Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek hogy 4 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Mi a véleményetek hogy 4 nap tinderezés után egy lány sem húzott jobbra?

Figyelt kérdés
Én, bezzeg aki nekem szimpatikus-nem szimpatikus húzogálom jobbra balra, már rengeteget, és nem a 10/10 csajokat (mert tudom hogy náluk esélyem sincs), hanem az egyszerűbbeket. Kielemeznétek légyszi. Már 4 nap szerintem elég kell hogy legyen hogy valakivel csevegjek, de nem, semmi nem történik. Ilyenkor mivan? Csajok titetek kérdezlek. Igaz nem rakok fel autóról meg utazásokról képeket, és csak 3 képem van fent, egyszerű szelfi de normális. Magamról se írtam személyes mondókát mert az olyan erőltetett, és sablonos, és gondolom egyértelmű ha tinderezek akkor kapcsolatod keresek ez egyértelmű. Szóval, mitől kerülnek a nők? Ronda nem vagyok (habár lehet hogy csak én gondolom ezt). Szóval csajok ti látjátok át a nőket, jobban át tudjátok érezni őket, kérlek magyarázzátok el hogy ez mitől lehet?
2020. jún. 23. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll csak értem miért tartják többre azt az embert ha aki a haverokkal villog temgerparton, vagy bmw-vel pózol a haverokkal sörrel, vagy pálmafák alatt, vagy hajón a balatonon, ezekből az jön le hogy társasági ember meg eltudni vinni ide oda?miért nem maga a pasit nézik és miért azt ami. Körülötte van, rohadt felszínes világ!
2020. jún. 23. 22:06
 32/88 A kérdező kommentje:
Bocs a helytelen írásért de már felbaxátok az agyamat!
2020. jún. 23. 22:08
 33/88 A kérdező kommentje:

30.


'A tinderen a kinézetedbalapján döntenek. Egyszerűen nem tetszettél senkinek sem.'



Ne aggódjak? 3 ezerből senkinek. És ne aggódjak! Nem csak a kinézet alapján hisz itt szajkózza mindenki hogy ami körülötte van az is számít! A rohadt külsőségek és a felszínesség a menő csak nem tudom mivel, itt szajkózzák a ön bemutatkozás holott egy fakenis írhat ám akármit, de az úgy van jól, mert jó az eloppot képe, és még a ki írása is! De nem baj matcholni kell mer qva menő és pénzesnek látszik, de az nem érdekes hogy háttérbe a való életbe egy senki a csávó. Ez nevezzük buta és felszines társadalomnak!

2020. jún. 23. 22:13
 34/88 anonim ***** válasza:
100%

Szóval vagy BMW és pálmafák vagy szelfi és 0 info.


Olyan hogy közepút, hogy pl kulturális programon, koncerten keszult kép, és pár szó a hobbijaidrol az meg nem létezik ugye?

2020. jún. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 A kérdező kommentje:
De a mi a g*enikek a hobbi? Atyaúristen. Szeretek olvasni? Mi a fax az emberek 80%-a olvas mert a mindenki a telefont nyomkodja! A koncertes képet tennéj mivel lennék több? Nem értem a dolgot nem olyan nagy szám már elmenni koncertre! Haveros képet is mi a francnak? Valaki elmegy egy évbe nyaralni az feldobja tinderre és akkor elvárja hogy más is, közbe meg az egész évet lerobotolta? Nem értem komolyan mondom. Szinte már verseny mindenki a tökéletességre törekszik! Tinden még egy rohadt kibaxot ronda nőt nem láttam! Mert 1 nem magukat adják, 2 a sok sminktől, és a kamera beálítottság teljesen máshogy néznek ki! De elvárják hogy te is építs a szarból várad ahogy ők mert abból nem lesz match. Logika ott van embereknél
2020. jún. 23. 22:26
 36/88 anonim ***** válasza:
63%
Valószínűleg azzal a három selfie-vel lesz a baj hogy enyhén szólva sem a legjobb képedet valasztottad. Elonytelen, rossz minőségű képre tippelnek ezek alapjan. Érdemes egy egész alakos képet is kitenni, hogy kiderüljön milyen az alkatod, stilusod. Nem kell eroltetett, bealitott kepnek lennie de ne suttyo képeket tegyél ki.
2020. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 A kérdező kommentje:
Miért hyuttyózod le képeimet!?
2020. jún. 23. 23:07
 38/88 anonim ***** válasza:
61%

Javaslom, hogy töltsd fel a képedet Photofeelerre. Ugyanazt, amit tinderre raktál fel. Ha nem akarsz fizetni, kicsit dolgoznod kell vele (szavazni másokra), de megéri. Látni fogod, hogy mennyire vagy "jó pasi" fénykép alapján. 10 szavazat már elég megbízható eredményt ad. Ha 7 pont alatt vagy, veszett ügy a tinder. Talán hetente lesz 1 matched, az is inkább csúnyább nőkkel.

Ami a szöveget illeti, azt maximum akkor nézik meg, ha kép alapján tetszel nekik. Ha a kép nem tetszik nekik, szinte senki nem veszi a fáradságot, hogy a szöveget is elolvassa. Ha viszon tetszel nekik, akkor ezen múlhat, hogy jobbra vagy balra húz. Nem mintha egyáltalán megérné foglalkozni az egésszel...

2020. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 A kérdező kommentje:
Útolsó. Köszi. Kifogom próbálni.
2020. jún. 24. 00:21
 40/88 A kérdező kommentje:
Honnan lehet letölteni azt az alkalmazást?
2020. jún. 24. 00:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!