Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép vagyok ergo hülye picsa is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagyok ergo hülye picsa is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a tinder nem egy színvonalas felület, de most innen tudom elmagyarázni a helyzetet.

Nem vagyok öntelt, de van egy egészséges önbizalmam, vékony vagyok, formás, és az arcom is szeretem.

Nincs is problémám a férfiakkal, de mostanában egyre inkább találkozok azzal hogy ők nem nagyon keresnek okos nőt.

Volt pár teljesen normális pasi is, telefonáltunk, nem csak az a tipikus “megdugni akarlak” típusok.

Mikor elmondom hogy egyetemen tanulok, az csak-csak. De mikor feljönnek témára a nyelvek és elmesélem hogy van 3 nyelvvizsgám, meg hogy sok egyetemi ösztöndíjat nyertem stb stb.. elszivárognak, leráznak.

Pedig egyáltalán nem beképzelten mondom, ki sincs írva az oldalamra, nem egyben mondom el ezeket így, csak ha rákérdeznek vagy ilyesmi..



2020. jún. 22. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
100%
48-49 leírták. Az hogy mit érsz el az életben, sz.rt se ér. Az számít, hogy mindig mosolyogj, kedveskedj, támogasd a férfit, mert ő a férfi és neki komoly céljai vannak, amíg te főzöl, meg varrsz. Mert te nő vagy és neked ez a dolgod.
2020. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
100%

"mert az látszik, hogy van eszed a papírok alapján. De vajon fel tudnál-e nevelni egy gyermeket, tudsz-e főzni, mosni, takarítani, kertet gondozni, ésatöbbi"

És te tudsz? :)

2020. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
0%
51, miért, ki akar egy, házsártos, folyton fáradt, ideges, cinikus és kiégett nővel lenni?
2020. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
100%
Abból, hogy diplomája van és értelmiségi munkát végez, miért következik, hogy ki van égve? :D
2020. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
13%
Annyira szép és okos lennél, nem tindereznél. Valószínűleg tévesen ítéled meg magad. Nyelvvizsgától és ösztöndíjtól még nem leszel okos, kicsilány...az, hogy azt hiszed igen, is mutatja, milyen éretlen és ostoba vagy.
2020. jún. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
78%

#49

Persze, mert ilyen ingerszegény környezetre van szüksége annak, aki sokat tanult, hogy a legnagyobb esemény az legyen, hogy lehányt a gyerek és foltozhatom a férjem zokniját. Na ne nevettes... Azért, mert valaki nem akar ezzel foglalkozni, nem azt jelenti, hogy nem képes rá. Csak mást akar elérni az életben. Engem rohadtul nem hoz lázba a háztartásbeli élet, megértem, ha valaki erre vágyik, de ne erőltesse már rám. A szabad akarat az érték, nem pedig, hogy valami egoista, hatalommániás pasi megmondja, hogy mit tegyek és csak az értékes, ha a fenekemen ülök és gyereket nevelek. Röhejes...

Amúgy meg én is mérnök vagyok. Aki nem tud mosni, főzni, varrni magára az csak simán életképtelen, a diplomás férfiak is, ha ezek nem alap dolgok nekik.

23N

2020. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
0%
56-nak: Nem erőlteti rá senki, én elmondtam, mit gondolok erről. Az se legyen akkor gond, ha a férfinak meg nincs kedve megjavítani otthon a dolgokat, lenyírni a füvet, meg kivinni a szemetet, meg odébb tenni a 100 kilós bútort. Képzeld, én meg ezekkel nem akarok foglalkozni, hűha, most mi lesz?!
2020. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
0%
Jól lepontoztál mindenkit,aki őszinte volt. Látom nem bírod a kritikát.
2020. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 Ollókezű Edward ***** válasza:
85%
57-es: Megmondom, mi lesz. Ki leszel rúgva a bús p!cs@ba. Aki nem képes maga után kiganézni, az lakjon a disznóólban. Miért csak a nőktől lehet elvárni azt, hogy rendet és tisztaságot tartsanak maguk körül?
2020. jún. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
100%
#58 ha csak az számít őszintének, aki szerint a nő főzni, mosni, takarítani jó, diplomát meg max kettest szerezhetett 0 szaktudással, akkor ne csodálkozz! :D
2020. jún. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!