Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyagi értelemben férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi értelemben férfiként egyedülállóként vagy komoly kapcsolatban járok jobban?(tapasztaltak válaszát várom)

Figyelt kérdés
Tehát általánosságban kérdem, hogy egy átlag férfi nyer a házassággal/együtéléssel vagy veszít rajta.

2021. márc. 26. 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
23%

"nagyon beakadt nalad ez a kanape"

Mivel folyton az üléssel jössz, meg a kanapéval így mi akadjon be?

Írtam már szekrénysort is, írtam már egyedi asztalt szintúgy ezekre nem igazán érkezett semmit:)


" attol, hogy neked nincs eleted, tarsasgaod es csak a szamitogep meg az agy kozott mozogsz"

Mondjuk azt, hogy már nem járkálunk fel egymáshoz tracspartizni a nappaliba:) Nyáron ott a terasz bármire, télen meg senki nem fog panaszkodni, ha egy asztalhoz ül le és nem ide meg oda:)


"b minden altlam esdig latogatott haztartasban volt kanape."

Azta, akkor igazad van. A kanapé aztán baromi jó. Így már minden világos. Ja nem:) Képzeld baromi sok embernek nincs TV-je se. Mert nincs szüksége rá, de ilyen alapon, te meg itt viháncolsz majd, hogy "ha nem akarsz tv-t venni akkor smucig élettelen szar alak vagy".

Én pedig 2 helyen találkoztam kanapéval és bármikor voltam ott egyik alkalommal se volt az esemény középpontja a fasza kanapé:) Senki nem trónolt rajta:)

2021. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
68%

‘Előre látom hogy mivel xy-nak is olyan cucca van, vagy a házukban lakásukban olyan bútor volt, esetleg ők külföldön voltak 5 csillagos szállásolva 1 hétig, vagy nem is egyszer hanem évente többször ezért mi sem maradhatunk le,ez alap, kell, létszükséglet‘


ne haragudj, te mit is ‘latsz elore’ anyukad szoknyaja alol? tudod, normalis emberek utaznak meg vasarolnak neha, masoktol fuggetlenul, nem azert, mert a szomszed ezt teszi, hanem

mert igenyuk van ra. de aki eleteben nem hagyta el a mama hotelt, annak ezt magyarazhatom:Ddd majd egyszer talan te is megerted.

2021. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
86%

#61: nem

azt mondom, h nelkulozhetetlen, de azt mondani valmire, hogy baromsag, mert neked epp nincs szuksged ra, eleg eros.

2021. márc. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
31%

"‘finanszirozhatatlan’ ‘nagyon draga’ programot akartam, utazgatni, etterembe jarni, most meg a ‘kanapen’ rohadok:Dd imadom ezt a sok buta embert itt."

Ja most arról beszélsz, hogy megemlítettem, hogy ha elmegyünk heti 1x kajálni 10-es ért akkor elég gyorsan összegyűlik egy hűtőgép ára? Ha nem erre gondolsz akkor meg összekeversz:)

"de ennyi erovel te meg az agyadban es a szamitogeped elott rohadsz, na az jobb?"

Hát ha tudsz nekem 3 olyan munkát mutatni amit kanapéról lehet végezni akkor én igazat adok neked:) Baromi sok ember rohad a gép előtt, hogy pénzt keressen:)


Amúgy te tipikusan az az ember vagy aki itt adja a tutit, hogy de megértő stb, amíg az van amit ő mond. Ha nem akkor meg kifakadsz mert szerinted ez a normális.

Figyelj nekem nincs szociális médiám, egyedül ami van az a chat. Nem rohadok az insta előtt és nem lájkolgatok szar macskás fotókat se egyebet. Ha átjön valaki aztán hüledezik, hogy nincs TV meg kanapé ám tegye, az én arcom elbírja, a tiéddel ellentétben. Rajtam nincs ilyen "nyomás", hogy ez a normális, te meg csak ezzel tudsz jönni.


Én leszarom a kanapét, a 100e.-es asztalt vagy az 1 milliós szekrénysort, mert én enélkül is boldog vagyok, te pedig kardoskodsz, hogy ez a normális ha meg nem akkor creep, geek, smucig és egyéb jelzőkkel vádaskodsz:)


A különbség kettőnk között, hogy HA együtt lennénk akkor én nem kardoskodnék, hogy márpedig adj ebbe és abba, te pedig már itt próbálod a másikat szégyeníteni. Én sem várnám el, hogy beleadj egy felni készletbe, vagy éppen ebbe abba a prociba ami kell, vagy épp a kinézett székembe mert neked nem nyújtana semmit.

