Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy mindig addig érdeklem csak a srácokat mig nem ismerik meg a bnőimet?

Figyelt kérdés

Volt ugyan már pár srác az életemben akiknek nem számitottak semmit a bnőim(akik teljesen stabil kapcsolatban vannak évek ota es csak egotuningra használnak mások ffiakat és ennél nem több, kicsi gyerekkortol több évtizedes bnőim)


De a legjellemzőbb hogy bemutatás vagy veletlen találkozások alatt a mellettem levő srac akivel jàrok vagy alakul a kapcsolat vagy szerelmem)felpezsdül, nekináll bokolni udvarolni, bnőim nőiesen lereagálják es megint lesajnálnak magukban engem, hogy megint "jot"fogtam ki.

Mivel nekik atombiztos kapcsolatuk van, folyamat én vagyok a szerencsétlen szánalom a szemükben, akinek nem sikerul soha egy komoly, de persze vannak annyira intelligensek hogy nem élcelődnek rajtam, sőt törődékenyek, empatikusak is, egyenranguként kezelnek ezek mellett.


Ujabban már nem mutatom be senkinek a bnőimet. Ez tudom megfutamodás, de én ezekbe már nagyon beleuntam.


De. A mostani páromon gondolkodva aki elég lightos velem, nem éppen egy hősszerelmes, hanem csak ugy elvan a kapcsolatban, nem halna bele egy szakitásba, de ez mellett én számitok neki, hű társ, velem tervez és komolyan vesz, de mindig ez van bennem, hogy nah ő is mennyire megváltozna, és felvillanyozodna, pezsegne ha csak egyszer is áthivnám hozzánk a bnőimet.


Az ilyen felpezsdüléseket az aktuális párjaimon a bnőimre, nekem már gyomorforgato látni is.

Volt aki ilyen fellángolásában be is probálkozott az egyiknél engem meg helyből dobott. Persze esélye nem volt a bnőmnél. Bnőm kedvesen mosolyogva lerázta a p.csába, tényleg max egotuningra használják a pasikat csak, az meg természetes hogy egy nő örül pl a bókoknak, nem is hibáztatom őket ezért.


Szoval annyit "fejlődtem" eddig hogy teljesen kulonválasztom a baráti kapcsolataim a magánéletemtől. Ha ez a struccpolitika egyàltalán fejlődésnek nevezheto.


De a mostani párom MELLETT is rendesen meg van ez az érzésem, hogy velem tartása van, normális társ, de bnőm előtt egy pillanat alatt menne viszont le pincsibe..

Hogyan éljek meg igy egy kapcsolatom, oldottan, nyugis szerelemben?



#bnőimnek becsicskulnak a párjaim
2021. ápr. 1. 08:22
 41/100 A kérdező kommentje:
(A space a telomon néha szóduplázás paranccsal bír. Bocsi a dupla szavakért)
2021. ápr. 1. 12:38
 42/100 A kérdező kommentje:

40.kommentemhez:

Mett ugye arra az előtte levő srácok sem igen cáfoltak rá, hogy a legtobb ffinek nincs tartása. Szoval.

logikai eredmény: a kövi srácok sem igen tudnànak erre rácáfolni csak annyibol nezve hogy ők a jövő es nem a mult. Az idő nem meghatározo.

2021. ápr. 1. 12:42
 43/100 anonim ***** válasza:
100%

"Elvileg normàlis kapcsolatban vagxok. igy. hogy tudom azt, hogy ő sem különb a többinél.


de az utána meg utána levo sem.."


Ne haragudj ,de akkor minden pasival így kezdesz, hogy "há öcsém te is olyan leszel, mint az eddigiek". Vagy direktbe olyat választasz, aki TUTI olyan lesz, mint a többi. Ez milyen kapcsolat így, hogy már az elején rosszat feltételezek a másikról, hiszen ugyanolyan mint a többi. Bocs, de így ne akarj kapcsolatot, mert ezt a negatív látképet a pasi a büdös életben nem fogja bebizonyítani, hogy Ő nem olyan...


