Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyagi értelemben férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi értelemben férfiként egyedülállóként vagy komoly kapcsolatban járok jobban?(tapasztaltak válaszát várom)

Figyelt kérdés
Tehát általánosságban kérdem, hogy egy átlag férfi nyer a házassággal/együtéléssel vagy veszít rajta.

2021. márc. 26. 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 A kérdező kommentje:

Jah rögtön gondoltam valami vezérigazgatói fizetésű nő veri magát hogy minden második ember ennyit keress és a havi külföldi nyaralás meg az egyedi megrendelésre készített bútor az létminimum.

Te az aki burokban élsz, az átlag emberről volt szó, és azoknak fizetése, Budapesten nettó 300 ezer körül alakul, lehet hogy te vmi NERes kislány vagy de helló a valóság az hogy az emberek többsége ennyiből gazdálkodik

2021. márc. 26. 15:30
 52/79 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, kifejtenéd végre, hogy mi kerül egy autón havi +50ezer forintba? Azóta se értem.... :D


Amúgy nem kell olyan sokat keresni a külföldi utakhoz, ki kell fogni a jó ajánlatokat. :)

2021. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
66%

‘Jah rögtön gondoltam valami vezérigazgatói fizetésű nő veri magát hogy minden második ember ennyit keress és a havi külföldi nyaralás meg az egyedi megrendelésre készített bútor az létminimum.‘


tenyleg inadom, hogy itt leirok valamit es olyan dolgokat latnak bele, amik meg a kepzeletemben sem merultek fel:D

tobbnyire ikeabol es jyskbol vasarolok, azert ott nem tul dragak a butorok, ha szamodra az mar luxus kategoria, akkor a gond nalad van. soha eszembe nem jutott BUTORT KESZITTETNI:D sirok rajtad, komolyan.

a havi kulfoldi nyaralast se ertem, honnan szedted. evi 1-2 eleg es mielott nekem esnel, nem, nem hawaii-ra meg hasonlokra gondolok, de ha neked felnott emberkent gondot okoz anyagilag evi egy horvatorszagi nyaralas pl., akkor valamit nagyon elb aszta az eletben. ez meg a falusi suttyo ismeroseimnek is belefer.


barcsak ‘vezerigazgatoi’ fiezetesem lenne:D orulok, hogy kinezed belolem, hizelgo.

mondjuk ha otthon ulnek a seggemen, motivacio, diploma es nyelvtudas nelkul, valoszinuleg nehezebb lenne, tehat amugy nem tudom mire velni ezt a cinikus hangnemet sem, mar az is bun, ha az ember nem mininalberbol el?



‘Te az aki burokban élsz, az átlag emberről volt szó, és azoknak fizetése, Budapesten nettó 300 ezer körül alakul, lehet hogy te vmi NERes kislány vagy de helló a valóság az hogy az emberek többsége ennyiből gazdálkodik‘


ha ennyibol nem tudsz felretenni, akkor veled van a baj, igen. ez nem sok penz, de egy normalis eletszinvonalat siman lehet tartani vele. egyebkent tipikus rosszindulatu, irigy proli vagy, szerinted aki jol keres, az csak ‘protekcios’ lehet, mi?! senki nem protezsalt be sehova, magam dolgoztam meg mindenert, ja es nem a ‘testemmel’ mielott meg jonnel a beteges agyszulemenyeiddel.


de valoban, en vagyok a hulye, h leallok egy anyjaval elo, jo esellyel tanulatlan, normalis vegzettseg nelkuli frusztralt kis senkinel viatatkozni a penzrol meg ilyesmikrol:D

a kerdeseden meg nem kell aggodnod, mert kibujt a szog a zsakbol, hogy egy frusztralt semmirekello vagy, tehat nem fenyeget teged a parban eles veszelye, mert normalis no szoba se al veled.

2021. márc. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
45%

Az a baj 47 hogy te magas lóról beszélsz, így példa úgy példa, de ha valaki a példádat felhozza akkor már egyből "jajj, hát ez csak példa" ergó erre senki ne reagáljon, illetve ezt már senki ne használja mert te le stipistopiztad. Bámulatos.


Igazából 10 éve nem néztem Tv-t, úgyhogy nekem mondhatod az egész hülyeséged.

Amúgy folyton arra jászol, hogy "közöse döntjük el, mert ugyan azok az igényeink". Persze azért elböffented magad. "ha neked nem kell kanapé mert smucig vagy akkor ennyi" :D Na ez a nagy "közösen eldöntjük":D


Ez kb az egész kommunikációd leírja.

