Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép vagyok ergo hülye picsa is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagyok ergo hülye picsa is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a tinder nem egy színvonalas felület, de most innen tudom elmagyarázni a helyzetet.

Nem vagyok öntelt, de van egy egészséges önbizalmam, vékony vagyok, formás, és az arcom is szeretem.

Nincs is problémám a férfiakkal, de mostanában egyre inkább találkozok azzal hogy ők nem nagyon keresnek okos nőt.

Volt pár teljesen normális pasi is, telefonáltunk, nem csak az a tipikus “megdugni akarlak” típusok.

Mikor elmondom hogy egyetemen tanulok, az csak-csak. De mikor feljönnek témára a nyelvek és elmesélem hogy van 3 nyelvvizsgám, meg hogy sok egyetemi ösztöndíjat nyertem stb stb.. elszivárognak, leráznak.

Pedig egyáltalán nem beképzelten mondom, ki sincs írva az oldalamra, nem egyben mondom el ezeket így, csak ha rákérdeznek vagy ilyesmi..



2020. jún. 22. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy sokan elérhetetlennek tartanak téged, vagy lehet, hogy nekik ez úgy jön le, mintha te dicsekedni akarnál a nyelvtudásoddal meg az ösztöndíjaiddal. Vagy egyszerűen csak frusztrációt váltasz ki bennük. Szerintem pl. az ösztöndíjaidat simán kihagyhatod legalább az ismerkedés elején, oké, hogy nyilván büszke is vagy magadra, de ez sokak szemében karrierizmust is jelenthet, vagy azt sugallhatja, hogy tipikus "geek" vagy, ha ezeket emeled ki, nem pedig mondjuk azt, hogy mekkora társasági lény vagy. Remélem, érthető a lényeg. Semmit sem ártó szándékkal írtam, de számomra is elgondolkodtató lenne, ha pl. egy lány az ismerkedés elején az egyetemi ösztöndíjait kezdené el sorolni.
2020. jún. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
0%
De az elején azt írod nincs problémád a férfiakkal. Többes számban, ergo már volt több pasid is. Akkor miért nem velük maradsz meg? Miért írod utána, hogy mégis van problémád, akkor most mivan? Okoska :)
2020. jún. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
82%
Az itteni válaszokból is látszik, hogy milyen intellektuális szinten van némelyik pasi... Ne mondd el, hogy ösztöndíjad van mert az nem érték, mondd inkább, hogy igazi partiarc vagy mert az nagyobb erény... :'D Ebből is látszik, hogy még nem igazán tudnak felérni ehhez a szinthez, még mindig a gyenge, irányítható, butácska házitündére az álom aki semmi nagyot nem akar elérni az életben.
2020. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 Ollókezű Edward ***** válasza:
77%

11-es: "Pedig egyáltalán nem beképzelten mondom, ki sincs írva az oldalamra, nem egyben mondom el ezeket így, csak ha rákérdeznek vagy ilyesmi.."

Nem magától kezd ömlengeni a nyelvvizsgáiról meg a diplomáiról, hanem kérdezik, és válaszol. El kellene hallgatnia, hogy milyen végzettsége van, mert ó jajj, de törékeny a férfiegó? Jesszus...

2020. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolják, hogy jobbat érdemelsz náluk, ami így is van, nem értem miért pazarlod az idődet ilyenekre. Keress már jobbat.
2020. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
22%

Azt nem értem hogy az itteni nők miért támadják rögtön azokat a férfiakat akik inkább a saját szintüknél maradnak?


Eszem megáll hogy azon is megsértődtök ha a festő pistike hozzátok szól mert ő mekkora proli, meg azon is ha nem szól hozzátok mert biztos komplexusos meg gyáva.🤷‍♂️


Lassan eldönthetnétek mit akartok.

2020. jún. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 A kérdező kommentje:
Kedves 14-es,igazad van, az elmúlt pár hónap pont aktuális lett volna akár egyetemi bulikon, akár más emberközpontú helyet használni ismerkedésre..!
2020. jún. 22. 14:07
 18/88 anonim ***** válasza:
39%
#15: Nem ezt mondtam. De most őszintén: tényleg az a legfontosabb egy esetleges párkapcsolat szempontjából, hogy ki milyen ösztöndíjakat kapott az egyetemen? Ha bárkinél rákérdeznek a végzettségre, senki nem fogja felsorolni, hogy "nekem ilyen és ilyen ösztöndíjaim voltak/vannak". Tőlem sem kérdezte meg soha senki, hogy milyen minősítésű volt a diplomám, és ha megkérdezték a végzettségemet, sosem azzal jöttem, hogy "nekem jeles volt a diplomám", meg hogy "itt és itt jelentek meg a tanulmányaim", ismerkedéskor sem kötöm ezeket senkinek az orrára. Ha megkérdezik, mi a végzettségem, elmondom, és nem ragozom tovább. Érdekes módon akárkivel ismerkedtem, senki nem kezdte el sorolni pl. az esetleges egyetemi ösztöndíjait, még úgy sem, ha nyilván szóba került, hogy ki mit tanul, vagy mi a végzettsége. És nem, nem sérül meg az egóm akkor sem, ha tudom, hogy mások sokkal többre vitték nálam.
2020. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 anonim ***** válasza:
82%
Tanuld meg, a férfiaknak semmi sem jó! Ha nem beszélnél idegen nyelvet, akkor meg az lenne a bajuk, hogy műveletlen vagy. A három meg már túl sok. Mégis ki és milyen jogon dönti el, hogy mennyit "kell" tudni?
2020. jún. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
17%

18# ezek szerint csak az elmúlt pár hónapból állt az életed, és a kapcsolatod a férfiakkal 🤔👎👎👎👎👎

Szeretem én az iróniát, csak a hülyeségre vagyok allergiás 🤫

2020. jún. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!