/48 MolotovPunk ***** válasza:
Igen,ez igaz.Itt sem rakhatnak ki olyan könnyen.Azért fejlettebb országokban az albérletnek nagyobb kultúrája van.Mint írtam,ott van albérlet támogatás is.
2020. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Az albérletek hátránya még az is, hogy nagyon kicsik. Nem csak alaptrerületre, de kb tényleg a sz_ros gatyád sem tudod hová tenni, nincs padlástér a lomoknak, sem fészer. Van egy 1nm-es tárolód ahová kb elfér a biciklid és ennyi. Inkább egy kertvárosi kisebb ház kis udvarral. Még mindig több élhető hely és nem kell kidobni a tegnapi telefonod , ha veszel egy újat :D
2020. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Röghözkötés 😂😂😂😂 Ezt is csak azok mondják, akik próbálják jobbnak feltüntetni a helyzetüket és elhitetni, hogy ők döntésből élnek albérletben, nem kényszerből. Majd mindjárt befordulok a sarokba, hogy milyen tragikus és milyen szar, hogy van a nevemen egy ingatlan, amit bármikor használhatok és felhasználhatok. Hú, de szar lehet nekem "röghöz kötve" és "elvéve minden szabadságom" 😂😂😂

Kiadod és az árából bérelsz egy másikat, ahol akarsz.

2020. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Mert kiadni olyan egyszerű és kockázatmentes. :D
2020. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

#44


Nem szabad kisebbségnek vagy hitvány

-bűnöző magyaroknak kiadni. Problem solved.


Amíg ennyi a "há mink abba akarunk ééni örökkí" addig egyszerű. Elég 10 ezerrel piaci ár alatt... Tolonganak érte.

2020. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 MolotovPunk ***** válasza:
Igen,de nem véletlenül van az,hogy egyedülálló férfinak,vagy nőnek,esetleg olyan párnak,akiknek nincsen gyereke,azoknak hamarabb kiadnak egy albérlet
2020. jan. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 MolotovPunk ***** válasza:
Igen,de nem véletlenül van az,hogy egyedülálló férfinak,vagy nőnek,esetleg olyan párnak,akiknek nincsen gyereke,azoknak lényegesen hamarabb kiadnak bármilyen albérletet,mint egy nagycsaládnak ahol van 3-4 gyerek.A telekkel pedig pont az a baj,ha azt veszel hitelre,hogy arra fel is kell/kéne építeni egy házat,ami szintén nem kis pénz.Főleg,ha valaki nagy családi házban gondolkodik.Rengeteg pénz.Ugyanakkor az sem mindegy,hogy hol veszel telket és hol építesz házat.Mert nagyon vidéken lehet olcsón venni telket,csak ott se munka,se normális bolt,se semmi nincsen a közelben,plusz ki tudja milyen dolgozni nem szerető társaság él a környéken.
2020. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
En nem ertem a kerdest. Miert baj, ha masok sajat lakast akarnak mindenaron? Ettol meg valoban te nyugodtan erezheted magad komfortosan egy alberletben is. Mindenki ott lakik ahol akar (es persze amire van keret vagy megoldas) En szemely szerint hosszu tavon megcsomorlottem volna egy alberletben es nem ereztem nyilvan sosem otthon magam igazan. Igen manapsag rohadt nehez megvenni egy sajat lakast, mindenki igyekszik vhogy osszehozni. Akar kulfoldi munkaval, extra sporolassal, hitelekkel, a szerencsesebbek esetleg kapnak a csaladtagjaiktol kis hozza segitest, a meg nagyobb mazlistak esetlek orokolnek vhonnan. Total valtozo. De szerintem kicsit hulyen tetted fel a kerdest. Vagyis olyan szamonkeroen hogy megis miert is nem elegszik meg mindenki a "kevesebbel". Nem ertem mit foglalkozol masokkal ilyen teren. :) Amugy nem beszolni akarok egyebkent.
2020. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!