Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban járok ha prostihoz megyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Sajnos azt vettem észre, hogy egyáltalán nem érdeklem a lányokat. Ők nem nyitnak felém és ennek köszönhetően én sem próbálok feléjük közeledni. Tele vagyok gátlásokkal és inkább nem erőltetem azt ami nem megy. Arra gondoltam, hogy ha el járnék egy prostituálthoz így talán le tudnám győzni 1-2 gátlásomat mert úgy érzem, hogy kevés lennék én egy nőnek minden téren. Persze tudom, hogy a legtöbb lányt ezt elitéli és megértem őket. Mivel nincsen esélyem arra, hogy egyszer párkapcsolatom lehessen.



2020. febr. 20. 19:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/240 anonim ***** válasza:
63%

Kedves utolsó!


Szerinted meddig várjak ha beszélgetni sem tudok a lányokkal?


Kérdező voltam.

2020. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/240 anonim ***** válasza:
81%

#30


Meddig érdemes várni? Csak mert 50-60-70 évesen ez már így nem igazán lesz jó. És mi van, ha abszolút nem illik hozzád senki, ahogyan az már csak lenni szokott? Akkor ez van, beszoptad? Az a baj, hogy igen, de ahhoz meg túl hosszú az élet.

2020. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/240 anonim ***** válasza:
69%
Jönnek ám a válaszok, menj el pszichológushoz, intimitás kócshoz, PUA-tréningre, várj az igazira, nehogy már kiszállj versenyfutásból meg a mókuskerékből, és letudd végre egy prostival.
2020. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/240 anonim ***** válasza:
78%

Aki már 30+ évesen is vár, az hiába teszi. A jó, fiatal éveid elmentek, a középkorod is elmegy, utána mi lesz? Sőt megkockáztatom 25+ után se nagyon érdemes már várni.

Ha elmész a legrosszabb esetben is úgy halsz meg, hogy legalább egyszer volt közöd egy jó csajhoz. Nekem ez még mindig jobb, mint a semmi, fényévekkel. 29f

2020. febr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/240 anonim ***** válasza:
32%

Az, hogy nem tudtok mèg beszèlgetni sem egy nővel ott valami baj van veletek.


Nem kell jó pasinak lenni ahhoz, hogy összetudj szedni egy csajt ugyanis a csajoknak a szemèlyisèged jobban fog számítani. De ha èletre sem vagytok valóak ami látszik abból is, hogyan gondolkoztok akkor ne csodálkozzatok, hogy csak a prosti marad.

2020. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/240 anonim ***** válasza:
75%

#35


Na, na. Én tudok beszélgetni, kivéve azokkal akiktől zavarba jövök. Sőt még egy kapcsolatszerűségem is volt anno, csak ugyanúgy nem nyíltam meg ott sem, mint sehol máshol az életben. + anyagi okok.



Bár ez utóbbi most is az egyik legnagyobb buktató, nem jó szegénynek lenni.

2020. febr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/240 anonim ***** válasza:
40%
35, ez is hülyeség. Nekem a nők terén kívül jó életem van, sikeres vagyok. Már megvan a saját házam, pár dolgot kell vennem bele és nyáron költözöm, amit szerintem nem sok 29 éves mondhat el magáról. Nem vagyok életrevaló? Kétlem.
2020. febr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/240 anonim ***** válasza:
55%

"Jönnek ám a válaszok, menj el pszichológushoz, intimitás kócshoz, PUA-tréningre, várj az igazira, nehogy már kiszállj versenyfutásból meg a mókuskerékből, és letudd végre egy prostival."


És mi a francot tudna le egy prostival? Elmondhatja magáról, hogy volt a farka egy nőben? Tipikus felszínes hozzáállás, véletlenül se oldjuk meg a mögöttes problémát, inkább fedjük el azt valami gyors és egyszerű látszatmegoldással, nehogy szembe kelljen nézni önmagunkkal és néhány kellemetlen árnyékkal.

2020. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/240 anonim ***** válasza:
78%

"Az, hogy nem tudtok mèg beszèlgetni sem egy nővel ott valami baj van veletek."

Igen, van, de attól még mennie kell az életnek tovább. Ha nem barátnővel, akkor máshogy. Valakinek unalmas a személyisége a nők számára, vagy bármi más, amin nem lehet változtatni. Az életrevalósághoz pont nincs köze a dolognak egyébként.

2020. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/240 anonim ***** válasza:
26%

Nem véletlenül kerülöm a férfiakat, teljesen más az értékrendünk. Nekem nem férne bele, kb semmibe nézem a prostizókat.


De látod a férfi társaid átérzik a nyomorod, hallgass rájuk. Soha életedben nem fogsz puncihoz jutni másképp, mert balek vagy.

2020. febr. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!