Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek hogy 4 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Mi a véleményetek hogy 4 nap tinderezés után egy lány sem húzott jobbra?

Figyelt kérdés
Én, bezzeg aki nekem szimpatikus-nem szimpatikus húzogálom jobbra balra, már rengeteget, és nem a 10/10 csajokat (mert tudom hogy náluk esélyem sincs), hanem az egyszerűbbeket. Kielemeznétek légyszi. Már 4 nap szerintem elég kell hogy legyen hogy valakivel csevegjek, de nem, semmi nem történik. Ilyenkor mivan? Csajok titetek kérdezlek. Igaz nem rakok fel autóról meg utazásokról képeket, és csak 3 képem van fent, egyszerű szelfi de normális. Magamról se írtam személyes mondókát mert az olyan erőltetett, és sablonos, és gondolom egyértelmű ha tinderezek akkor kapcsolatod keresek ez egyértelmű. Szóval, mitől kerülnek a nők? Ronda nem vagyok (habár lehet hogy csak én gondolom ezt). Szóval csajok ti látjátok át a nőket, jobban át tudjátok érezni őket, kérlek magyarázzátok el hogy ez mitől lehet?
2020. jún. 23. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, te milyen segítséget vársz egy olyan kérdésre, hogy nem vagyok jóképű, nem kellek a nőknek? Komolyan kérdezem, hogy mit vársz? Hogy valami jótündér olvassa a kérdésed, és egy pálcasuhintással jóképűvé varázsol? Ha csúnya vagy, akkor ez van, mit tegyen itt a gyakori népe, hogy neked jó legyen?
2020. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
37%
Én semmit, csak ne hazudjuk le a csillagos eget a kérdezőnek, hogy nincs semmi baj.
2020. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 A kérdező kommentje:
Azért van kivétel. Vannak akkik tényleg segíteni akarnak. De attól még azon a tényen hogy nem vagyunk vonzóak azon nem változtat.
2020. jún. 24. 20:27
 74/88 anonim ***** válasza:
89%
Bakker leírod, hogy van 3 szelfid, meg nem töltötted ki az adatlapod, és segítséget vársz! Látatlanban! Mi mást tudnánk írni, mint hogy változtass azon, ami jelenleg van?! Nem láttam rólad képet, azt mondod, hogy nem vagy vonzó, jólvan. Akkor csajozzunk be helyetted, vagy mi? Vagy annak örültél volna, ha olyan válaszokat kapsz, hogy törődj bele, hogy ronda vagy, és töröld magad a tinderről? Rengetegen válaszoltunk normálisan, a lehetőségekhez mérten, látatlanban segítséget nyújtani, erre csak a hárítás, kifogás, nyavalygás megy. Senki nem hazudott, mivel nem láttunk! De tudod, mit küldjél képet, nagyon őszinte leszek, megígérem!
2020. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 A kérdező kommentje:

De hogy küldök ezek után. Kicsit szégyenlem magam.


De figyelj az alapok kivannak töltve! A masaggágot is ki írtam volna ha megtalálnám a beállításokba. A képeket már lecseréltem kicsit előnyösebbre. 2 kép van de minőségibb. Na majd addig ki bírja míg el utazok városba,vagy elmegyek a balatonhoz, vagy a halászbástyához és csinálok egy erőltetett mosollyal képet, talán majd felfogadok egy profi fotóst 10 ezerért, és akkor hátha lesz matchom.

2020. jún. 24. 20:41
 76/88 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy senki nem húzott jobbra? Te mindenkit jobbra húztál?
2020. jún. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 A kérdező kommentje:
90%-át igen de 6 napja semmi
2020. jún. 27. 18:25
 78/88 anonim ***** válasza:
#77 hát akkor nem tudhatod, hogy a mardék 10%-ból kik húztak jobbra. ;)
2020. jún. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 A kérdező kommentje:
nem. de azzal meg nem érek semmit.
2020. jún. 27. 19:57
 80/88 anonim ***** válasza:
De te mit akarsz? Kotelezo jobbra huzasi kvotat?!
2020. jún. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!