Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép vagyok ergo hülye picsa is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagyok ergo hülye picsa is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a tinder nem egy színvonalas felület, de most innen tudom elmagyarázni a helyzetet.

Nem vagyok öntelt, de van egy egészséges önbizalmam, vékony vagyok, formás, és az arcom is szeretem.

Nincs is problémám a férfiakkal, de mostanában egyre inkább találkozok azzal hogy ők nem nagyon keresnek okos nőt.

Volt pár teljesen normális pasi is, telefonáltunk, nem csak az a tipikus “megdugni akarlak” típusok.

Mikor elmondom hogy egyetemen tanulok, az csak-csak. De mikor feljönnek témára a nyelvek és elmesélem hogy van 3 nyelvvizsgám, meg hogy sok egyetemi ösztöndíjat nyertem stb stb.. elszivárognak, leráznak.

Pedig egyáltalán nem beképzelten mondom, ki sincs írva az oldalamra, nem egyben mondom el ezeket így, csak ha rákérdeznek vagy ilyesmi..



2020. jún. 22. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
40%
Én spec programozó vagyok, mesterépzést is végeztem, mégis évek óta háztartásbeli vagyok, mert én jobban élvezem ezt az életet, kiegyensúlyozottabb vagyok, boldogabb, a gyereknevelés számomra nagyobb kihívás, mint bármelyik projekt amiben részt vettem. Ilyen is van, köszönöm szépen, nem vagyok ostoba, nagyon boldogok vagyunk a férjemmel. Azt elhiszem viszont hogy nem szimpatikus a férfiaknak az olyan nő, aki így nyilatkozik egyes nőtársaikról, ahogy egyes kommentelők. Csak azért mert más életutat valasztottak mint ők. Szomorú, hogy 2020-ban még itt tartunk.
2020. jún. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 A kérdező kommentje:

Nem is az a célom hogy kapáljak. És pont azért tanulok ennyit hogy ezeket ne nekem kelljen megcsinálnom, hanem megengedhessek magamnak pl egy kertészt ha nekem nincs kedvem hozzá!:D Főzni egyébként szeretek, de ha nem szeretném azt sem lennék hajlandó minden nap csinálni csak azért mert nő vagyok, a pasi meg addig sörözgessen a tv-nél, persze..:D

Az pedig nem tudom hogy jön le hogy azért mert van pár "szar papírom" szarabb szülő lennék mint a bolti eladó. Ugyanakkora figyelemben és szeretetben nevelném fel mint bárki más. (kellemetlen kommentekre írom hogy nem, mellé nem bérelnék dadát, és senkit!:))

2020. jún. 22. 17:45
 63/88 A kérdező kommentje:

És az hogy jön hogy házsártos és kiégett vagyok?

Rengeteget szórakozom, és teljesen boldog baráti társaságaim vannak, és a szexuális életemről sem panaszkodnék, ahogy az ex pasim sem tette soha, kapcsolat után is még járt volna vissza... De mondogasd csak, valami kissességi komplexusodnak biztos sokkal jobb lesz tőle.

2020. jún. 22. 17:48
 64/88 anonim ***** válasza:
13%
Akkor tulajdonképpen tökéletes vagy, mi a kérdés?😁
2020. jún. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:
86%
#61 minden hozzászólást elolvastál? Mert itt pont azokról a nőkről nyilatkoztak gyalázatosan, akik nem háztartásbeliek.
2020. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
76%
Birom ezt a begyepesedett népmesés hozzáállást, hogy ha valaki szép akkor nem lehet okos, ha tanult vagy sikeres akkor nem érthet a háztartáshoz, ha papírja van valamiről akkor tuti nem ért hozzá a gyakorlatban... Attól, hogy itt néhány szerencsétlennek csak 3 jó tulajdonsága van még az emberek nagy része nem ilyen. El lehetne már felejteni ezeket a baromságokat. Igen, rengeteg ember van aki okos, jól néz ki, sikeres és a családi élete is jó. Ne magatokból induljatok ki.
2020. jún. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim ***** válasza:
0%
65, szinte, ahogy azt is, hogy egyesek szerint aki otthon van az csak ostoba lehet és cseléd, aki lesi a férfi kívánságait és nincs élete, céljai. Mert ez törvényszerű.
2020. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
100%

#67

Senki nem mondta, hogy ostoba vagy, csak te magadról.

Pont a szabad akaratról beszéltem, ha neked élvezetes, amit teszel, akkor nyugodtan. De nekem ne kelljen már senki kedvéért, ha nem akarom és azzal van a probléma, hogy egyes férfiaknak csak ez az érték.

Értelmetlenül vettél magadra valamit és te kezdted ekézni azokat, akik nem vágynak olyan életre, mint te. Azért nekem is had legyen már saját véleményem, hogy a háztartásbeli élet számomra fullasztó. Akarok gyereket, de nem csak úgy, hogy otthon csücsülök és csak én nevelem kb, mert a párom állandóan dolgozik. A gyereknevelést szépen meg kell osztani, a munkával együtt. Senki nem mondta szintén, hogy nem lehet célod... Tök értelmetlenül sikerült felháborodnod. Nem azzal van baj, amit te csinálsz, hanem egyes emberek elváró magatartásától, akik nem tisztelik a másik ember élete munkáját, mert nő és szerintük nem ott a helye, ahol...

2020. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
12%
Nem háborodtam fel és nem kezdtem el ekézni senkit. Más nézőpontot akartam bemutatni. Azt meg nem tudom honnan veszed, hogy csak a te kommentedre reagáltam (nincsenek már százalékok, azt se tudom ki kicsoda) Én is amellett vagyok, hogy mindenki döntse el maga, hogy akar élni, és milyen társat akar magának. És én a kommentelő férfiaknál sem olvastam olyat, hogy márpedig ez a nő dolga, hanem azt, hogy ők milyen nőt szeretnének.
2020. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
100%

#67 először is jogos, hogy ez ellen felszólalsz, mert ez nyilván nem igaz.

Másodszor viszont gondolj bele, miért viszolyog sok nő a háztartásbeli szereptől: mert mikor szóba kerül a diploma és a karrier, a férfiak egyből lekicsinylő megjegyzéseket vágnak a fejükhöz arról, hogy erre ők nem alkalmasak, mert egy nőnek a konyhában a helye és az a dolga, hogy támogassa a férfit, akinek vele ellentétben megvannak a szellemi képességei a tanuláshoz. Láttam már itt olyan hozzászólást is, ami mindezt az evolúcióval próbálta alátámasztani. Ezek után nem meglepő, hogy ezek a nők viszolyogni fognak az otthon maradástól. Ha a te párod tudja ezt normálisan kezelni, akkor szerencsés vagy, de sok a soviniszta, aki féltékenységből mindent megtesz, hogy lerombolja a barátnője önbecsülését.

Itt is ha körülnézel, a férfi hozzászólók túlnyomó részének bökte a csőrét a kérdező leírása. A szépségét, az intelligenciáját, a papírjainak a minőségét, vagy egyáltalán a meglétét vonták kétségbe, mert a legtöbben képtelenek szembesülni azzal a ténnyel, hogy egy nő felérhet hozzájuk szellemileg, vagy akár túl is szárnyalhatja őket. Ezért inkább gyerekes módon vagdalkoznak, mert így azt az illúziót kelthetik, hogy ők vannak feljebb, pedig saját magukra hoznak szégyent a viselkedésükkel. Tisztelet a kivételnek!

2020. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!