Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek hogy 4 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Mi a véleményetek hogy 4 nap tinderezés után egy lány sem húzott jobbra?

Figyelt kérdés
Én, bezzeg aki nekem szimpatikus-nem szimpatikus húzogálom jobbra balra, már rengeteget, és nem a 10/10 csajokat (mert tudom hogy náluk esélyem sincs), hanem az egyszerűbbeket. Kielemeznétek légyszi. Már 4 nap szerintem elég kell hogy legyen hogy valakivel csevegjek, de nem, semmi nem történik. Ilyenkor mivan? Csajok titetek kérdezlek. Igaz nem rakok fel autóról meg utazásokról képeket, és csak 3 képem van fent, egyszerű szelfi de normális. Magamról se írtam személyes mondókát mert az olyan erőltetett, és sablonos, és gondolom egyértelmű ha tinderezek akkor kapcsolatod keresek ez egyértelmű. Szóval, mitől kerülnek a nők? Ronda nem vagyok (habár lehet hogy csak én gondolom ezt). Szóval csajok ti látjátok át a nőket, jobban át tudjátok érezni őket, kérlek magyarázzátok el hogy ez mitől lehet?
2020. jún. 23. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 A kérdező kommentje:

50/50


Egy nőnek midegy hogy kiír-e magáról valamit vagy nem, egy nőre minden képp jut pasi, egy férfi ha ha nem álom pasi annak mindnegy hogy kiír-e valamit vagy nem! Úgy se olvassák el ha nem nézki túljól a csávó. Ennyi

2020. jún. 24. 14:47
 52/88 A kérdező kommentje:

'Nekem ez van kint és csodák csodájára, van miről beszélgetni egyből.



'Tetovált állatbarátként keresek valakit, aki:


- nem dohányzik


- szereti az állatokat


- EQ, IQ, önismeret megvan'


Szerinted egy átlagos pasinak akinek 5 napja semmi nem volt, válogathat szerinted?


Kedvelt időtöltéseim:


szabadulószoba, társasjáték, programozás, főzés, sushi, japán kultúra, zene, gitár, rajzolás, poker, logikai játékok



Ezzel szerinted mi a probléma? Őszintén kérdezem'



Öszintén? Nem probléma, de a kutyát nem fogja érdekelni, mert ez sablon unalmas kiírás, ami e mellett több száz pasi ír ki hasonlót jobbnál jobbak. Kérlek ne hasonlíts már őssze egy férfit egy nővel jó? Vagy ha meg akarod tapasztalni csinálj egy férri profilt töltsfel egy átlagos kinézetű pasi de olyat amire nem tapadnak a nők. És meg látod miről beszélek. Te képtelen vagy felfogni és elhinni hogy a nők milyenek!

2020. jún. 24. 15:04
 53/88 anonim válasza:
100%

Elnézést, adok még pár infót az előzőhöz akkor (én vagyok a tetovált állatbarát).


33 éves férfi vagyok, ez az én profilom. Átlagos pasi vagyok, nem fordulnak meg utánam a nők. 4 kép van kint, ebből 3 rólam, ami a Gellért-hegyen készült. Semmi nyaralás, autó vagy egyéb extra. A negyedik képen a kutyám van.


5 matchem volt pár nap alatt, de nem is húzok mindenkit jobbra (kb. minden 20-at), mert igen, én válogatok.

Nem fogok olyannal összejönni, aki dohányzik (én 15 év után tettem le, nem akarok visszaszokni), illtve aki nem szereti az állatokat.

Ha ezzel a felére csökkentem a potenciális partnereket, akkor ez van, de legalább olyannal fogok ismerkedni, aki megfelel nekem.

2020. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 A kérdező kommentje:
Hát akkor te nem számítassz a rossz pasik közé!
2020. jún. 24. 15:44
 55/88 anonim ***** válasza:
100%

Azért is jó, ha nem csak szelfid van kint, mert egészen más egy szelfi, mint egy fotó valamilyen eseményen. A szelfit beállítod, felülről fotózol torzít. Nem sokan tudnak szelfi közbe normális arcot vágni, mindig van egy természetellenesség. Míg egy mittudomén, kirándulás, családi program, vagy csak egy sima séta közben ezerszer jobb képek születhetnek az emberről. Vagy legalábbis közelebb van a valósághoz.


De feltettél egy kérdést, véleményt kértél, kaptál is, elég egyhangú válaszokat, és még mindig csak a kifogások... Mivel a képed nem láttuk, ezért ilyen tanácsok születtek, de ha ennyire jobban tudod, akkor maradjon az adatlapod kitöltetlen, maradjanak a szelfik, csak aztán nem kell csodálkozni, hogy még mindig egy nő sem húzott jobbra.

2020. jún. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 A kérdező kommentje:

Menjetek már a francba ember tudom miről beszélek! Tengeteg nőnek kitöltetlen az adatlapja nincs leírásuk selfie képük van kint! És azokból se húzott egyikse jobbra!


Na mind egy!

2020. jún. 24. 15:55
 57/88 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Én tinderen jöttem össze a barátommal, így elmondhatom, mi alapján válogattam és miért őt.

Először is, nekem fontos volt, hogy legyen kint személyes információ, mert már ez alapján leszűrtem, hogy van-e bennünk közös, ergo érdemes-e időt áldoznom rá. Az nem baj, ha van benne kissé közhelyes is, nekem is volt, mégis ki lehetett legalább használni.

Másfelől fontos volt, hogy ne csak selfie legyen róla, hanem lássam az alakját. Illetve a barátom esetében nagyon megtetszett, hogy mosolyog. Te pozitívnak és vidámnak tűnsz a képeiden? Tudod a lányok nem igazán rajonganak a keserű alakokért.

Ezeket figyelembe véve remélem hasznos tanáccsal szolgáltam. Legyél türelmes és sok sikert! :)

2020. jún. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
100%
Hát az itteni megnyilvánulásaid alapján mondom, ha jobbra is húzna egy nő, a személyiséged miatt dobbantana. Nyavalygós, sírós-picsogós, "bezzeg a nők", "bezzeg a BMW-s alfák"... fárasztó egy alak vagy. Jobb is, ha üresen hagyod a profilod, és nem csinálsz normális képeket, legalább messziről elkerülnek a nők. Megkíméled magad tőlük.
2020. jún. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 A kérdező kommentje:

58.


Kerülnek ők így is, ne aggódj!

2020. jún. 24. 16:22
 60/88 anonim ***** válasza:
4%
Nem kell ezen meglepődni. Az "egyszerűbb" hölgyeknek is a legjobb kell. A tinder egy hányinger.
2020. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!