Kiábrándítalak, a legtöbb pasi nem ilyen.

2021. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 A kérdező kommentje:

Hidd el ez sajnos nem az én feltételezésemen múlik sajnos. Hanem a srácon.

Most ugy felvenném tényleg azt hogy pl netrol "összeszedek" 10 srácot, random, azaz ne az legyen hogy en valasztok rosszul, hanem mondjuk tök mind1, az elso 10 et aki rám ir mindentol fuggetlen.


Es bemutatnám mint a tizet a bnőimnek.


Na erre kiváncsi lennék tényleg...


Es EZUTÁN a válszokra!


Mert itt most komolyan még csak ott tartunk hogy az állításaimat kell igazolnom és nem a megoldásokat kapom.

2021. ápr. 1. 12:51
 45/100 A kérdező kommentje:

*felvenném videora

Bemutatnám mind a tizet

2021. ápr. 1. 12:51
 46/100 anonim ***** válasza:
100%
Hány fiú kellet ahhoz , hogy észre vedd mennyire tönkre teszik egyes barátnőid az önbecsülésedet és a barátaidat fikázzák?
2021. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 A kérdező kommentje:

Elhiszem amugy hogy igenis VAN olyan srác akinek van tartása!

De ezzel mérhetetlen leszűkül nekem a potenslciális jelöltek köre, és még az a kör is szűkülne azzal hogy egyáltalán amugy passzolunk e, es még az is tovább szűkülne hogy a srác reszérol viszonzott e, és még tovább, hogy mukodik e a kapcsolat vagy átmeneti lesz vele is..


Most komolyan ezt keressem..?

2021. ápr. 1. 12:58
 48/100 A kérdező kommentje:

46. Jelenleg képben sincsenek a bnőim..a mellettem levő srác igy van velem eleve.


Nem fikázzákna barátaimat a bnőim mivel eleve jo pasik.

2021. ápr. 1. 12:59
 49/100 anonim ***** válasza:
100%

bocs. de netről pasikkal ne példálózz, mert a netes appokon minden jött-ment ott van. Nőkben is, tudnék mesélni. Ehhez ne mérd az igazad, mert totál nem releváns.


"Hidd el ez sajnos nem az én feltételezésemen múlik sajnos. Hanem a srácon."


DE rajtad. Mert TE választod ezeket, de mindegy.


utoljára: TE választasz rosszul, társfüggő vagy és emiatt alapból mindenkiről rosszat feltételezel, pedig TE okozod magadnak. A helyedben én pihentetném a kapcsolat dolgot, mert komolyan így kiindulni mindenkiből, hogy "ááá az is tuti olyan, mint a többi" az tipikusan az az eset, amikor TE nem zártad le magadban az előző dolgokat és viszed a zsákot magaddal, mindenkit ebbe kategorizálsz. Kapcsolatot így nem szabad.


"Mert itt most komolyan még csak ott tartunk hogy az állításaimat kell igazolnom és nem a megoldásokat kapom."


Választ nem neten idegenektől fogsz kapni, hanem magadtól. Lehetőség szerint keress fel egy pszichológust, mert tud segíteni az önismeretben.

2021. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:
47%
Szóval a kérdező barátnői olyan flörtölős fiatal Sofia Vergara tipusúak, a barátai meg flörtölös fiatal Brad Pitt-tek, ő meg gondolom átlag Juli, aki nem érti mi történik körülötte?! Szerintem egzszerű a képlet, te is jóval magad felett választasz valami jóképű nőcsábászt, aki a modell külsejű barátnőidre egyből rácuppan fikarcnyit sem törődve a te érzéseiddel. Te meg is magyararáztad, azért ilyen, mert megteheti...
2021. ápr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!