Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép vagyok ergo hülye picsa is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagyok ergo hülye picsa is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a tinder nem egy színvonalas felület, de most innen tudom elmagyarázni a helyzetet.

Nem vagyok öntelt, de van egy egészséges önbizalmam, vékony vagyok, formás, és az arcom is szeretem.

Nincs is problémám a férfiakkal, de mostanában egyre inkább találkozok azzal hogy ők nem nagyon keresnek okos nőt.

Volt pár teljesen normális pasi is, telefonáltunk, nem csak az a tipikus “megdugni akarlak” típusok.

Mikor elmondom hogy egyetemen tanulok, az csak-csak. De mikor feljönnek témára a nyelvek és elmesélem hogy van 3 nyelvvizsgám, meg hogy sok egyetemi ösztöndíjat nyertem stb stb.. elszivárognak, leráznak.

Pedig egyáltalán nem beképzelten mondom, ki sincs írva az oldalamra, nem egyben mondom el ezeket így, csak ha rákérdeznek vagy ilyesmi..



2020. jún. 22. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 A kérdező kommentje:
Az ösztöndíjakat abban a témában szoktam felhozni hogy hogyan tartom el magam egyedül, mivel nem kis szerepe van benne!
2020. jún. 22. 14:20
 22/88 A kérdező kommentje:

21-es, januárban lett vége egy 4 éves kapcsolatomnak.

Komolyan ennyire primitív meg szerencsétlen vagy hogy ennyire bele akarsz állni valakibe? Sajnálom de most nem jött be:( engedd el

2020. jún. 22. 14:22
 23/88 anonim ***** válasza:
31%
#6, 8: Szerintem sincs azzal baj, ha bárki büszke az általa elért eredményekre. DE: nem gondolom úgy, hogy az ismerkedés során feltétlenül mondjuk az ösztöndíjakról kellene hallanom. Persze egy fél mondatban megemlíthető (de szerintem ismerkedéskor ez szükségtelen, én sem nyomon le senkinek a torkán már a 2. levelemben, sem később, hogy "eddig ezt és ezt tettem le szakmai téren az asztalra"), de én pl. ismerkedéskor szívesebben hallok olyasmiről, ami a kettőnk lehetséges jövőjére vonatkozik (mondjuk nagyvárosban vagy falun szeretne lakni az illető, mennyire társasági ember, csak a bulizás érdekli-e, vagy a kicsit artisztikusabb kikapcsolódás is szóba jön nála stb.). Nekem ezek sokkal fontosabbak a jövő szempontjából, mint az, hogy valaki ilyen vagy olyan ösztöndíjakat nyert el. Nyilván értem, ha ő büszke erre, csak ettől még nem lesz automatikusan vonzóbb. Amúgy nem tudom, miért van ez, de nem emlékszem egyetlen nőre sem, aki ismerkedéskor a tanulmányi/szakmai eredményeit kezdte volna el listázni, holott volt közöttük sok egyetemista meg diplomás is. Diplomás férfiként nyilván elismerem mások eredményeit is, és azt is tudom, hogy rengetegen vannak, akik sikeresebbek nálam, de ismerkedéskor nekem kicsit furcsa, hogy ennyire az iskolai/szakmai dolgok vannak terítéken. Ennyi erővel akkor ha valaki megkérdezi tőlem, hogy mi a végzettségem, elkezdhetném sorolni, hogy ez és ez volt a szakdolgozati témám, ilyen és ilyen minősítést kaptam a védésen stb., de valószínűleg tőlem is sikoltva menekülnének a nők, mert nem hinném, hogy ez az ismerkedés szerves része. Ha valaki esetleg konkrétan rákérdez arra, hogy milyen témából írtam a szakdogámat, akkor nyilván elmondom, de ha pl. csak a végzettségemet kérdezik, akkor senkit nem fogok semmilyen részlettel traktálni.
2020. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem párkapcsolati szempontból a férfiakat annyira nem érdekli, hogy mit tanult a nő milyen eredménnyel. Nem fontos.
2020. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 Ollókezű Edward ***** válasza:
84%
Az tény, hogy a férfiakat nem érdekli a nő végzettsége. Ettől függetlenül, ha véletlenül megemlítem a végzettségem, NEM a másik orra alá dörgölve, NEM beképzelten, NEM áradozva, és azt látom, hogy ez zavarja, akkor kuka a csávó. El lehet beszélgetni egymás sikereiről, és lehet örülni annak, amit a másik fél elért az életben. Nem is értem, hogy mire fel kellene titkolni bármit is magamról?
2020. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
37%
#20: Az, hogy valakinek van nyelvvizsgája, még nem jelenti automatikusan azt, hogy tudja is használni az adott nyelvet, vagy hogy meg tud szólalni egy külföldi előtt. Egyébként engem rohadtul nem érdekelt soha, hogy egy nő hány nyelven beszél (az meg végképp nem, hogy hány és milyen minősítésű nyelvvizsgája van), sok nővel ismerkedtem, de rendszerint szóba sem került, hogy milyen nyelveket beszélünk. Amúgy meg lehet valaki lexikálisan bármennyire okos, ha mondjuk alkalmatlan egy párkapcsolatra, vagy ha mondjuk élhetetlen az élet mindennapi dolgaiban.
2020. jún. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 VincentLaw ***** válasza:
19%
Engem nem zavarna, hogy milyen végzettsége van a lánynak, nekem is mérnöki diplomám van, amihez kötelezően kellett egy nyelvvizsga is. Viszont tapasztalataim alapján én még a beszélgetésig sem jutnák el veled.
2020. jún. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 anonim ***** válasza:
24%
Én úgy gondolom, hogy a nagy mennyiségű tudás megszerzése, diplomák nyelvvizsgák hajszolása még nem az intelligencia mutatója. Akármilyen életbeli logikai problémát meg tudsz-e oldani, elindulni, értelmezni útmutatókat, megfejteni egy olyan szöveget amihez nem áll rendelkezésedre háttértudás...ehhez már kell intelligencia. Ahhoz is, hogy hozd ki az idődből a legtöbbet, hogy élj tovább és egészségesebben. Egyetemistákkal tele az internet és a tinder. Ezek magában nem értékek. Ismerek számos hülye p*csát diplomával.
2020. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
Edwardnak igaza van, de mióta női név az Edward????
2020. jún. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
69%

Az a helyzet, hogy a józan paraszti eszet bizony/ sokszor nem kötelező tartozékként adják a diplomákhoz, meg a nyelvvizsgákhoz...

Az én volt feleségemnek négy diplomája van, és három nyelvvizsgája, de egy idő után olyan pokol volt vele az élet, hogy inkább dögönyöztem volna egy kukorica morzsoló csajt!!

2020. jún. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!