Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyagi értelemben férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi értelemben férfiként egyedülállóként vagy komoly kapcsolatban járok jobban?(tapasztaltak válaszát várom)

Figyelt kérdés
Tehát általánosságban kérdem, hogy egy átlag férfi nyer a házassággal/együtéléssel vagy veszít rajta.

2021. márc. 26. 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
35%
Az a baj, hogy itt mindenki az optimális társsal számítja a matekot. Az ábra meg az, hogy hosszútávon alig maradnak meg párok.
2021. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 A kérdező kommentje:

Elég otthon ülő tipus vagyok és attól hogy még mamahoteles vagyok különösebben szüleimmel sem tartom a kapcsolatot,van hogy egy nap szót sem váltunk. Kevés emberrel tartom a kapcsolatot nem vagyok társasági ember, és akkor is egyszerübb dolgokat szeretem, mozi vagy meki.


Alapjában véve időm nagyrészt egyedül töltöm olvasás vagy számítógép és jól érzem magam

2021. márc. 26. 12:26
 23/79 anonim ***** válasza:
82%
Oké, de a nem optimális pár is az élet velejárója. Tudod, tapasztalat... Azzal pedig el sem jutsz az összeköltözésig, ha van annyi eszed.
2021. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
51%
Hát, akik elválnak, azokkal mi van? Én sem gondoltam volna hogy odáig jutok. Sőt én azért váltam el, mert hűséges voltam, sosem léptem félre. Látod, lehetsz te odaadó, céltudatos, kitartó, egyszer csak arra eszmélsz hogy a párod szemében egy utolsó senki vagy. Mondjuk 20 év múlva. Garancia? Csak a halálra van garancia.
2021. márc. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
78%
De az a 20 éved milyen volt? Nem érte meg? Nekem is lett vége 8 éves kapcsolatomnak, de a végén kívül mosolyogva tekintek vissza, mert szép évek voltak. Minden nézőpont kérdése.
2021. márc. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
60%

#21: igen, en az optimalis tarssal szamolok, mert aki nem optimalis, azzal mar eleve ossze se jovok. szerencsere onfenntarto vagyok, nem vagyok raszorulva, hogy csak azert osszealljak valakivel, hogy felezzuk a rezsit, amugy meg halalra unjuk (vagy epp szettepjuk) egymast. a legtobb ember sajnos valoban ilyen, szanom oket, de ugyanakkor meg is ertem valahol, mert netto 200-bol egyedul alberletben tenyleg nem jut senki egyrol a kettore. szoval kisemberek kelepceje ez sajnos, mint mar irtam, en szerencses helyzetben vagyok, hogy nem vagyok ebbe belekenyszeritve. de mondom, eleve ossze se jonnek egy olyan ferfival, aki mondjuk a mekinel szinvonalasabb helyre mar huzza a szajat, hogy ‘draga’ vagy hisztizne, hogy en pl. nem iszom meg a csapvizet, hanem venni kell a palackosat.


kerdezo: oszinten ez eleg lehangolo es nem hinnem, hogy sok no megelegedne az otthon ulessel meg max a mekizessel, mint kiruccanassal. ha talalsz egy magadhoz hasonlot, akkor sok sikert, de mondjuk nalam ez eselytelen kapcsolat lenne. olyan ferfival jovok ossze, aki szinten szeret eljarni, aktiv programokat csinalni es nem azert, h nekem fizesse, hanem, h velem tartson, mint tarsasgom, ki-ki sajat reszet finanszirozva.

2021. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 A kérdező kommentje:

26-os

Értem részedről,nagyon magas keresetű férfiak jöhetnek csak szóba akik tudják finaszirozni a folyamatos aktiv programokat amelyeknek központi része a hatalmas és állandó kiadás.

Tehát mondhatni hogy anyagi értelemben pl veled rosszul járna egy átlag férfi.

2021. márc. 26. 12:51
 28/79 anonim ***** válasza:
56%
Már miért járna rosszul a 26-ossal? Én is szeretem aktívan tölteni a szabadidőm, ami nálam a kirándulást, csavargást, biciklizést, stb takarja. Azért ne vágjon már földhöz ez buszjegy hétvégente/2-3 ezerért tankolni, meg elcsomagolni egy párizsis szendvicset, neadjisten vacsorázni 3 000-ért normális ételt, ami nem meki, de meki árszínvonalon van.
2021. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
85%

‘Értem részedről,nagyon magas keresetű férfiak jöhetnek csak szóba akik tudják finaszirozni a folyamatos aktiv programokat amelyeknek központi része a hatalmas és állandó kiadás.‘


ha szerinted ahhoz ‘nagyon magas’ kereset kell, hogy a mekinel szivonalasabb ettermet megengedhessunk magubknak, illetve hogy nyaron a helyi strandnal tovabb jussunk, akkor oszinten szanom azt a nyomort,

amiben elsz. semmi extra, ‘luxus’ elvarasom nincsen, de nekem az nem szoarkozas, hogy otthon doglunk allandoan es normalis ferfinak sem az. mondjuk van egy olyan erzesem a szemelyisegdbol eddig latottak alapjan, hogy neked mar egy palatinus meg egy-ket koktel is ‘hatalmas kiadas’. sajnalom, ilyen unalmas es garasiskodo emberrel valoban nem allnek ossze, azert 30 evesen (mivel en is ennyi vagyok es kb a sajat korosztalyomban keresgelek) szerintem nem hatalmas elvaras, hogy a mekinel tovabb jussunk es anyagilag ne vagjon a foldhoz mondjuk egy kirandulas, uataza, wellnes hetvege. ha igenyed sincs semmire az otthon doglosen kivul, az meg szomorubb.


‘Tehát mondhatni hogy anyagi értelemben pl veled rosszul járna egy átlag férfi’

amennyiben magadat tekinted atlag ferfinak, akinek a mekin tul minden ‘hatalmas kiadas’ es 24 oraban otthon ulne a tv-t bamulva, ugy valoban. de szamomra az az atlag ferfi, akinek van igenye es kedve eretlmesen tolteni a szabadudejet es nem szivja a fogat parezer forintokon, mert ugye az otthon dogles = ingyen van, miden mas = hatalmas kiadas, szerinted.

egyebkent normalis ferfi kifejezetten jol jarna velem, mert a sajat 2 szobas lakasomban elek egyedul;)

2021. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
86%

Kapcsolatban, helyből feleződik a rezsi, bevásárlás, stb.

Mi mindketten sokkal kevesebbet költünk a pénzünkből, mióta együtt vagyunk.

2021. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!