Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy mindig addig érdeklem csak a srácokat mig nem ismerik meg a bnőimet?

Figyelt kérdés

Volt ugyan már pár srác az életemben akiknek nem számitottak semmit a bnőim(akik teljesen stabil kapcsolatban vannak évek ota es csak egotuningra használnak mások ffiakat és ennél nem több, kicsi gyerekkortol több évtizedes bnőim)


De a legjellemzőbb hogy bemutatás vagy veletlen találkozások alatt a mellettem levő srac akivel jàrok vagy alakul a kapcsolat vagy szerelmem)felpezsdül, nekináll bokolni udvarolni, bnőim nőiesen lereagálják es megint lesajnálnak magukban engem, hogy megint "jot"fogtam ki.

Mivel nekik atombiztos kapcsolatuk van, folyamat én vagyok a szerencsétlen szánalom a szemükben, akinek nem sikerul soha egy komoly, de persze vannak annyira intelligensek hogy nem élcelődnek rajtam, sőt törődékenyek, empatikusak is, egyenranguként kezelnek ezek mellett.


Ujabban már nem mutatom be senkinek a bnőimet. Ez tudom megfutamodás, de én ezekbe már nagyon beleuntam.


De. A mostani páromon gondolkodva aki elég lightos velem, nem éppen egy hősszerelmes, hanem csak ugy elvan a kapcsolatban, nem halna bele egy szakitásba, de ez mellett én számitok neki, hű társ, velem tervez és komolyan vesz, de mindig ez van bennem, hogy nah ő is mennyire megváltozna, és felvillanyozodna, pezsegne ha csak egyszer is áthivnám hozzánk a bnőimet.


Az ilyen felpezsdüléseket az aktuális párjaimon a bnőimre, nekem már gyomorforgato látni is.

Volt aki ilyen fellángolásában be is probálkozott az egyiknél engem meg helyből dobott. Persze esélye nem volt a bnőmnél. Bnőm kedvesen mosolyogva lerázta a p.csába, tényleg max egotuningra használják a pasikat csak, az meg természetes hogy egy nő örül pl a bókoknak, nem is hibáztatom őket ezért.


Szoval annyit "fejlődtem" eddig hogy teljesen kulonválasztom a baráti kapcsolataim a magánéletemtől. Ha ez a struccpolitika egyàltalán fejlődésnek nevezheto.


De a mostani párom MELLETT is rendesen meg van ez az érzésem, hogy velem tartása van, normális társ, de bnőm előtt egy pillanat alatt menne viszont le pincsibe..

Hogyan éljek meg igy egy kapcsolatom, oldottan, nyugis szerelemben?



#bnőimnek becsicskulnak a párjaim
2021. ápr. 1. 08:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/100 anonim ***** válasza:
100%
Tul sok a pezsgés!Én úgy látom,hogy te egy olyan életvitelt folytatsz,ami kiváltja ezt,illetve velejárója annak,hogy itt mindenki elvonulgat a másik barátjával,meg barátnőjével kibeszélni dolgokat.Igaz hogy mondjuk 20 évesen ez nem annyira egyedi eset.Bulikák,kavarások ide-oda.Ilyen hozzáállással nem is lesz komoly partnered.Ahhoz egy kicsit mérséklődni kéne!Nem állsz készen ilyenre.Ezert míg ez tart,ilyen emberek kőzött forogsz,és láthatóan érzed jól magad,ne is tervezz hosszú távra.
2021. ápr. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/100 anonim ***** válasza:
100%
Joooo 20 evesen... Komoly kapcsikara toled sem a masik feltol nem szamitok. Talan meg par ev es beersz, vagy kialakul benned milyen embert keresel es ugy fogsz valasztani part is.
2021. ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/100 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező

22 eves nő vagyok,de egy szakadék választ el minket egymástól.

Normál esetben,ha egy kapcsoalt veget ér, azt az ember feldolgozza. És amikor már sérelmek nélkül (vagy minimálisan serulve) tovább tud lépni a múlton, akkor elkezdhet másik párt keresni. Namarmost eddig úgy jön le,hogy baromira nem válogatsz helyes és helyes csávó között, mert hogy akkor a barátnők szerint nem lenne elég jó pasi. Szóval először nem ártana MEGISMERNI a srácot, aki épp bejön.

Igen,vannak gyökerek, de csak azért,mert korábban sokat fogtal ki (mivel olyat vonz be az ember, amilyen lelki állapotban épp van),ettől még nem lesz MINDEGYIK automatikusan az. Ha inkább a minőségre mennél a mennyiség helyett,akkor hidd el,bőven lenne olyan,aki pont telibe sz@rja, hogy néznek ki a barátnőid. Az ő viselkedesüket sem ertem,azt meg pláne nem,hogy miért baratkozol velük,de ha ennyien mondanak valamire azonos véleményt, akkor el kéne gondolkoznod rajta.

