Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép vagyok ergo hülye picsa is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagyok ergo hülye picsa is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a tinder nem egy színvonalas felület, de most innen tudom elmagyarázni a helyzetet.

Nem vagyok öntelt, de van egy egészséges önbizalmam, vékony vagyok, formás, és az arcom is szeretem.

Nincs is problémám a férfiakkal, de mostanában egyre inkább találkozok azzal hogy ők nem nagyon keresnek okos nőt.

Volt pár teljesen normális pasi is, telefonáltunk, nem csak az a tipikus “megdugni akarlak” típusok.

Mikor elmondom hogy egyetemen tanulok, az csak-csak. De mikor feljönnek témára a nyelvek és elmesélem hogy van 3 nyelvvizsgám, meg hogy sok egyetemi ösztöndíjat nyertem stb stb.. elszivárognak, leráznak.

Pedig egyáltalán nem beképzelten mondom, ki sincs írva az oldalamra, nem egyben mondom el ezeket így, csak ha rákérdeznek vagy ilyesmi..



2020. jún. 22. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
89%
És akkor csodálkozunk, hogy miért van ennyire lemaradva ez a fos ország és miért ennyire szar a családok 90%-a. A nő még mindig gondoskodó kedves kis virágszál legyen aki nem nagy dolgokat akar elérni hanem istápolja a paliját... Hát van egy rossz hírem srácok, ilyen kapcsolatba már semmilyen értelmes nő nem fog belemenni. De nagyon szomorú, hogy 100 év alatt 10 évet sikerült fejlődni hozzáállásban. És csodálkoznak miért nem találnak nőt... Na ezért. Mert ez a mentalitás nem normális.
2020. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 VincentLaw ***** válasza:
18%

#40

A poén az, hogy a saját tapasztalataimat írtam le, és hogy le lett húzva ismét. A csavar az egészben csak az, hogy mivel infó területen dolgozom, és ezen a területen leginkább pasik vannak, és a 'papír nem egyenesen arányos a gyakorlati tudással' sablonnal, leginkább a pasikat bíráltam, mivel azok jönnek leginkább erre a területre :D

De nem baj, ismét bizonyított ez a felület.

2020. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
0%
Jó nagy sárkánynak tűnsz a stílusod alapján, igazi hárpia, nem csoda, hogy lelép mindenki, mikor előbújik a valódi éned...
2020. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs 3 nyelvizsgája és egyetwmi ösztöndíjai, az sem találja meg rögtön a megfelelőt, belefut pár luftba. Ne add fel, találsz majd valakit, aki büszke lesz rád és ösztönöz. Akik nem értékelik, úgyis csak visszahúznának az életben, olyannal legyél együtt, akire számíthatsz, hogyha belevágsz valamibe, a háttérből fog segíteni.
2020. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
20%
Ti ebben a nagybetűs nőt látjátok hatalmas eredményekkel, mi férfiak pedig egy nőt, aki pár papíron kívül egyelőre más fontos dolgot nem tud felmutatni.
2020. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
0%
39 vagyok, nem talált, 5 éve a feleségem az a "virágszál", akit te annyira lenézel, aki aztán minden, csak nem buta. Bocs, hogy olyan típusú nőt kerestem, akivel jól érzem magam, és ő is olyan férfit keresett, aki mellett jól éri magát. Ha a te világodban csak az lehet boldog, aki minimum PhD-ig viszi vagy kutatóorvos, az már nem az én problémám.
2020. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
90%
#45 mit kellene felmutatnia neked? Tudjon főzni, meg kimossa a pasi szaros gatyáját oszt jóvan? Bárhogy erőlködsz, egy nő nem csak arra jó, hogy a férfi csicskája legyen, még ha ez túl nehéz is a kis lelkednek. :)
2020. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
13%
47# Ne legyen kiégve, legyen vidám, mosolygós. Ha találkozunk mindig legyen egy kedves szava az emberhez, támogassa a párját. Némi humor sem árt és a partner in crime hozzáállás is plusz pont.😉
2020. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem ez sok férfinak azért visszatetsző, mert az látszik, hogy van eszed a papírok alapján. De vajon fel tudnál-e nevelni egy gyermeket, tudsz-e főzni, mosni, takarítani, kertet gondozni, ésatöbbi? Én baromira gratulálok neked ehhez a rengeteg papírhoz, de a nyelvvizsga és az ösztöndíjak nem fogják megfőzni a vasárnapi ebédet, nem fogják megvarrni a szakadt ruhát, nem fogják kikapálni a gazt a kertből. És hidd el, ezek a fontos dolgok.


Nekem mérnöki papírom van, és ha kell, a fent említettek 90%-át megcsinálom.

2020. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
0%
Részemről az már nagyon pozitív, hogy nem egy agymosott feminista pna, aki folyton felháborodik valami kreált ellenségen. :)
2020. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!