Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy mindig addig érdeklem csak a srácokat mig nem ismerik meg a bnőimet?

Figyelt kérdés

Volt ugyan már pár srác az életemben akiknek nem számitottak semmit a bnőim(akik teljesen stabil kapcsolatban vannak évek ota es csak egotuningra használnak mások ffiakat és ennél nem több, kicsi gyerekkortol több évtizedes bnőim)


De a legjellemzőbb hogy bemutatás vagy veletlen találkozások alatt a mellettem levő srac akivel jàrok vagy alakul a kapcsolat vagy szerelmem)felpezsdül, nekináll bokolni udvarolni, bnőim nőiesen lereagálják es megint lesajnálnak magukban engem, hogy megint "jot"fogtam ki.

Mivel nekik atombiztos kapcsolatuk van, folyamat én vagyok a szerencsétlen szánalom a szemükben, akinek nem sikerul soha egy komoly, de persze vannak annyira intelligensek hogy nem élcelődnek rajtam, sőt törődékenyek, empatikusak is, egyenranguként kezelnek ezek mellett.


Ujabban már nem mutatom be senkinek a bnőimet. Ez tudom megfutamodás, de én ezekbe már nagyon beleuntam.


De. A mostani páromon gondolkodva aki elég lightos velem, nem éppen egy hősszerelmes, hanem csak ugy elvan a kapcsolatban, nem halna bele egy szakitásba, de ez mellett én számitok neki, hű társ, velem tervez és komolyan vesz, de mindig ez van bennem, hogy nah ő is mennyire megváltozna, és felvillanyozodna, pezsegne ha csak egyszer is áthivnám hozzánk a bnőimet.


Az ilyen felpezsdüléseket az aktuális párjaimon a bnőimre, nekem már gyomorforgato látni is.

Volt aki ilyen fellángolásában be is probálkozott az egyiknél engem meg helyből dobott. Persze esélye nem volt a bnőmnél. Bnőm kedvesen mosolyogva lerázta a p.csába, tényleg max egotuningra használják a pasikat csak, az meg természetes hogy egy nő örül pl a bókoknak, nem is hibáztatom őket ezért.


Szoval annyit "fejlődtem" eddig hogy teljesen kulonválasztom a baráti kapcsolataim a magánéletemtől. Ha ez a struccpolitika egyàltalán fejlődésnek nevezheto.


De a mostani párom MELLETT is rendesen meg van ez az érzésem, hogy velem tartása van, normális társ, de bnőm előtt egy pillanat alatt menne viszont le pincsibe..

Hogyan éljek meg igy egy kapcsolatom, oldottan, nyugis szerelemben?



#bnőimnek becsicskulnak a párjaim
2021. ápr. 1. 08:22
 81/100 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Kérdező a sírba viszel már. Holnap higgadtan olvasd újra a válaszokat, hátha új értelmet nyernek és logikailag valami egész más jön ki belőle.
2021. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 anonim ***** válasza:
100%
És abszolút semmi logika nincs abban amit csinálsz. Önismeret hiány jön ki belőle maximum
2021. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/100 anonim ***** válasza:
100%

77#

Hát ja!A kedves barátnők ilyen alkalommal csak úgy mindig"véletlenül"egyedül érkeznek.

Így jön ki,nah!

2021. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 A kérdező kommentje:

Pl volt hogy bnommel mentem bulizni és az én barátom es haveri köréhez csatlakoztunk spontán. Akkor ugy örultem is hogy eleve bnőkkel megyek bulizni, nem egyedül


Vagy volt hogy felmentem hol egyik hol masik baratnomhoz a párommal mikor a pasijuk dolgozott vagy akármi. De ha otthon is vannak sem zavarnak sok vizet..


Vagy bnőim jöttek hozzánk

2021. ápr. 1. 18:22
 85/100 anonim ***** válasza:
100%
És ezek az egotunningok hogy néznek ki a való életben? A buliban elkezdett vele táncikálni, vagy mi történik?
2021. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 A kérdező kommentje:

Eleinte szimpla beszélgetéseik voltak egymással, bnőm hozta a szokásos formáját.

Aztán elvonultak kettesben beszélgetni. De rájuk lehetett látni, de úgy nem is a buli érdekelte őket.