Hidd el,senki nem szeretne neked itt rosszat,azért jött ennyi válasz, mert mindenki segíteni szeretne. Szóval itt a segítség:

NEM SZÉGYEN nem kapcsolatban lenni (én pl egy éve vagyok szingli és nem haltam bele,a barátaim SOSEM piszkaltak vele)

Ha mindenképp kapcsolatot szeretnél, akkor VÁLOGASS, és ne az alapjan állj le valakivel,hogy jól néz ki,hanem hogy mennyire hasonlitotok, mennyire azonos celjaitok vannak parkapcsolati téren (tehát komolyat keres-e vagy sem)

Ha semmiképp nem akarsz megszabadulni ettől a "barati" társaságtól, akkor legalább beszélgess el erről velük, hogy úgy érzed, kikezdenek a pasijaiddal és hagyják abba de baromi gyorsan

Egyébként én is imádom flortolni,de nem olyannal,akinekem kapcsolata van és PLÁNE nem olyannal,aki a barátnőmmel kavar. Ez NEM egotuning,ez önzés és szándékos kib@szas.

Ennyit tudok hozzafuzni, remélem, tudtam segíteni 😊


22 nő

2021. ápr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/100 anonim ***** válasza:
91%

Jar a plusz az utolsonak.


Egy normalis leanyzo, akinek van onismerete es tapasztalata is. Pont errol irtunk. Idovel kialakul, de ez nem azt jelenti, hogy minden jott-mettel kapcsolatba kell lepni sem azt, hogy csak a kulso alapjan kell valasztani.


Barcsak tobb ilyen no lenne, aki igy gondolkodik. 30 vagyok, de a korcsoportomban is ritka az ilyen mentalitas. Igy tovabb!

2021. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/100 A kérdező kommentje:

Traumák feldolgozása után:


Persze beleugorhatnèk szemellenzővel(amit bizalomnak neveznek) is kapcsolatokba.


Meg ringathatom magam olyanokban is, hogy de ő nem lesz olyan.


A mostanival is joformán ismerkedési szakaszban vagyok.

Még nem kerultunk olyan sok szituba hogy kiismerjem a nonverbális kommunikácioját.


Eddig a bizalmam alapja felé:

-Ha összefutunk valami haverjával maximálisan felvállal, előtérbe is helyez, bevon a társaságba.

-ha véletlen összefutok vmi nőismerősömmel meg abszolut háttérbe helyezi magát, nem akar szerepelni, a másikra rá sem nèz, szinte mintha "menekülne"

-nem beszél ki engem nem pletykál, imádja, hogy utcára, vagy megjelnéseknél, szolidan öltözöm, nagyon enyhén sminkelek maxon es csak az ágyban vagyok r.banc es ezt senki nem vágja le rolam rànézésre. Azaz nem használ "vetíteni"

-komoly férfi


De ennyi még nagyon nagyon kevés ahhoz, hogy ne legyen ott az, hogy a bnőimmel tudna ember módjára kommunikàlni és nem a vadászösztöne jönne elő, mert amugy maximálisan szexcentrikus..

2021. ápr. 2. 09:35
 96/100 A kérdező kommentje:

Azaz mellette mèg ezért is vagyok "félelemben"

Nem egy exem mellett speciel arrol már határozottan döntöttem de pikk pakk helyből, hogy őt be sem mutatom.

2021. ápr. 2. 09:37
 97/100 A kérdező kommentje:
És ez a félelem árnyékol nekem ebben a kapcsolatban.
2021. ápr. 2. 09:38
 98/100 anonim ***** válasza:
100%

Hiaba magyarazol megint es haritod a dolgokat. Rosszul valasztasz. Legtobb pasit k..ra nem erdekli sem a vadaszat sem a baratnod ha veled van. Lehet nehez elhinni, de igy van.


Irtam. Ne pasizz. Onismereti trening vagy pszichologus tud segiteni, hogy TE miert ezeket valasztod. Leirtad a kerdest, mert zavar a szitu. Akkor akarj valtoztatni es ne a tobbi csavon verd le a bantalmaid (a tobbseg normalis) mert akkor te is ferfigyulolo no leszel.


A felelosseg vallalasa felnott dolog. Es te haritod a sajat felelosseged es masokra vetited ki a rossz dontesed kovetkezmenyeit.


Most van ido valtoztatni. Kesobb nem lesz mert hidd el, elmulsz 25-30 es akkor mar komolyabb kapcsolatok, pasik, (mi 30 korul erunk meg igazan a csajok hamarabb) es baratok lesznek, de ha megragadsz a minden ferfi egyforma mentalitasnal, akkor nem lesz normalis kapcsolatod sem. Mert a szepseg az hamar elmulik. Kesobb meg mar boven nem eleg ha valaki cukipofi meg jocsaj. A kisugarzast a pasik elbol megerzik es nincs rosszabb, amikor egy vonzo nonek valami tragya a kisugarzasa, utalkozo, vagy a tobbi pasi miatt erzelmi romhalmaz.


Sok sikert.

2021. ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/100 A kérdező kommentje:
Na most erről akkor megint lehetne gondolkodni, hogy hol kezdődik az előítélet, és hol kezdődik az egészséges bizalmatlanság.
2021. ápr. 2. 09:51
 100/100 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg kérdező pihentesd a párkapcsolatokat mert túl gyorsan ugrasz egyikből a másikba, önértékelés , önismeret és mások megismerése legyen az elsődleges.
2021. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!