"közösen eldöntjük, de ha nem az van amit én mondok akkor ennyi volt" :D

Szerintem itt felesleges mantrázni a közösen megbeszéljük baromságot ezekből kiindulva.

2021. márc. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:
76%
akkor leiromegyszeruen: ha nincs hol ulni es te nem akarsz semmilyen uloalakalmatossagot venni, mert az ‘penzbe kerul’ es inkabb ulsz a foldon, mint egy csoves, akkor nincs kozos jovonk. aki enyit problemazik mindenen meg minden aprosagba belekot, annak nem valo egyutteles, ennyi. felesleges ratok tobb azot pazarolni, mert nektek egy egyszeru etterem meg egy uloalkalmatossag mar ‘luxus’. nem vagyun egy szinten es kesz, ezert nem nekem kell buntudatot ereznem, azt hiszem:D
2021. márc. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:
30%

"Bocsi, ez offtopic, de az otthonodban hol időzöl a legtöbbet, ha nem a kanapén? :D Filmezés, olvasás, tanulás, netezés, videojátékok, stb...?"


Erre még válaszolok, a legtöbb időt az íróasztal előtt töltöm, ha pedig valamilyen film érdekel akkor megnézem az ágyból. Ergó kb nappali sincs csak a konyhával együtt:)

Mivel pedig kb semmi időt nem töltök és nem is töltenék ilyen helyen baromi feleslegesnek érzem ezt PÉLDA KANAPÉT. Ismerősökkel Ebben a kis nappaliban is tudok beszélni, vagy össze is tudunk futni akárhol... Erről, hogy "átmegyünk egymáshoz filmezni" kb 16-7 évesen hallottam utoljára. Ilyet kb a gyerekek csinálnak, szóval nekem ez baromi mondvacsinált dolog, hogy miért kellene nekem beleadnom egy olyan bútorba amit a büdös életben nem használnék.

Persze mondhatjuk, hogy "smucig vagy" de alapon a pénzt is elégethetem és bárki ugyan így tehet, sőt akárkinek is odaadhatja mert különben smucig.


Ha akar venni magának egy kanapét vagy bármi ilyen baromságot ám tegye. Az én életem ettől nem lesz se jobb se könnyebb.

Mellesleg 150-ért meg már veszek magamnak masszázs fotelt, vagy a legtutibb irodai széket amit viszont tényleg használok/használnék így ilyen alapon mérlegelhetem, hogy elégetem a pénzt, vagy nem :)

2021. márc. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:
31%

"ha nincs hol ulni es te nem akarsz semmilyen uloalakalmatossagot venni"


Legyen asztal és körülötte szék, legyen ágy vagy legyen egy pult és előtte szék, azt nem bánom. Ülni pedig ilyen esetben már lehet hol.

Ha neked igényed van kanapéra, hát legyen bánom is én, de én ilyen hülyeségbe biztos nem adnék 1 forintot se.

300-ból + egy kicsiből meg már elég komoly ágyat veszek:) Legalábbis matracot biztos.


"nem vagyun egy szinten es kesz, ezert nem nekem kell buntudatot ereznem, azt hiszem:D"

Valóban, a te szinted, hogy rohadsz a kanapén ami baromi hasznos és tartalmas:)

2021. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:
86%
nagyon beakadt nalad ez a kanape:Dddd attol, hogy neked nincs eleted, tarsasgaod es csak a szamitogep meg az agy kozott mozogsz, nem lesz a kanape ‘baromsag’:Dddd kb minden altlam esdig latogatott haztartasban volt kanape.
2021. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 A kérdező kommentje:
Előre látom hogy mivel xy-nak is olyan cucca van, vagy a házukban lakásukban olyan bútor volt, esetleg ők külföldön voltak 5 csillagos szállásolva 1 hétig, vagy nem is egyszer hanem évente többször ezért mi sem maradhatunk le,ez alap, kell, létszükséglet
2021. márc. 26. 17:20
 60/79 anonim ***** válasza:
78%

olyan erdekes, 4-5 hozzaszolassal ezelott meg azert voltam leoltva, mert rengeteg ‘finanszirozhatatlan’ ‘nagyon draga’ programot akartam, utazgatni, etterembe jarni, most meg a ‘kanapen’ rohadok:Dd imadom ezt a sok buta embert itt.


el kell, hogy keseritselek, pont hogy mem rohadok a kanapemon, mivel NINCS! pont ezert hoztam fel PELDANAK, mert majd azeretnel egyet venni. de ennyi erovel te meg az agyadban es a szamitogeped elott rohadsz, na az jobb?

2021. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!