Az akkori barátom speciel akkor mondta neki azt (arra, hogy bnőm jelezte neki -gondolom mézesmázoskedvesen-, hogy velem kéne inkább a srácnak foglalkoznia és nem vele ülni), szóval akkor azt mondta az akkori barátom, hogy de őt nem én érdeklem hanem ő(a bnőm)

Mivel azt hitte a srác, hogy szellemeset mondott es ő milyen jo pasi(bnőim mellett "minden" srác azt hiszi magárol hogy esélye van), igy ezt szépen körbeújságolta, hogy a bnőmet hogyan fűzte, egy exemnek...(a hülye)

Csakhogy ez az exem eleve rühelli a bnőimet, már gyerekkorunk ota, mert ismeri rendesen őket (szintén egy srác a százbol akinek van tartása ill mashogy áll a bnőimhez)es szóval ez a másik exem szépen el is mondott nekem mindent az akkori barátomrol, hogy hogyan fűzte x baratnőmet.

Es exem ki volt akadva azon, hogy eleve barátkozom ezzel a csajjal mert nagyon lenézi, meg a srácon(barátomon) is hogy a barátom miért ekkora marha, hogy nem látja milyen nővel szórakozik.(ez a exem engem amugy joval nagyobbra tart, mint a bnőimet és tisztel ès egy sötét primónak nézte a srácot -az akkori barátomat)aki a bnőmnek udvarolt, hogy azt sem tudja tulajdonképpen milyen nőt veszit el, és egy milyen másik miatt..)

Az a exem engem tisztelt mindig is és szeretett és miután szakitottunk is tisztel.


Aztán szoval kiváncsi voltam késobb arra hogy a bnőm vagy barátom elmondja e ezeket nekem mi is történt a buli alatt(amit egyikőjük sem tudott, hogy tudok az exemtől. Ugy tettem mintha full naiv lennék aki nem vág semmit)

És egyik sem mondta el. A bnőm sem, hogy ráhajtott a barátom, és a barátom sem, hogy a bnőmnél probálkozott be. Mai nap sem tudják hogy tudom. A srácot egyszerűen dobtam a p.csába, azota is meg van szeppenve hogy amugy a bnőm is dobta a p.csába :D, a bnőm meg valszeg nem akart szimplán megbántani ilyen infókkal.

Csak mert ilyen velem is tortent...

Hogy egy 3.bnőm amig korhazban volt latogatas alatt a barátjával találkoztam aki viszont megvárt engem, es elhivott ide oda es rám hajtott. En szépen leráztam. De ennek a bnőmnek én sem mondtam el hogy amig te beteg vagy, a párod meg engem fűz..semmilyen szinten nem akartam neki fájdalmat okozni. Gondoltam ilyen pasi mellett ugyis rá fog jönni kivel van egyutt. Plusz ezen felul ezt a 3.barinőmet sem kell nagyon félteni. Nem az a hű monogám tipus ő sem.


Szoval afelett, hogy a bnőm nem mondta el hogy ráhajtott az akkori párom, simán elmegyek, mert forditott esetben én detto ugyanez vagyok. Teljesen más ugy elviekben elképzelni azt, hogy valakit felvilágositunk a párjárol, és az, amikor élesben vagy ilyen szituban.

Szoval bnő megint fekmentest kapott nálam ugy, hogy nem is tud rola, a barátom meg repült egyszeruen.



Elnézést kerek ha tul bonyolultan sikerült megfogalmaznom.

De szoval ez egy sztori.


Remélem nem kell bepötyögnöm 600 masikat is..

2021. ápr. 1. 19:20
 87/100 anonim ***** válasza:
100%
Lol hany evesek vagytok? 16?
2021. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az írásodból tisztán lejön, hogy a barátnőidet sem tartod valami sokra, mintha te lennél a szint, ők meg a te szinted vannak.
2021. ápr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 A kérdező kommentje:

Lol

Előbb meg azt irták az én önbecsülésemmel van baj.

20n

2021. ápr. 1. 21:49
 90/100 A kérdező kommentje:

Meg hogy éteri magasságokba emelem a bnőimet.


Amugymeg az exemet idéztem.

Meg korábban egy másikat, amire lealpárizták itt a srácot.


Nem tudom hogyan tovább

A mostani srác mellett tanulom szerintem lesz.rni azt hogy ő is egy csettintés lenne másoknak.

2021. ápr. 1. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!