Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek hogy 4 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Mi a véleményetek hogy 4 nap tinderezés után egy lány sem húzott jobbra?

Figyelt kérdés
Én, bezzeg aki nekem szimpatikus-nem szimpatikus húzogálom jobbra balra, már rengeteget, és nem a 10/10 csajokat (mert tudom hogy náluk esélyem sincs), hanem az egyszerűbbeket. Kielemeznétek légyszi. Már 4 nap szerintem elég kell hogy legyen hogy valakivel csevegjek, de nem, semmi nem történik. Ilyenkor mivan? Csajok titetek kérdezlek. Igaz nem rakok fel autóról meg utazásokról képeket, és csak 3 képem van fent, egyszerű szelfi de normális. Magamról se írtam személyes mondókát mert az olyan erőltetett, és sablonos, és gondolom egyértelmű ha tinderezek akkor kapcsolatod keresek ez egyértelmű. Szóval, mitől kerülnek a nők? Ronda nem vagyok (habár lehet hogy csak én gondolom ezt). Szóval csajok ti látjátok át a nőket, jobban át tudjátok érezni őket, kérlek magyarázzátok el hogy ez mitől lehet?
2020. jún. 23. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 A kérdező kommentje:
Érdekes, a legtöbb pasi egyetért velem! Csak a nők nem vallják be az igazságot vagy nem akarják! Rögtön lepontozák aki velük nem ért egyet de miért? Hát így van ahogy mondjuk nem az ujjunkból szoptuk ki, mi tapasztaljuk, mi, akik nem vagyunk olyan vonzóak nem ti!
2020. jún. 24. 17:41
 62/88 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a vonzóságnak semmi köze ehhez. Egyszerűen unalmas, hogy ugyanazt fújod. Én pl. kedvesen leírtam, hogyan lehetsz vonzó egy lány szemében, de nem is reagáltál rá csak károgsz, hogy milyen szar az élet. Ha így állsz hozzá, nem is lesz semmi ebből a dologból már bocsi.
2020. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 A kérdező kommentje:
Jólvan sokszor hallottuk már megis fogattuk a tanácsaitokat, de nem érted ha bevállna nem állnánk ilyen értetlenül ehhez a dologhoz?! Nem tudsz te semmi hisz nem férfi vagy nem élted át ezt, könnyű a másik oldalról okoskodni.
2020. jún. 24. 19:06
 64/88 anonim ***** válasza:
64%
Hát, lehet, hogy férfi az nem vagyok, de van egy mostohabátyám, aki ugyanígy sikertelen volt és ugyanezeket a kérdéseket tette fel. Neki is ezt mondtam, amit neked. Amúgy meg egy kis türelem tényleg nem árt! ;) Neki bejött végül a dolog, igaz több hétbe került mire eredménye lett, de akkor is siker a siker. Ezt inkább kedvességből mondom neked is.
2020. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 A kérdező kommentje:
Akkor szerencséje volt.
2020. jún. 24. 19:32
 66/88 anonim ***** válasza:
91%
nekem van egy tippem, ne ismerkedj, ne fogadj meg semmilyen tanácsot, maradj otthon és szidd a nőket, ez tuti beválik :D
2020. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 A kérdező kommentje:
Nem ismerkedjek? Hát bocs ha akarnék se tudnék!
2020. jún. 24. 19:52
 68/88 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, az a baj, hogy röhögve osztják az észt itt, mert minden ujjukra jut pasi. Ugye én is ezt tenném, ha lenne 1 milliárdja a csalédomnak, megörökölném, akkor én is oszthatnám az észt itt, hogy vedd meg azt a 20 milliós autót, az semmiség, mert nekem alanyi jogon megvan rá a pénzem (pl ugyanaz mint nekik, hogy nőnek születtek és jó külsővel). Csak az a baj, hogy a másik 100 vagy 1000 embernek nincs 20 milliója csak úgy.
2020. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
26%
Pont ezért nem írok már ki ide jó ideje kérdést. Kiteszed pl, hogy nem vagyok jóképű, ezért nem kellek a csajoknak. Jön 10 válasz, abból 9 arról szól h tuti nem a külsőddel van a gond, de mondok véleményt ha küldesz képet. Elküldöd mind a 9 vagy 10 helyre a képed, 8 helyről válasz soha nem jön vissza. És a 9. meg a 10. akik válaszolnak is finoman szólva elutasítóan beszélnek (fura az inged, fura a hajad). Belekötnek ebbe abba, de ha megcsinálod sem lesz jó, mert egyszerűen nem vagy jóképű a szemükben és fejre is állhatsz akkor is levegő leszel a szemükben, de ugye ezt nem fogják megmondani (mert nem akarnak megsérteni), és majd másba kötnek bele. Így működik a gyk, évek óta fent vagyok, tudom.
2020. jún. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
31%
és ugye leírják mindig azt a választ, ami a legkedvesebb a kérdezőnek, hogy nincs veled semmi baj, nyugtatják (holott a hideg kirázná őket, ha hozzáérne a pasi). Aztán meg megnyugszik a kérdező, hogy nincs semmi gond (holott forever alone lesz örökre), a válaszolók is megnyugodtak, hogy a kegyes hazugság erejével megnyugtatták a kérdezőt, egymást meg itt felpontozzák a nők, hogy deomkratikus választ adták. Aki meg férfiként őszintén leírja a tutit, hogy kevés az esélyed, hogy valaha nőd lesz, azt az itteni nők kegyetlenül lepontozzák. Évek óta így működik a gyk.
2020. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!