Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép vagyok ergo hülye picsa is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagyok ergo hülye picsa is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a tinder nem egy színvonalas felület, de most innen tudom elmagyarázni a helyzetet.

Nem vagyok öntelt, de van egy egészséges önbizalmam, vékony vagyok, formás, és az arcom is szeretem.

Nincs is problémám a férfiakkal, de mostanában egyre inkább találkozok azzal hogy ők nem nagyon keresnek okos nőt.

Volt pár teljesen normális pasi is, telefonáltunk, nem csak az a tipikus “megdugni akarlak” típusok.

Mikor elmondom hogy egyetemen tanulok, az csak-csak. De mikor feljönnek témára a nyelvek és elmesélem hogy van 3 nyelvvizsgám, meg hogy sok egyetemi ösztöndíjat nyertem stb stb.. elszivárognak, leráznak.

Pedig egyáltalán nem beképzelten mondom, ki sincs írva az oldalamra, nem egyben mondom el ezeket így, csak ha rákérdeznek vagy ilyesmi..



2020. jún. 22. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
82%
Szegény, sokat veszített. :D
2020. jún. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
100%

#72 nekem fontos témakör, nem tudsz mit tenni. 🤷🏻‍♀️ Nem ezen múlik, hogy valaki jó vagy rossz ember, de egy pluszt ad. Nehogy már valaki kevesebb legyen mert több tudás birtokában van.

😂

#71

2020. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdező, ha annyira nagyon okos vagy, akkor mondd már meg, hogy miért egy szexpartnerkereső appon vagy kiakadva arra, hogy nem brcsülik az iskolázottságodat?"


A Tinder magyar szlogenje: "Ismerkedj, csevegj, talalkozz."


Milyen szexpartnerkereso approl beszélsz?

2020. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 VincentLaw ***** válasza:
100%
Jézus, végigolvasni is fájdalmas volt. A kettős mérce azért rendesen befigyel.
2020. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvastam el a válaszokat, mert már a felénél elfáradtam. Ne haragudj, de itt nem az lesz a gond szerintem, amire te gondolsz. Lehet, hogy rosszul gondolom, de nekem az jött le, hogy jelenleg egyetemre jársz és az első diplomádra készülsz. Nem ismerem a Tindert, de elképzelhetetlennek tartom, hogy valaki hanyatt vágná magát attól, hogy a másik fél egyetemre jár. Ma már rengeteg embernek van diplomája, nem akkora csoda. Ha olyan nagyon jó nő vagy, akkor már csak a nagy számok törvénye alapján is találkoztál volna valakivel, aki szintén egyetemista. Ő pláne nem ájulna el ettől. Ha nincs kint az oldaladon és nem hozod fel rögtön, akkor előtte már beszélgettek másról is. Ha valakit az zavarna, hogy okos vagy, arra már a beszélgetésből rájött volna, és már az eltántorítaná. Ha nem írtad volna, hogy Tinderezel, azt javasoltam volna, hogy ne állásinterjún ismerkedj. Hiába írod, hogy nem kérkedsz vele, bizony az ösztöndíjak tételes felsorolása az. Ha már annyira "szóbajön", hogy miből tartod fent magad, bőven elég lenne annyi, hogy ösztöndíjból. Nekem is van diplomám(nem lesz, van már), nyelvvizsgák is. Előbbit nyilván nem tudnám eltitkolni, hiszen a munkához kell, tehát ez mindenki számára egyértelmű, de soha senki nem kérdezte meg még, pontosan hány, milyen minősítésű diplomám, nyelvvizsgám van, és én se mondtam, mert semmi jelentősége nincs. Egy férfi dobott arra hivatkozva, hogy "túl okos" vagyok hozzá, de ő se a papírok alapján, mert évek után se tudta, hogy pontosan mennyi, milyen van. Simán a hétköznapi beszélgetések során, a gondolkodásom megismerése miatt érezte azt, hogy én intelligensebb vagyok nála, és ez zavarta őt. Igen, van ilyen is. Ő tele volt komplexusokkal egyébként is. Mivel szerinted neked rendben van az önbizalmad, egy ilyen fickóval amúgy se járnál jól, tehát azt kár sajnálni, de ha nem kérkedsz a papírjaiddal, akkor egy egészséges önbizalmú srác azért nem fog elfutni, mert történetesen egyetemre jársz és ösztöndíjat kapsz.
2020. jún. 23. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
75%

Leveleztem vele... hogy szép-e vagy sem az kérdéses. De az biztos, hogy éretlen. A szövegeit olvasva örülök, hogy szingli vagyok és nincs egy ilyen barátnőm.


Több alázat, kevesebb egocentrikusság. Enélkül értelmes, önmagára igényes társat nem fogsz találni. Több diplomám is van. Fontos dolog persze, de semmi köze az ember alapjelleméhez, sok esetben az intelligenciához

sem.



26f

2020. jún. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
46%
83-mas, ez elég gyenge próbálkozás volt. Te is nagyon jól tudod, hogy szexpartnerkeresőnek használják az emberek. A szlogen teljesen irreleváns. Ez a megjátszott naivitás, pedig röhejes. Inkább valld be, hogy igazam van és ne kapaszkodj a levegőbe keservesen érveket keresve.
2020. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a "hülye picsa vagy, de szép" a megfelelő cím ide.😁
2020. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!