Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek hogy 4 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Mi a véleményetek hogy 4 nap tinderezés után egy lány sem húzott jobbra?

Figyelt kérdés
Én, bezzeg aki nekem szimpatikus-nem szimpatikus húzogálom jobbra balra, már rengeteget, és nem a 10/10 csajokat (mert tudom hogy náluk esélyem sincs), hanem az egyszerűbbeket. Kielemeznétek légyszi. Már 4 nap szerintem elég kell hogy legyen hogy valakivel csevegjek, de nem, semmi nem történik. Ilyenkor mivan? Csajok titetek kérdezlek. Igaz nem rakok fel autóról meg utazásokról képeket, és csak 3 képem van fent, egyszerű szelfi de normális. Magamról se írtam személyes mondókát mert az olyan erőltetett, és sablonos, és gondolom egyértelmű ha tinderezek akkor kapcsolatod keresek ez egyértelmű. Szóval, mitől kerülnek a nők? Ronda nem vagyok (habár lehet hogy csak én gondolom ezt). Szóval csajok ti látjátok át a nőket, jobban át tudjátok érezni őket, kérlek magyarázzátok el hogy ez mitől lehet?
2020. jún. 23. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 A kérdező kommentje:
nem, jobb kéz szabályt
2020. jún. 27. 20:53
 82/88 anonim ***** válasza:
25%

"De a mi a g*enikek a hobbi? Atyaúristen. Szeretek olvasni? Mi a fax az emberek 80%-a olvas mert a mindenki a telefont nyomkodja! A koncertes képet tennéj mivel lennék több? Nem értem a dolgot nem olyan nagy szám már elmenni koncertre! Haveros képet is mi a francnak? Valaki elmegy egy évbe nyaralni az feldobja tinderre és akkor elvárja hogy más is, közbe meg az egész évet lerobotolta? Nem értem komolyan mondom. Szinte már verseny mindenki a tökéletességre törekszik! Tinden még egy rohadt kibaxot ronda nőt nem láttam! Mert 1 nem magukat adják, 2 a sok sminktől, és a kamera beálítottság teljesen máshogy néznek ki! De elvárják hogy te is építs a szarból várad ahogy ők mert abból nem lesz match. Logika ott van embereknél"


Ilyenkor úgy sajnálom, hogy heteroszexuális vagyok, esküszöm néhány férfi annyira szimpatikus a leírásai alapján... Ha nő lennél, a beidézett írásod alapján már beléd szerettem volna és ezt minden túlzás nélkül mondom.


A pszichológusommal is ezen vesztem össze, mondani meg írni bárki bármit tud magáról, ráadásul az, hogy én szeretném magam unikornisnak hinni még nem leszek attól unikornis, a környezetem csak egy embert lát, aki unikornisnak hiszi magát... (bár egyeseknek nem fog átjönni ez a hasonlat sem, már rég feladtam...)

2020. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 A kérdező kommentje:

"Ilyenkor úgy sajnálom, hogy heteroszexuális vagyok, esküszöm néhány férfi annyira szimpatikus a leírásai alapján... Ha nő lennél, a beidézett írásod alapján már beléd szerettem volna és ezt minden túlzás nélkül mondom."



köszönöm szépen, most már nekem szimpatikus vagy. kár hogy hetero vagy én is.

2020. jún. 27. 22:37
 84/88 A kérdező kommentje:
vagyok*
2020. jún. 27. 22:38
 85/88 anonim ***** válasza:

Mit mondjunk?

Oops.....

2020. jún. 28. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
85%
Kedves kérdező! Ha megengeded, megpróbálnék segíteni ha küldesz képet, akkor őszintén elmondom, hogy mit látok. Sajnos nagyon negatív, és megkeseredett vagy, támadsz, pedig tényleg csak tanácsot adnak itt az emberek. Igen, a nők is.
2020. jún. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
47%
valószínű a képekkel van baj, mert az dönt mindenről. Mindenkiről lehet jó képeket csinálni, a kattintasz egy random szelfit nem elég.
2020. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 A kérdező kommentje:
rég feladtam. helyette találtam valami más alternatívát. az bevált, monduk nagyon nehéz volt ezer képből kiválasztani a legjobbat,vannak is jelentkezők sokan. de az egy dolog, mert sokan írnak nekik is. amúgy borzalmas a tinder, az már tényleg a felső rétegeknek való, a kamu felső rétegeknek. de baxhatják ha ha képekből fele se valós, és csak látszat az egéz tisztelet a kivételnek. tengődnek, ott vannak mint a jólkakott óvodások.
2020. jún. 28. 22:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!