Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy mindig addig érdeklem csak a srácokat mig nem ismerik meg a bnőimet?

Figyelt kérdés

Volt ugyan már pár srác az életemben akiknek nem számitottak semmit a bnőim(akik teljesen stabil kapcsolatban vannak évek ota es csak egotuningra használnak mások ffiakat és ennél nem több, kicsi gyerekkortol több évtizedes bnőim)


De a legjellemzőbb hogy bemutatás vagy veletlen találkozások alatt a mellettem levő srac akivel jàrok vagy alakul a kapcsolat vagy szerelmem)felpezsdül, nekináll bokolni udvarolni, bnőim nőiesen lereagálják es megint lesajnálnak magukban engem, hogy megint "jot"fogtam ki.

Mivel nekik atombiztos kapcsolatuk van, folyamat én vagyok a szerencsétlen szánalom a szemükben, akinek nem sikerul soha egy komoly, de persze vannak annyira intelligensek hogy nem élcelődnek rajtam, sőt törődékenyek, empatikusak is, egyenranguként kezelnek ezek mellett.


Ujabban már nem mutatom be senkinek a bnőimet. Ez tudom megfutamodás, de én ezekbe már nagyon beleuntam.


De. A mostani páromon gondolkodva aki elég lightos velem, nem éppen egy hősszerelmes, hanem csak ugy elvan a kapcsolatban, nem halna bele egy szakitásba, de ez mellett én számitok neki, hű társ, velem tervez és komolyan vesz, de mindig ez van bennem, hogy nah ő is mennyire megváltozna, és felvillanyozodna, pezsegne ha csak egyszer is áthivnám hozzánk a bnőimet.


Az ilyen felpezsdüléseket az aktuális párjaimon a bnőimre, nekem már gyomorforgato látni is.

Volt aki ilyen fellángolásában be is probálkozott az egyiknél engem meg helyből dobott. Persze esélye nem volt a bnőmnél. Bnőm kedvesen mosolyogva lerázta a p.csába, tényleg max egotuningra használják a pasikat csak, az meg természetes hogy egy nő örül pl a bókoknak, nem is hibáztatom őket ezért.


Szoval annyit "fejlődtem" eddig hogy teljesen kulonválasztom a baráti kapcsolataim a magánéletemtől. Ha ez a struccpolitika egyàltalán fejlődésnek nevezheto.


De a mostani párom MELLETT is rendesen meg van ez az érzésem, hogy velem tartása van, normális társ, de bnőm előtt egy pillanat alatt menne viszont le pincsibe..

Hogyan éljek meg igy egy kapcsolatom, oldottan, nyugis szerelemben?



#bnőimnek becsicskulnak a párjaim
2021. ápr. 1. 08:22
 51/100 A kérdező kommentje:

Ja én választok rosszul.

Biztos valami mágikus varázserővel megtalàlom azokat a pasikat akiket pont nem kéne.


Értem.


Meg àtlag Juli vagyok ezek szerint és ez akkor teljesen természetes, hogy mindenki a bnőimnek menjen le pincsibe. És mert túl jó az összes pasi.


Értem.

2021. ápr. 1. 13:15
 52/100 anonim ***** válasza:
81%

"Ja én választok rosszul.


Biztos valami mágikus varázserővel megtalàlom azokat a pasikat akiket pont nem kéne."


Igen képzeld. Ezeket találod be és választod, majd hárítod a felelősséget az ÖSSZES emberre, hogy mindenki egy sz..r alak, de teee jól választasz. Hát nem.



Jó srácok, itt is mindenki hibás, de a kérdező szent. Én befejeztem.

2021. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/100 A kérdező kommentje:

Értem.

Akkor jol tippeltem azzal hogy a kövi pasik se lennének ezek szerint különbek, ha eleve én foglalkozom vele.

Mert akkor enbakárhova nyulok megégetem magam ezek szerint.


Szoval mindegy A vagy B vel jàrok magyarán.

2021. ápr. 1. 13:27
 54/100 A kérdező kommentje:
Majd ilyen érmefeldobos rendszer alapjàn választok akkor
2021. ápr. 1. 13:38
 55/100 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Mindig a pasik a hibásak!A baratnőid gondolom szentek!Ők semmit nem is csinálnak,csak ülnek apacaruhában,holt komolyan.A pasik meg rögtön rajuk is mennek.Es persze feltetlen az az első,hogy harmadik randi utan odacsődítsd az összes baratnődet,hogy bemutasd a párodat.Mert ez kvára lényeges,és megkerülhetetlen így 3 nap utan.Mert A mar fullra ismered,es mar olyan unalmas ketten lenni vele,es mert úgyis elmegy az egyik oltari,csúcs baratnőddel!Aki nyilván mindig melletted kiáll.Kivéve amikor nem!


Ne keress senkit.

Mindig ez lesz!

2021. ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/100 A kérdező kommentje:
Ez most cukor kirohanás volt :)
2021. ápr. 1. 13:58
 57/100 anonim ***** válasza:
97%
Minek irsz ki kerdest ha mindenki hulye csak te nem?
2021. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/100 anonim ***** válasza:
100%
Én esküszöm megsajnáltam a kérdezőt, szegénynek minimális önismerete sincs. Fogalma nincs arról, hogy hogyan működnek az emberi kapcsolatok, a rejtett párválasztási minták. Minimális emberismerettel sem rendelkezik, és a realitást is nélkülözi. Képtelen felismerni, hogy főként ő hozza létre ezeket a szituációkat, mivel nem tud felelősséget vállalni. Ugyanazokat a gerinctelen bunkókat vonzod be (és baszki, amikor leszukázza, meg kurvázza a barátnőimet valaki, ott repül- sőt még ha ismeretlen nőre mondja is HATALMAS RED FLAG, hogy egy mocskos nőgyűlölő!!!) Nem hiszem el, hogy nem látsz az orrodnál tovább. Szar pasikat választasz, és valószínűleg szar barátokat is. A legtöbb ember kinövi a kisgyermekkori barátságait, amivel nincs is baj, de észre kellene venni, ha már nem jó neked egy kapcsolat.
2021. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/100 A kérdező kommentje:

Én nem nézek hülyének senkit.

Érdekes, hogy ezt pont nekem irják. Aki állitolag csak "hulyékkel" foglalkozik.



"s baszki, amikor leszukázza, meg kurvázza a barátnőimet valaki, ott repül- sőt még ha ismeretlen nőre mondja is HATALMAS RED FLAG, hogy egy mocskos nőgyűlö"


Szoval azok a jo pasik akik pont ellenkezoleg, joformán ráhajtanak a barátnőimre meg stb? Mert azok tisztelik szeretik a nőket tényleg. Mellettem is.


Nem ismerem az emberi kapcsolatokat?

Pont hogy ismerem. Pont ettől a gyarlóságtol emberi ami engem körülvesz.

Egy szenny.

És én ebben a szennyben keresem a kincset.

2021. ápr. 1. 15:14
 60/100 A kérdező kommentje:
Ill nem keresem. Nem jol fogalmaztam.
2021. ápr. 1. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!