Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek hogy 4 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Mi a véleményetek hogy 4 nap tinderezés után egy lány sem húzott jobbra?

Figyelt kérdés
Én, bezzeg aki nekem szimpatikus-nem szimpatikus húzogálom jobbra balra, már rengeteget, és nem a 10/10 csajokat (mert tudom hogy náluk esélyem sincs), hanem az egyszerűbbeket. Kielemeznétek légyszi. Már 4 nap szerintem elég kell hogy legyen hogy valakivel csevegjek, de nem, semmi nem történik. Ilyenkor mivan? Csajok titetek kérdezlek. Igaz nem rakok fel autóról meg utazásokról képeket, és csak 3 képem van fent, egyszerű szelfi de normális. Magamról se írtam személyes mondókát mert az olyan erőltetett, és sablonos, és gondolom egyértelmű ha tinderezek akkor kapcsolatod keresek ez egyértelmű. Szóval, mitől kerülnek a nők? Ronda nem vagyok (habár lehet hogy csak én gondolom ezt). Szóval csajok ti látjátok át a nőket, jobban át tudjátok érezni őket, kérlek magyarázzátok el hogy ez mitől lehet?
2020. jún. 23. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én is írok magamról pár sort, nem sokat, képből szintén 3 van kint, egyik sem utazós, smink nélküli egész alakos képek. Pasiknál aki kocsival, felső nélkül pózol, az már tök mindegy mit ír, mert balra húzom.

Aki szimpi és pár infót megoszt magáról azt jobbra húzom, de inkább ne legyen kint semmi mint amikor ugyanazt a szöveget olvasom sorozatosan pl:" keveset futott, alig használt férfi...." meg a " azért vagyok itt, mert nem költöztél a szomszédba, nem toltad nekem a bevásárló kosarat... stb"

2020. jún. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 A kérdező kommentje:

41.


Te se vagy 100-as

2020. jún. 24. 00:38
 43/88 anonim ***** válasza:
100%
41es vagyok, fogalmam sincs mitől vagyok nem 100-as, nyilván mert fontos, hogy legalább minimális infot osszon meg magáról a másik, ne csak toljon oda 3szelfit, remélem mind tipikus ugyanabból a szögből készült kép :D
2020. jún. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 A kérdező kommentje:

43.


Azt ugye tudod és felfogod azzal a gyenge agyaddak hogy ezer képből, vagy egy gyimi leírásbol, szartse tudsz kideríreni a csávóról. De ha már jobbra húzott, és ha szimpatikus nyugodtan rákérdezhetsz mit szokott csinálni mi a hobbija, stb, nem kell a nyomorult külsőségekre alapozni,és a habiszti leírásra habi kivagyok mivagyok önfényezés szerénykedés, az ugyis a kapcsolatba derül ki ki milyen, ezért mondom hogy te se vagy százas. Mertbha az lennél, tudhatnád hogy a legtöbb rablás és nemi erőszak, pont a tökéletesen megtervezett profilok miatt volt, mert ti olyan naívak vagytok. Ezért mondom azt, hogy te se vagy 100%-os!

2020. jún. 24. 01:08
 45/88 anonim ***** válasza:
91%
Senki nem beszelt a tokeletes profilokrol :) de oke te nem tudsz 2 mondatot kinyogni magadbol, nyilvan aki igen az csak onfenyezo lehet, meg kamus meg szervkereskedo :D nyilvan te teljesen normalis vagy :) de azert megprobalhatnal valamit irni, kitenni egy egeszalakos fotot, vagy mas/jobb minosegu kepeket es megnezni ugy mi a helyzet. Noi velemenyt kerdeztel es amint latod a tobbsegnek fontos az adatlapon talalhato info.
2020. jún. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 A kérdező kommentje:

Oké.írj ide 2 mondatod amit amit kiírhatnék és nem sablonos. Ha tudssz akkor megemelem a kakapom előtted és felis pintozlak, sők még elnézést is kérek tőled!


De mondjad mi a p-csát írjak ki 2 mondatban? Például 'komoly kapcsolat céljából vagyok, és keresem a párom akinek tetszek az huzzon jobbra és folytathatjuk' ezt? Ez már rég rossz! Mert a fériak szoktak jobbra húzni nem a nők, a fiúk húznak jobbra,és a nő döntiel mit kezd vele! És mit gondolnak hogy egy átlagos külsővel kiírom hogy húzzon jobbra a nő? TE NORMÁLIS VAGY? Nem elég hogy nem nézek ki jól, de le is járatnám magam,és full beképzeltnek tűnnék nem gondolod? A jelzést megkapták hogy jobbra húztan őket ez nem elég egyértelmű nekik? De rende jó, akkor mi faxt írjak ki? Szeretek hokizni?

2020. jún. 24. 04:58
 47/88 anonim ***** válasza:
A photofeeler nwm mukodik mar egy ideje. Nem szavaznak ott
2020. jún. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim válasza:
100%

Nekem ez van kint és csodák csodájára, van miről beszélgetni egyből.


Tetovált állatbarátként keresek valakit, aki:

- nem dohányzik

- szereti az állatokat

- EQ, IQ, önismeret megvan


Kedvelt időtöltéseim:

szabadulószoba, társasjáték, programozás, főzés, sushi, japán kultúra, zene, gitár, rajzolás, poker, logikai játékok


Ezzel szerinted mi a probléma? Őszintén kérdezem.

2020. jún. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
100%

Az amúgy megvan, hogy a nők nagy része nem használ tinder goldot és nem tudja, kik húzzák jobbra őket? Hanem azt húzzák jobbra, aki nekik megtetszik aztán ha match van, akkor örülünk.

Leginkább a férfiakra jellemző, hogy előfizetnek és azonnal jobbra húzzák aki őket is jobbra húzta.

2020. jún. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként voltam fent. Volt pár mondat magamról. Szerintem semmi extrák,viszont sokak szerint frappánsak voltak. Ki tudta belőle venni az illető,hogy mit tanulok,miket szeretek csinálni szabadidőmben,képeim sem szelfik voltak. Nyaralós,mosolygós,egész alakos,nem szét retusált vackok. Lámlám sok férfi innét vett ötleteket a beszélgetés kezdeményezésében. Tehát megéri pár mondatot írni,de persze neked kell mérlegelni.
2020. jún. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!