Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy mindig addig érdeklem csak a srácokat mig nem ismerik meg a bnőimet?

Figyelt kérdés

Volt ugyan már pár srác az életemben akiknek nem számitottak semmit a bnőim(akik teljesen stabil kapcsolatban vannak évek ota es csak egotuningra használnak mások ffiakat és ennél nem több, kicsi gyerekkortol több évtizedes bnőim)


De a legjellemzőbb hogy bemutatás vagy veletlen találkozások alatt a mellettem levő srac akivel jàrok vagy alakul a kapcsolat vagy szerelmem)felpezsdül, nekináll bokolni udvarolni, bnőim nőiesen lereagálják es megint lesajnálnak magukban engem, hogy megint "jot"fogtam ki.

Mivel nekik atombiztos kapcsolatuk van, folyamat én vagyok a szerencsétlen szánalom a szemükben, akinek nem sikerul soha egy komoly, de persze vannak annyira intelligensek hogy nem élcelődnek rajtam, sőt törődékenyek, empatikusak is, egyenranguként kezelnek ezek mellett.


Ujabban már nem mutatom be senkinek a bnőimet. Ez tudom megfutamodás, de én ezekbe már nagyon beleuntam.


De. A mostani páromon gondolkodva aki elég lightos velem, nem éppen egy hősszerelmes, hanem csak ugy elvan a kapcsolatban, nem halna bele egy szakitásba, de ez mellett én számitok neki, hű társ, velem tervez és komolyan vesz, de mindig ez van bennem, hogy nah ő is mennyire megváltozna, és felvillanyozodna, pezsegne ha csak egyszer is áthivnám hozzánk a bnőimet.


Az ilyen felpezsdüléseket az aktuális párjaimon a bnőimre, nekem már gyomorforgato látni is.

Volt aki ilyen fellángolásában be is probálkozott az egyiknél engem meg helyből dobott. Persze esélye nem volt a bnőmnél. Bnőm kedvesen mosolyogva lerázta a p.csába, tényleg max egotuningra használják a pasikat csak, az meg természetes hogy egy nő örül pl a bókoknak, nem is hibáztatom őket ezért.


Szoval annyit "fejlődtem" eddig hogy teljesen kulonválasztom a baráti kapcsolataim a magánéletemtől. Ha ez a struccpolitika egyàltalán fejlődésnek nevezheto.


De a mostani párom MELLETT is rendesen meg van ez az érzésem, hogy velem tartása van, normális társ, de bnőm előtt egy pillanat alatt menne viszont le pincsibe..

Hogyan éljek meg igy egy kapcsolatom, oldottan, nyugis szerelemben?



#bnőimnek becsicskulnak a párjaim
2021. ápr. 1. 08:22
 71/100 A kérdező kommentje:

68 félelmek valóban. De tapasztalatból eredően.

Minek nyuljunk tűzbe alapon vagyok most.

Egy pszichologus miről győzködne megis? Ha nem nézel a tűzre ignorálod akkor nem éget meg?

De. A tűz éget csak nem kell belenyulni. Szoval az mi lenne ha az mindig ott lesz

2021. ápr. 1. 15:55
 72/100 anonim ***** válasza:
100%

Mar megint az exekrol beszel...


Kerlek szepen ne pasizz addig, amig csak az exekrol tudsz beszelni. Konyorgom legyel egy kicsit egyedul, es keress fel egy onismereti tanacsadot vagy pszichologust.

2021. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/100 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el ezt a mostanit a szánalmas barátnőidhez és meglátjuk mi lesz. Ha bedől a kis játékuknak, akkor úgyis kuka a pasi. Ha meg telibeszarja a próbálkozásokat, akkor tudhatod, hogy normális és téged akar. De ezután a barátnőidet dobd mindenképpen, mert nem a barátaid igazából.
2021. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/100 anonim ***** válasza:
100%
Azok a barinők is csak csajok, te emeled őket ilyen éteri magasságokba. Ugyanolyan büdöset szarnak reggel, mint te. Ha más típusú emberek vagytok, akkor biztos van olyan pasi, akinek te tetszel pont. Egyébként meg ha szeret a párod, akármilyen fullos nő próbálkozhat nála, akkor is téged akar majd. Ezeken el kéne gondolkodni.
2021. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/100 A kérdező kommentje:

73

En erre már nemhiszem hogy fel tudnék készülni lelkiekben ujra. A "gyertyatarto"szerepre.

2021. ápr. 1. 15:58
 76/100 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért nem lenne komoly szakítani? :D De veled úgysem lehet semmit kezdeni, mert mindenre találsz kifogást, pedig mindenki megírta, hogy mit kellene tenned
2021. ápr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/100 anonim ***** válasza:
100%
Ajj de azt értsd meg, hogyha a pasid a barátnőidre csorgatja a nyálát, akkor másokkal is ezt fogja csinálni. Csak azt nem fogod látni. Egyébként azt írtad a barátnőid kapcsolatban vannak, a fiúk hol vannak ezeken a jeles eseményeken? Hívd el őket is és akkor talán nem lesznek ilyen pofátlan riherongyok, bár ez nem oldja meg az alapvető problémát akkor sem.
2021. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/100 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy fogalmad sincs arról, hogy mit csinál egy pszichológus. Az életben nem fog semmiről győzködni :D De persze, találj csak kifogást, hogy miért nem kezdesz az életeddel semmit....
2021. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/100 A kérdező kommentje:

De elgondolkodtatnak a válaszok.

Csak nekem a szakitás, akár kapcsolati, akár bnői, az struccpolitika valahol.

Aztán ilyen alapon tényleg dobhatnék is ki minden srácot, azaz ne is legyen kapcsolatom.

Logikailag tényleg ez jön ki belöle.

2021. ápr. 1. 16:07
 80/100 anonim ***** válasza:
100%
És akkor amit most csinálsz, azt minek nevezed? Az nem struccpolitika? A szakítás egy lépés, hogy végre normális életet élj. De ismét találsz kifogást.
2021. ápr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!