Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép vagyok ergo hülye picsa is?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép vagyok ergo hülye picsa is?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a tinder nem egy színvonalas felület, de most innen tudom elmagyarázni a helyzetet.

Nem vagyok öntelt, de van egy egészséges önbizalmam, vékony vagyok, formás, és az arcom is szeretem.

Nincs is problémám a férfiakkal, de mostanában egyre inkább találkozok azzal hogy ők nem nagyon keresnek okos nőt.

Volt pár teljesen normális pasi is, telefonáltunk, nem csak az a tipikus “megdugni akarlak” típusok.

Mikor elmondom hogy egyetemen tanulok, az csak-csak. De mikor feljönnek témára a nyelvek és elmesélem hogy van 3 nyelvvizsgám, meg hogy sok egyetemi ösztöndíjat nyertem stb stb.. elszivárognak, leráznak.

Pedig egyáltalán nem beképzelten mondom, ki sincs írva az oldalamra, nem egyben mondom el ezeket így, csak ha rákérdeznek vagy ilyesmi..



2020. jún. 22. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
82%
Nem olvastam el az összes választ, mert félelmetes ez az alacsony színvonal. Szerintem szűrd meg te is jobban, hogy kiket húzol jobbra, bár inkább a személyes ismerkedésre buzdítalak. Az én környezetemben mindenkinek van legalább egy nyelvvizsgája, beszélnek 2 nyelvet, céltudatosak és szép eredményeket értek el eddig az életben. Senki nem szólja meg a másikat és nem próbálja lehúzni a másik "értékeit", mint ezen az oldalon... Nem hozzád illő emberekkel akadtál eddig össze, de majd megtalálod a párod.
2020. jún. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
22%

71# Sajnálom, nálam az ember értéke nem egy nyelvvizsgán múlik. Ő maga próbálja "beárazni" magát ezzel a hozzáállással.


Amikor meg a férfiak azt mondják, hogy a szemünkben nem ezek az értékek akkor lehordanak minket mindennek. Akkor házasodjatok egymással és ne kérjétek ki a véleményünket.

2020. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
87%

"hogy te ezeket azért hozod fel, mert dicsekedni akarsz velük. "


Mire legyen valaki büszke, ha nem az eredményeire?

Vicces.

2020. jún. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
100%

", de a nyelvvizsga és az ösztöndíjak nem fogják megfőzni a vasárnapi ebédet"


Drágaság, nem is automatikusan a nő dolga.

Menj vissza a mamadhoz, ha kiszolgálást igényli kisgyerek vagy.

2020. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:
85%

#72 az a baj, hogy de, az írásod alapján nálad pont ezen múlik, csak negatív értelemben. Az nem lenne gáz, ha csak szimplán nem számítana, de te lenézed, aki meg meri említeni, hogy letett egy nyelvvizsgát úgy, hogy egyebet nem is tudsz róla. Miért is lesz ettől kevesebb?

De nem is meggyőzni akarlak, te már eldöntötted, hogy akinek papírja van, az hülye. Csak észrevetelt tettem, hogy valamiért nagyon fáj neked, ha más nem autodidaktaként képzi magát.

Amúgy ennyi erővel az érettségit is ki lehetne kiáltani felesleges sznobizmusnak és harsogni róla, mennyire hülyék a középiskolások. :D Még lenne is igazságalapja, de biztos olyan jó lenne egy olyan ország, ahol nyolc általános a felső határ?

2020. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
0%
75# Megismétlem a kedvedért: nem számít. Tehát semmilyen irányban nem befolyásolja, hogy vonzó-e a nő.
2020. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
84%
Ha így van, miért hőbörögsz, hogy akinek van, az biztos nem is beszéli a nyelvet?
2020. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
77# Nem hőbörögtem, szerintem összetévesztesz mással.
2020. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
100%
Ha így van, elnézést kérek!
2020. jún. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, ha annyira nagyon okos vagy, akkor mondd már meg, hogy miért egy szexpartnerkereső appon vagy kiakadva arra, hogy nem brcsülik az iskolázottságodat?


Ismerkedj olyan fórumokon, ahol iskolázott emberek kommunikálnak értelmiségi témákról. Vagy oda kevés vagy? Ők nem olyan kigyúrtak? Röhög a vakbelem....


59 es most nagyon beszóltál. Ilyen nőnek a közelébe sem mennék, nyugi nem lenne lehetőséged nemhogy kirúgni, de még egy randira sem velem.

2020. jún. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!