Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy mindig addig érdeklem csak a srácokat mig nem ismerik meg a bnőimet?

Figyelt kérdés

Volt ugyan már pár srác az életemben akiknek nem számitottak semmit a bnőim(akik teljesen stabil kapcsolatban vannak évek ota es csak egotuningra használnak mások ffiakat és ennél nem több, kicsi gyerekkortol több évtizedes bnőim)


De a legjellemzőbb hogy bemutatás vagy veletlen találkozások alatt a mellettem levő srac akivel jàrok vagy alakul a kapcsolat vagy szerelmem)felpezsdül, nekináll bokolni udvarolni, bnőim nőiesen lereagálják es megint lesajnálnak magukban engem, hogy megint "jot"fogtam ki.

Mivel nekik atombiztos kapcsolatuk van, folyamat én vagyok a szerencsétlen szánalom a szemükben, akinek nem sikerul soha egy komoly, de persze vannak annyira intelligensek hogy nem élcelődnek rajtam, sőt törődékenyek, empatikusak is, egyenranguként kezelnek ezek mellett.


Ujabban már nem mutatom be senkinek a bnőimet. Ez tudom megfutamodás, de én ezekbe már nagyon beleuntam.


De. A mostani páromon gondolkodva aki elég lightos velem, nem éppen egy hősszerelmes, hanem csak ugy elvan a kapcsolatban, nem halna bele egy szakitásba, de ez mellett én számitok neki, hű társ, velem tervez és komolyan vesz, de mindig ez van bennem, hogy nah ő is mennyire megváltozna, és felvillanyozodna, pezsegne ha csak egyszer is áthivnám hozzánk a bnőimet.


Az ilyen felpezsdüléseket az aktuális párjaimon a bnőimre, nekem már gyomorforgato látni is.

Volt aki ilyen fellángolásában be is probálkozott az egyiknél engem meg helyből dobott. Persze esélye nem volt a bnőmnél. Bnőm kedvesen mosolyogva lerázta a p.csába, tényleg max egotuningra használják a pasikat csak, az meg természetes hogy egy nő örül pl a bókoknak, nem is hibáztatom őket ezért.


Szoval annyit "fejlődtem" eddig hogy teljesen kulonválasztom a baráti kapcsolataim a magánéletemtől. Ha ez a struccpolitika egyàltalán fejlődésnek nevezheto.


De a mostani párom MELLETT is rendesen meg van ez az érzésem, hogy velem tartása van, normális társ, de bnőm előtt egy pillanat alatt menne viszont le pincsibe..

Hogyan éljek meg igy egy kapcsolatom, oldottan, nyugis szerelemben?



#bnőimnek becsicskulnak a párjaim
2021. ápr. 1. 08:22
 61/100 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted csak az a 2 véglet van, hogy nőgyűlölő lekurvázós f*szfej valaki, vagy ráhajt a barátnőidre?? Elárulom, hogy NEM. Léteznek olyan férfiak is, akik nem csak farokból állnak, tisztelik a nőket, és FŐKÉNT párjukat. Nem lehet, hogy csak túlzottan féltékeny vagy, és már flörtnek látod azt is, ami igazából csak közvetlenség? Azért kérdezem (nő vagyok), mert rám is mondták már, hogy flörtölős vagyok, pedig csak nyitottan és érdeklődve álltam a másikhoz, de eszemben sem volt ráhajtani.
2021. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/100 A kérdező kommentje:

Hát sajnos nem.

A bnőimnek is tisztán lejön mi van. A srácok eleve alap is az egotuninghoz.


Tudom hogy léteznek pasik akikkel nem lenne ilyen. Csak abszolut nincs kedvem tűt keresni a szénakazalban. Könnyebb az, hogy külön területen tartom a "köreim".

2021. ápr. 1. 15:28
 63/100 A kérdező kommentje:
Az ignorálással amugy sincs semmi megoldva. Attol még ott van a levegőben a mi lenne ha. EZ zavar a mostani kapcsolatomban is.
2021. ápr. 1. 15:31
 64/100 A kérdező kommentje:

Kb olyasmi amit érzek, mintha mondjuk fognák a párodat elvinnék egy lakatlan szigetre, egy másik neművel kettesben.

Csak idő kerdése az egész, hogy mennyire is volt szerelmes


Ha tul akarnám ezt most komplikálni.

2021. ápr. 1. 15:33
 65/100 anonim ***** válasza:
100%
És mi lenne, ha megmondanád a barátnőidnek, hogy ne flörtöljenek a pasiddal?????? Számomra ez az egész sztori felfoghatatlan. Vicc, hogy valakinek a SAJÁT BARÁTAI elől kell rejtegetni a csávóját. Amikor az a bunkó exed leqrvázta a barátnőidet, az valszeg azért történt, mert őt is ledöbbentette, hogy valakinek a saját barátai akarják elszedni a pasiját. Ez nem normális dolog. Nem használom a barátom partnerét egotuningra akármilyen jól is nézek ki. Ezek a pitsák nem a barátaid, nem is értem hogy bírod ezt. Aki pasi meg erre vevő szintén megér egy misét, de hogy az embert a tulajdon barátai alázzák porig sokkal durvább. És félelmetes, hogy szerinted ez egy normális helyzet és az erre a megoldás, hogy rejtegeted a palidat.
2021. ápr. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/100 A kérdező kommentje:
De ha ignorálva is vannak, mert ugye ez a jelen, nincsnek képben a kapcsolatomban, és de tegyuk fel, nem barátok csak szimplán idegenek, meg ugxe vannak külön a srácok, azaz ket különállo körről beszélve is, de állandoan ott van a levegőben az, hogy én csak addig vagyok ertékelve, mig ez a két kör nem fedi egymást és nem tovább.
2021. ápr. 1. 15:42
 67/100 anonim ***** válasza:
100%
De könyörgöm! Ne legyél már ilyen kapcsolatban! Dobd ki a csávót, és ne is keress újat! Viszont egy pszichológust mindenképpen.
2021. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/100 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te fejedben van, mert 0-n van az önbizalmad és az önértékelésed, többek közt az ennivaló "barátaidnak" köszönhetően. Ha jönne egy full normális pasi, akinek te vagy a mindene, zsánere, imádottja és gőze sincs a fejedben uralkodó viharról, azt is elmarnád magadtól a saját kétségeid miatt. "Barinőkkel" kapcsolat megszakít és pszichológus. Amíg nem hiszed el magadról, hogy értékes ember vagy, addig tudatalatt választasz olyanokat, akik pont ezt a kétségedet támasztják alá. Nagyon sokat kell magadon dolgoznod, hogy egészséges párkapcsolatod lehessen és ne legyenek ilyen félelmeid.
2021. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/100 anonim ***** válasza:
100%
Pszichologus tud segiteni rajtad
2021. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/100 A kérdező kommentje:

Ez komoly lenne igy meg ezért szakitani.


Egyik exem kérdezte ugyan egyszer miert nem mutatom be a bnőimnek, megmondtam az igazat neki, hogy tudom hogy ugyis rájuk lennél állva nem akarok ehhez asszisztálni.

Sértette ugyan egy picit, de legalább többször nem is kérte ezt tőlem.


Vele jol elvoltunk és örültem is hogy ilyenek kimaradtak az életembol de azt azert végig kellett neznem hogy a barátom ia kivancsi rájuk meg a bnőim a pasimra.

2021. ápr. 1. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!