Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek hogy 4 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Mi a véleményetek hogy 4 nap tinderezés után egy lány sem húzott jobbra?

Figyelt kérdés
Én, bezzeg aki nekem szimpatikus-nem szimpatikus húzogálom jobbra balra, már rengeteget, és nem a 10/10 csajokat (mert tudom hogy náluk esélyem sincs), hanem az egyszerűbbeket. Kielemeznétek légyszi. Már 4 nap szerintem elég kell hogy legyen hogy valakivel csevegjek, de nem, semmi nem történik. Ilyenkor mivan? Csajok titetek kérdezlek. Igaz nem rakok fel autóról meg utazásokról képeket, és csak 3 képem van fent, egyszerű szelfi de normális. Magamról se írtam személyes mondókát mert az olyan erőltetett, és sablonos, és gondolom egyértelmű ha tinderezek akkor kapcsolatod keresek ez egyértelmű. Szóval, mitől kerülnek a nők? Ronda nem vagyok (habár lehet hogy csak én gondolom ezt). Szóval csajok ti látjátok át a nőket, jobban át tudjátok érezni őket, kérlek magyarázzátok el hogy ez mitől lehet?
2020. jún. 23. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
100%
Abból hogy egy jó pasi képeivel leírás nélkül is lesz match, milyen logikai úton jön hogy a leírás semmit sem ér?
2020. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
15-ösnek: én elhiszem, hogy igaz amit írsz és én se azt mondom, hogy mindenki figyelni a bemutatkozó szöveget, csak azt, hogy sokaknak ez is fontos. Meg ha azok olyan képek, ami nem csak egy sima szelfi, hanem a háttérből kiderül valami a személyiségről, akkor az kicsit kompenzál. A kérdezőnél viszont ez sincs. Meg nyilván az is benne van, hogy sokan örülnek, hogy feljött egy helyes srác és gondolkodás nélkül húzza jobbra. Lehet mondani, hogy ez mennyire nem fair, de biztos vagyok benne, hogy lányoknál is sokkal több match-e van a nagyon szépeknek. A tinder elsősorban a külsőségekről szól, hiszen elsőre egy fotó alapján dönt az ember. Úgyhogy teljesen normális és várható is, hogy ez bizony így működik. Átlagos külsővel is lehet ismerkedni ott, de valószínűleg több türelem kell hozzá meg az elején náluk fontosabb a bemutatkozó szöveg.
2020. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 A kérdező kommentje:
Inkább akkor hagyd ne fáradj, elhissszük.
2020. jún. 23. 21:15
 24/88 anonim ***** válasza:
Elküldtem a videot, most tessék lepontozni, de az butaság lenne.
2020. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:
25%
Már látom, hogy nulla százalékot kaptam. Vannak itt beteg emberek akiknek a bizonyított tény hogy 1 meg 1 az 2, azt is csuklóból lepontozzák, mert nekik az nem kerek. Vicc ez az oldal.
2020. jún. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
90%

Azt nem értem, hogy miért kéred ki mások véleményét ha úgysem fogadod el.

Én nőként a jóképű férfiakat sem húzom jobbra, ha külsőre az esetem is, de olyan lusta, hogy két sort nem képes magáról írni, és olyan képeket felrakni ami alapján meg lehet tudni róla dolgokat. Akkor mégis mi alapján döntsem el, hogy szimpatikus?

Egyébként a férfiak nagy része is nézi a nők profilleírását, és nagyon sokszor megkaptam már tinderen, hogy nem csak a kinézetem miatt hanem a frappáns bemutatkozás miatt is húztak jobbra.


N

2020. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 anonim ***** válasza:
8%
Aki lepontozott, az írjon már nekem h elküldhessem neki a videot. Hátha akkor másként látja a világot, hogy csakis a kinézet számít a tinderen.
2020. jún. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 A kérdező kommentje:
26. 'Meg tudni ròla dolgokat'? Aha. Hogy áll anyagilag? Badz+!
2020. jún. 23. 21:52
 29/88 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással nem való neked kapcsolat.
2020. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim válasza:

A tinderen a kinézetedbalapján döntenek. Egyszerűen nem tetszettél senkinek sem.


De ne aggódj, próbálj meg személyesen ismerkedni, ne csak a neten. Nesze: 👑. Tedd a helyére, és ne búsulj. Majd találsz valakit, akinek mindenhogy tökéletes vagy.

2020. jún. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!