Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek hogy 4 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Mi a véleményetek hogy 4 nap tinderezés után egy lány sem húzott jobbra?

Figyelt kérdés
Én, bezzeg aki nekem szimpatikus-nem szimpatikus húzogálom jobbra balra, már rengeteget, és nem a 10/10 csajokat (mert tudom hogy náluk esélyem sincs), hanem az egyszerűbbeket. Kielemeznétek légyszi. Már 4 nap szerintem elég kell hogy legyen hogy valakivel csevegjek, de nem, semmi nem történik. Ilyenkor mivan? Csajok titetek kérdezlek. Igaz nem rakok fel autóról meg utazásokról képeket, és csak 3 képem van fent, egyszerű szelfi de normális. Magamról se írtam személyes mondókát mert az olyan erőltetett, és sablonos, és gondolom egyértelmű ha tinderezek akkor kapcsolatod keresek ez egyértelmű. Szóval, mitől kerülnek a nők? Ronda nem vagyok (habár lehet hogy csak én gondolom ezt). Szóval csajok ti látjátok át a nőket, jobban át tudjátok érezni őket, kérlek magyarázzátok el hogy ez mitől lehet?
2020. jún. 23. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
0%
Ez annyit jelent, hogy átlagos, vagy átlag alatti vagy külsőre. Tinderen csak a felső 20-30%-nak van esélye bármire. Ez tény, nincs mit ragozni.
2020. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 A kérdező kommentje:

10.


Nem gondolod hogy kicsit lenéző vagy, és nem gondoltad hogy jó pasi vagy és az írtak rád? 3 mondat az lehet hazugság is. És sokan hazudnak annak érdekében hogy sikerük legyen! És nem követem a többi kamu embert, társasággal, és kamu barátokkal! meg tehetném hogy csináltassak valakivel egy selfit magamról, de kösz csinálok én magamról is, és azért nem megyek társaságba hogy a tinderen villogjak vele! Ez nem erről szól a társkeresés a meszélyről szól, nem az életvitelről. Mert mindenki azt tesz fel amit akar, ilyen-olyan trükköket vetnek be hogy felkeltsék a figyelmet! Ami szánalmas, és nem fog működni ha az ember nem egy álom pasi. Ha nőt érdeklek kérdezzen! Emelje fel a seggét, és beszélgessen velem hamár hobbra húzom, ha nem teszi, valószínűnel rondának tart. Leírni egy hobbit, az olyan azánalmas meg 'szeretek utazni' meg 'szeretem az állatokat' huhh ez még mindig nem erről szól! Arról szól, hogy a 2 partener beszélgessen ezekről, és a be bemutatkózó írásban ez akkora hülyeség erőltetten leírni!,az még az emberből semmit nem árul el! Na mind egy. Te valószínűleg nem tartozol a nem vonzó pasikhoz.

2020. jún. 23. 19:57
 13/88 A kérdező kommentje:

'Ez annyit jelent, hogy átlagos, vagy átlag alatti vagy külsőre. Tinderen csak a felső 20-30%-nak van esélye bármire. Ez tény, nincs mit ragozni.'


Egyetértek!

2020. jún. 23. 19:59
 14/88 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok az, normálisan nézek ki, de pl a képeimen előadok, hajózok látszik hogy van némi izgalom az életemben.

Amit itt előadsz az a slippery slope nevű érvelési hiba. Abból hogy írnod kéne magadról 3 mondatot levezeted hogy trükközni kell meg látszatot kelteni hogy felkeltsd a másik figyelmét. Közben meg pont azt várod hogy úgy ismerkedjen veled valaki hogy egy szót nem tud rólad csak látott 3 képet szóval ugyanolyan felszínes vagy. Tényleg nem értem mi ilyen kib...tt nehéz abban hogy írjál magadról 3 őszinte mondatot.


"Felemelni a s..ét" meg nem fogja egy nő sem sajnálom, a tinderen csak nehezebb a keresés mint a való életben és senki se lesz kíváncsi egy üres profilra ha ott van 150 kitöltött és érdekes.

2020. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
25%
Bírom ezeket a nem írsz ki semmit az adatlapodra. Van egy kamuprofilom facen, egy jó pasival, de reális képek, szóval nem viágsztár, csak egy jóképű pasi Amerikából. Felraktam 3 képet, annyi van a faceen alírva h hol lakik és egy kamu Szolnoki Főiskola. Kapaszkodj meg, bár vagy 150 lányt 2 nap alatt jobbra húztam, de vagy 35-38 matchem van vele 2 nap alatt. Aki nem hiszi, levideozom neki és privátban átküldöm. Ennyit az adatlapról h mennyire számít. Aki lepontoz, az úgy tegye, hogy előtte látja a videot, amit átküldök a matchekről. Utána elfogadom.
2020. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 A kérdező kommentje:

15.


Köszi hogy almtámasztod! Ezt mondom én is hogy a kiírás nem számít xart se! Amit írtál elég ilyesztő és elkeserítő :(

2020. jún. 23. 21:05
 17/88 anonim ***** válasza:
100%

Pedig simán lehet, hogy azért nem jött össze, mert nincs egy normális bemutatkozó szöveged. Lehet te nem érzed fontosnak, de itt nem a te véleményed számít, hanem a nőké. Én sosem tindereztem, van kapcsolatom, de több barátnőm is és akivel beszélgettünk erről, elmondta mit szokott nézni. Először nyilván a képet és aki az alapján átment a biztos nem kategórián (szóval számára legalább átlagos a külseje), azoknak megnézi a többi képét és a bemutatkozó szövegét és ezek alapján dönt, hogy jobbra vagy balra. Ha valakinek nincs kiírva semmi, akkor az automatikusan megy balra, hiszen ebből tudod mi jön le? Hogy vagy annyira unalmas, hogy nem tud kiírni magáról semmit vagy nem is érdekli eléggé az ismerkedés ahhoz, hogy legalább annyira megerőltesse magát, hogy ír pár normális sort. És mástól is hallottam már, hogy ez igenis fontos. Meg tudom érteni, az a pár sor (vagy annak hiánya) nagyon is sokat elárulhat az illetőről.


Szóval vagy sok lánynak fontos ez vagy senkinek nem jöttél be. Más lehetőség nem nagyon van. Ha gondolod, küldd el privátba milyen képed van, szívesen mondok véleményt róla.

2020. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 A kérdező kommentje:
15 küldheted a videót
2020. jún. 23. 21:06
 19/88 A kérdező kommentje:
17. Jó, küldök!
2020. jún. 23. 21:08
 20/88 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, hová töltsem fel? Youtubera nem, anonym kell.
2020. jún. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!