Ha megakarnád venni a KANAPÉT vagy a TV-t akkor én nem tiltakoznék, de azt felesleges lenne várnod, hogy kifizetném X részét ha baromira nem használnám és nem is érdekel.

A kompromisszum pedig baromira nem azt jelenti, hogy ha kell ha nem akkor is belead mert te kinézted. A kompromisszum az, hogy mondjuk a te fizetésed 5x annyi mint az enyém és XY-ba akarsz eljutni viszont nekem arra nem telik a pénzed meg csak neked elég akkor azt mondod, hogy jó akkor megyünk egy olcsóbb helyre de ketten. Ez a kompromisszum, nem pedig az, hogy ha kell ha nem fizetsz bele és kész.

2021. márc. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
80%

Budapesten élek.

Nettó 240-et keresek, mert a vírus miatt átmenetileg el kellett hagynom a szakmámat.

Az albérletem kb 100ezer huf/hó.

Minden hétvégén kimozdulok, aktívan pihenek.

Évente 1 hét horvát tengerpart.

Évente 2-3 hosszú hétvége belföldön, vagy Európában, egy szép városkában.

Jelenleg egyedül élek. Míg volt párom is felesben fizettük az utazásokat, mindenki a maga részét.

De az albi és a kaja pénz feleződött.

Akkor? Kapcsolatban, vagy egyedül éri meg jobban?

Fényűző lennék? Szerintem nem.

Nagyok az igényeim? Szerintem nem.

Jobban megéri ketten? - igen, ha önellátó vagy b@szki. :D

Aki maminál mereszti a seggét, annak nyilván hatalmas kiesés, ha el kell költöznie valakivel.

2021. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
45%

Itt megint ugyan az a helyzet amiről már szó volt.

Ha van saját házad/lakásod akkor kb nem oszt nem szoroz a kapcsolat anyagilag, mert a rezsi kb minimálisan lesz kevesebb.

Ha pedig szingli vagy akkor is lehetsz mással egy albérletben ami megint felezi az albérlet árát.

Mondjuk egy "kajapénz" nem tudom hogy tud feleződni. Nem eszel fele annyit, ha ketten vagytok, ha pedig egyedül "lusta" vagy főzni akkor az nem felezés szimplán kedv kérdése. Mielőtt még azt mondanád, hogy nagyobb adag olcsóbb. Ha veszel 10 kiló halat az is ugyan úgy eláll a hűtőben mint a 3 kiló, csak nyilván többször eszel halat.


Azért jó látni, hogy folyton visszatérünk oda, hogy azért a másikba próbálunk belekötni. Aki veled nem ért egyet az lehet geek,nyomorék vagy mamahoteles, ha egyedül él akkor legalább geek, ha otthon akkor meg legalább mamahoteles. Az a lényeg, hogy aki nem osztja a te vélemény az már normális nem lehet:)

Élvezet lehet a társaságodban lenni:) Egyik exel lehet jól megértenétek egymást. Ő is ugyan ez volt, mindenkit fikázott valahogy:) Ha sokat keresett valaki akkor abba kötött bele, hogy ő sosincs otthon a családjával, ha meg keveset akkor meg lúzer volt. Családban is ezek ilyen nyomorékok, ez így kamuzik az meg úgy, ez ilyen rossz barátnő az meg olyan rossz:) Benne persze hiba sose volt:)

2021. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
78%

Ha ezt nekem címezted, nem én kommentháborúztam ezelőtt senkivel, csak elolvastam a válaszokat meg a kérdést is, és leírtam a saját nézőpontom a kérdéskörről.🤷🏽‍♀️

#65 voltam

2021. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
79%

Ebben az esetben elnézést:)

Sajnos a "százalék" sem segít már beazonosítani senkit:)

2021. márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
78%
Nincsen semmi probléma. Ha nem lenne 1-2 régebbi ciki kérdésem, vállalnám a nevem és nem lenne ilyen gond. 😀
2021. márc. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:

Persze, ezt nem szemrehányásként mondtam, csak ugyan úgy "4,5" értékelésen vagy, így azt hittem megint az a személy jött vissza akivel ezelőtt ment 1-2 más gondolatú levélváltás.

Régebbi rendszernél még kb % alapján be lehetett lőni, hogy más szólt-e hozzá sajnos már ez is eltűnt:)

2021. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!