Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyagi értelemben férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi értelemben férfiként egyedülállóként vagy komoly kapcsolatban járok jobban?(tapasztaltak válaszát várom)

Figyelt kérdés
Tehát általánosságban kérdem, hogy egy átlag férfi nyer a házassággal/együtéléssel vagy veszít rajta.

2021. márc. 26. 09:19
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
20%
Talán annyit tudnék neked is mondani, hogy ha a másiknak más a fontos attól nem lesz nyomorék vagy akármi:) Van aki felnőttként legózik. Szerintem ennek sincs értelme, neki meg ez az élete. Az ilyen ember se kevesebb mint te vagy én, attól hogy ő mondjuk az nyaralás pénzt belenyomja a legújabb legó készletbe.
2021. márc. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
78%

Én nem mondtam, hogy nyomorék. A kérdező egyik válaszában az egyik kommentelőnek esett, hogy biztos magas igényei vannak, vagy ilyesmi. Én leírtam, hogy teljesen átlag fizetéssel is ki lehet elégíteni ezeket a bizonyos magas igényeket, mint utazgatás, kirándulás. És még marad is, sosem vagyok nullán.

Nem lesz tőle nyomorék, hogy mások az igényei, viszont velem például nem illene össze. Nincsen ezzel semmi gond. De én úgy látom, hogy nem is igazán szeretne párt, hisz nem tesz érte semmit,látszólag nem is tervez. Így nem értem az elmélkedését. :D

2021. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
78%

Nem is azt mondom, hogy ezt mondtad, szimplán annyi hogy valamilyen döntéstől senki nem lesz se több se kevesebb:) Ugye valamelyik mamahotelest is pesztráltad, emiatt írtam.

Csak egy perc elmélkedésig. Biztos gáz 25-30 évesen mamahotelezni, viszont, ha összeszedi magát 5-10 év alatt és lesz egy háza egyedül majdhogynem hitel nélkül azért az akkor annyira már nem gáz, szerintem:)


Azzal sincs baj, ha valakinek nem kell "pár". Csak akkor döntse el, és ne rinyáljon. Ha meg akar párt akkor meg tegyen érte.

2021. márc. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj hogy pár az kell, de jó nagy elvárásokkal, minimális kötelességekkel. Én nem szidom sem a nőket, sem a férfiakat, mert én azt látom, hogy 120%-ban a normális fogja megszívni! Az érzéketlen egoista fél meg tovább áll. A környezetemben mindig ez történik. Az egyik fél odaadó, kedveskedő és figyelmes, addig a másik ideig-óráig megjátsza magát, kihasználja a helyzetét majd lelép vagy félre szexel. Nagyon nagyon ritka amikor hosszú távon mindkét fél meg van elégedve.
2021. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
80%

"Erre még válaszolok, a legtöbb időt az íróasztal előtt töltöm"

Tehát akkor kell neked egy hely, ahova leülhetsz. Meg a veled együtt élő személynek is kell ey hely, ahova ő leülhet.

Esküszöm nem látom a hibát, hát akkor mindketten vesztek magatoknak valami ülőalkalmatosságot azt' szevasz. :D


Kérdező, szóval mi kerül az autón havi +50k-ba?

2021. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
0%

"Esküszöm nem látom a hibát, hát akkor mindketten vesztek magatoknak valami ülőalkalmatosságot azt' szevasz. :D"


A hiba ott volt, hogy én nem akarok kanapét venni sem beleadni. Ha a másik venne szíve joga, de ezt nem igazán felelt meg itt valakinek:)

2021. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:

#76

Pontosan ezt írtam. Veszel magadnak egy íróasztalt. A partnered meg vesz magának egy fotelt pl. Problem solved.

2021. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
51%

77

Igen, én is szerintem többször ezt mondtam ki, ha nem is ennyire direktbe, de bőven benne van:)

2021. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:

Milyen férfi és kikkel éri be? Egy Brad Pitt külsejű a házassággal ér sokat, mert ha nem a top csaj kell neki, akkor az átlagcsaj mindent meg fog tenni érte és egy pénzes átlagcsajjal sokat tud nyerni.


Egy átlagos férfinek a házasság csak ráfizetés, de ha ebben akar kiteljesedni, akkor reális. Átlag alattinak meg ha nem is Mészáros Lőrinci szintet el kell érnie, de hasonlót. Vagy nagyon leadni az igényt.


De ugyanez igaz az egyedülállóságra. Egy Brad Pitt külsejűnek mindig akad jelentkező, az átlagosnak sokat kell érte küzdeni, az átlag alattinak meg csak a fizetősek maradnak.


Jó pasiként mindkettővel tudsz nyerni, ha van eszed, átlagosként döntsd el, hogy szeretnél-e mondjuk havi 100-150 ezerrel megrövidülni (járulékos költségek is) azért, hogy jó esetben heti 2-szer szexeltek és nem utasít vissza, nem csal meg és nem akar kiforgatni a pénzedből, tönkretenni bosszúból.


Átlag alattiként meg már iskolás korodban kezdd el építeni a karrieredet, mert csak nagyon sok pénzzel tudod kompenzálni, akkor viszont kilóra veszel magadnak nőt.

2022. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!