Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép vagyok ergo hülye picsa is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagyok ergo hülye picsa is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a tinder nem egy színvonalas felület, de most innen tudom elmagyarázni a helyzetet.

Nem vagyok öntelt, de van egy egészséges önbizalmam, vékony vagyok, formás, és az arcom is szeretem.

Nincs is problémám a férfiakkal, de mostanában egyre inkább találkozok azzal hogy ők nem nagyon keresnek okos nőt.

Volt pár teljesen normális pasi is, telefonáltunk, nem csak az a tipikus “megdugni akarlak” típusok.

Mikor elmondom hogy egyetemen tanulok, az csak-csak. De mikor feljönnek témára a nyelvek és elmesélem hogy van 3 nyelvvizsgám, meg hogy sok egyetemi ösztöndíjat nyertem stb stb.. elszivárognak, leráznak.

Pedig egyáltalán nem beképzelten mondom, ki sincs írva az oldalamra, nem egyben mondom el ezeket így, csak ha rákérdeznek vagy ilyesmi..



2020. jún. 22. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez hülyesèg! Felesègem altató orvos, 4 nyelvizsga, èn sima gyàri melós vagyok, igaz nèha alig làtom, lassan a kórhàzba költözik, de jól megvagyunk!
2020. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:
37%
#22: Ha úgy említed meg a dolgot, hogy "az egyetemi ösztöndíjaim sokat segítenek a megélhetésben", akkor oké. Viszont ha mondjuk elkezded sorolni, hogy "elnyertem ezt is, meg ezt is, meg ezt is", az már taszító hatású is lehet. Egyrészt a másik nem feltétlenül kíváncsi arra, hogy konkrétan milyen ösztöndíjaid voltak/vannak, másrészt ez azt a képzetet is keltheti a másik emberben, hogy te ezeket azért hozod fel, mert dicsekedni akarsz velük. Bár én ha egyetemistákkal ismerkedtem, akkor sem kérdeztem meg soha őket, hogy miből tartják fenn magukat, amíg nem kezd el komolyodni az ismeretség, addig szerintem nincs is közöm ehhez.
2020. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
90%
#28-#30 fordítsuk meg a kérdést: Az, hogy valakinek nyelvvizsgája van, azt jelenti, hogy biztos lehetsz benne, nem beszéli a nyelvet? A diploma garancia az intelligencia hiányára? Nem? Akkor adjuk már meg ugyanazt a tiszteletet, ami egy nem iskolázott embert is megillet!
2020. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
29%
32-es ez rohadt nagy :D
2020. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
30%
#34: Nyilván akármi is lehetséges. Viszont rengeteg olyan ember van, aki nyelvvizsga nélkül is jól beszél nyelveket, míg sokan mások nyelvvizsga mellett sem. Ez nem a tisztelet vagy nem tisztelet kérdése, egyszerűen csak leszögeztem azt a tény, hogy önmagában egy darab papír semmit nem jelent. Nem akarom elvitatni a kérdezőtől, hogy sok munkája van az eredményeiben, csak arra akartam rámutatni, hogy sok esetben nincs valós, gyakorlati tudás a papír mögött. Nagy nehezen kiküszködnek magukból valamennyit, hogy meglegyen a nyelvvizsga, de ha egy külföldivel kell beszélniük, akkor már nem tudják alkalmazni a talán nem is létező tudást. A diplomák erodálódó értékéről meg szerintem felesleges beszélni, ma az egyetemek tömegesen ontják ki magukból a semmihez sem értő diplomás fiatalokat. Tisztelet a kivételnek, de azért bőven vannak elborzasztó tapasztalataim, pl. amikor a magyar szakos egyetemista azt mondja vizsgán, hogy Csokonai írta a Himnuszt, vagy úgy lesz magyar szakos tanár, hogy nem tud helyesen írni, az elég szomorú. És sajnos egyre több ilyen rossz példa akad, mert a felsőoktatás is piaci alapon szervezett, és minél tovább próbálják benn tartani a hallgatókat, ahelyett, hogy kirúgnák azokat, akik nem valók oda. Szóval igen, egy papír mögött nem biztos, hogy valós tudás van, főleg a mai világban, amikor egyrészt alkalmatlan emberek kapnak diplomát, másrészt meg hamisítva gyakorlatilag bármilyen papírt meg lehet venni. Ha valaki azt mondja, hogy ilyen meg olyan nyelvvizsgája, diplomája van, azt mondom, oké, de ha bizonyítékát is tudja adni annak, hogy valós tudás áll ezek mögött, na az az igazi érték.
2020. jún. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, nem amiatt szivárognak el, mert van pár papírod. Szerintem a személyiségeddel van itt probléma, persze könnyebb a papírokra fogni, és a férfiakat hibáztatni, ez a tízezredik ilyen kérdés. Inkább nézz magadba, én azt javaslom!
2020. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 VincentLaw ***** válasza:
14%
#34 Én csak a kérdező felsorolására reagáltam, nem arra, hogy akinek nincs, az ne beszélne nyelveket, és igen a papír az sok esetben nem sokat mond. Nálunk is megfordult sok olyan ember, akinke van ilyen olyan mérnök infós diplomája, közben meg egy épkézláb forráskódot nem tudnak megírni.
2020. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 anonim ***** válasza:
73%
Tehát hogy kell ezt elképzelni egy nő ne beszéljen az eredményeiről amikre büszke csak ha már együtt vagytok 2 éve? :'D Atyaúristen... Mi a tökömről beszélgettek akkor ismerkedésnél ha a másik semmilyen eredményéről, megélhetéséről, tanulmányáról, munkájáról ne beszéljen? Beszélgessetek kiskutyákról? De azt is csak úgy, hogy meg ne említse, hogy neki jól nevelt a kutyája mert akkor dicsekszik? Ezt ugye senki nem gondolja komolyan?
2020. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
13%
De beszélhetnek, de nem az az elsődleges. Számomra fontosabb, hogy mennyire kedves, mennyire gondoskodó, vicces és értelmes egy nő. Ez meg nem függ a papírok számától.
2020. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
89%
Mennyi szánalmas, proli férfi van itt, te jó ég! Diplomára és nyelvvizsgára első reakció az, hogy biztos nem is tud semmit, csak valahogy átcsúszott kettessel. Undorító ez a rosszindulat.
2020. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!