Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyagi értelemben férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi értelemben férfiként egyedülállóként vagy komoly kapcsolatban járok jobban?(tapasztaltak válaszát várom)

Figyelt kérdés
Tehát általánosságban kérdem, hogy egy átlag férfi nyer a házassággal/együtéléssel vagy veszít rajta.

2021. márc. 26. 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
87%

"nyaralások,wellness,étterem,esetleg rendkivüli igényesség elvárása öltözés terén"

Ezek nem párkapcsolattól függenek... Én pl. többet jártam étterembe amíg szingli voltam, mert nem volt kivel sütni-főzni otthon... Nyaralni, wellnessezni is lehet kapcsolat nélkül, az igényes öltözködés meg amúgy se pénz kérdése.

2021. márc. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
85%

egyebkent akinek magatol nincs igenye az igenyes, normalis oltozkodesre, azzal alapbol ossze se jovok. es mielott meg valaki frusztralt kiforgatna a szavaim, igenyes alatt nem a draga, markas ruhakat ertem, hanem hogy nezzen ki valahogy, torekedjen valami elfogadhato osszkepre es 30 evesen ne a kinyult, kifakult idetlen mintas gimis poloit hordja.

mivel en is adok magamra es jol nezek ki, ezt egy ferfitol is elvarom. szerencsere eddig ezzel sosem volt gondom, az osszes pasim alapbol igenyes volt az oltozkodesere (es magara!), nem csak miattam eroltette ra magat, tehat NORMAL esetben ez 0 plusz koltseggel jar.


nyilvan ha te igenytelen vagy es fako, lyukas osszevissza cuccokban jarsz, akkor normalisan kinezni penzbe kerul. de mondom, akinek maga miatt nincs igenye jol kinezni, enegm az az ember hidgen hagy parkapcsolat szempontjabol, mert valoszinuleg kulonbozoek vagyunk.

2021. márc. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 A kérdező kommentje:

Gondolom hogy az a típus vagy hogy minél többet fizettél valamiért annál nagyobb élménynek éled meg attól függetlenül hogy mit is ér valójában.


Pár ezer forintos kiadásokkal nincs problémám, de például az éttermi árakra allergiás vagyok hogy én otthon tized annyiért eltudom magam készíteni de pusztán a kényelemért fizessek 5-10x árat hogy elkészítik nekem. A mekit azért szeretem mert azt a mű ízt otthon nem tudom leutánozni, viszont nem vagyok annak híve egy tányéron lévő "műalkotásért" ami után éhes vagyok ugyanúgy fizessek 10+ ezrest egy kis üditövel, vagy annak sem hogy 1-100 grammos csirkemell 1000+ ft áron van miközben kilós ára annyi ha magamnak készítem el.


Nem állhatom az értelmetlen pazarlást vagy a presztíz költekezéseket.

Gondolom hogy Magyarországon is elmenni valahová az már büdös nem menő, külföldre kell elmenni valami neves helyre és ott többszörösét fizetni az "élményért" "életérzésért" "szinvonalért" a hobbi elvárás is igényekről szól minél többet rá költeni annál igényesebb lehet a férfi számodra.


A palatinus és koktél nem feltétlenül ostoba kiadás viszont, mivel otthon elképesztően lassan térülne meg a koktél alapanyagok ára vagy a palatinus sem vészesen drága és mégis nagyobb élmény mint otthon kádba ülni.


Nem nézek tv-t.

Nem azt mondtam hogy minden kiadás hülyeség, viszont én azt nem tudnám elfogadni hogy havi szinten 100+ ezer forint menjel el programokra.

2021. márc. 26. 13:33
 34/79 anonim ***** válasza:
67%
Én minden hétvégén kirándulok, szerinted hol kerül az 100+ezer forintba? Ember, neked fogalmad sincs az életről és a valódi élvezetekről, amik kb semmibe nem kerülnek. Maradj is otthon bezárva, minden nő jobban jár.
2021. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 A kérdező kommentje:
Ha autót tartasz fent ami valószinűleg szükséges a kiránduláshoz az alsó hangon havi 50 ezer forint
2021. márc. 26. 13:38
 36/79 anonim ***** válasza:
86%

"autót tartasz fent ami valószinűleg szükséges a kiránduláshoz"

????

Miért lenne szükséges? Mi pl. gyalog szoktunk kirándulni, nem autóval.

(Ugyan nem én írtam az előző választ, de ezen a butaságon most megakadt nagyon a szemem. :D )

2021. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
86%
Mondod ezt autó nélkül. Kérlek, mesélj még. (egyébként nem, nem tartok fent autót. De míg az exemmel autókáztunk, akkor sem beszéltünk havonta 25ezer/fős benzinköltségekről)
2021. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit érdekes, hogy leírtam, hogy nekem pl baromi felesleges egy 300-es kanapé ez egy ilyen kapcsolat már nem is normális:D


Itt mindenki arról álmodik, hogy tökéletes kapcsolat ide oda aztán amihez neki kedve van, vagy ami neki tetszik az a másiknak is. Ja és örök érvényű a kapcsolat. Azért, ha csak azt mondom, hogy 50%-ban válnak az emberek azért már ott baromi nagy pénzügyi bukások vannak.

Olcsóbbnak akkor olcsóbb valami, ha mindketten ugyan azt akarjátok és ugyan arra van szükségetek. Ha már mint írtam nekem nem kell kanapé, a másiknak meg kell 300-ért akkor egyből nem olcsóbb semmi, sőt még vita is van belőle ebben biztos vagyok mert, hogy neki ez a vágya, vagy olyan jól nézne ki.

Nekem nincsen bőrkanapéra igényem, ahogy nem tudom milyen tölgyfa asztalra vagy épp teli tükrös svájci szekrénysorra sincs. A ruhát egy 200-es szekrénysorban is tudom tárolni, az ételt meg egy 30 ezres asztalon is meg tudom enni, így nyilván nekem ezek drágító és feszültséget növelő elemek lennének az életemben. Viszont, ha 2 ilyen ember összetalál akkor ott biztos olcsóbbak a dolgok.


Ezek nyilván anyagi nyereségek/bukások amire kihegyeződött.

Viszont kapcsolatban jobb esetben nem ilyen dolgok miatt van az ember, hanem a kapcsolat miatt. Rég szar, ha azért vagy együtt Pistával mert feleződik a rezsi vagy a mosógép ára.

2021. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 A kérdező kommentje:
Az autónak nem csak az üzemanyagköltségét számoljuk el.
2021. márc. 26. 13:42
 40/79 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy meg igen, az a baj, hogy az embereknek a felautókázok a Citadellára is már kirándulásnak minősül. :D Nem, a kirándulás az, hogy autóval VAGY busszal eljutsz A-ból B-be és B helyen sétálsz/túrázol egy nagyot.
2021. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!