Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy mindig addig érdeklem csak a srácokat mig nem ismerik meg a bnőimet?

Figyelt kérdés

Volt ugyan már pár srác az életemben akiknek nem számitottak semmit a bnőim(akik teljesen stabil kapcsolatban vannak évek ota es csak egotuningra használnak mások ffiakat és ennél nem több, kicsi gyerekkortol több évtizedes bnőim)


De a legjellemzőbb hogy bemutatás vagy veletlen találkozások alatt a mellettem levő srac akivel jàrok vagy alakul a kapcsolat vagy szerelmem)felpezsdül, nekináll bokolni udvarolni, bnőim nőiesen lereagálják es megint lesajnálnak magukban engem, hogy megint "jot"fogtam ki.

Mivel nekik atombiztos kapcsolatuk van, folyamat én vagyok a szerencsétlen szánalom a szemükben, akinek nem sikerul soha egy komoly, de persze vannak annyira intelligensek hogy nem élcelődnek rajtam, sőt törődékenyek, empatikusak is, egyenranguként kezelnek ezek mellett.


Ujabban már nem mutatom be senkinek a bnőimet. Ez tudom megfutamodás, de én ezekbe már nagyon beleuntam.


De. A mostani páromon gondolkodva aki elég lightos velem, nem éppen egy hősszerelmes, hanem csak ugy elvan a kapcsolatban, nem halna bele egy szakitásba, de ez mellett én számitok neki, hű társ, velem tervez és komolyan vesz, de mindig ez van bennem, hogy nah ő is mennyire megváltozna, és felvillanyozodna, pezsegne ha csak egyszer is áthivnám hozzánk a bnőimet.


Az ilyen felpezsdüléseket az aktuális párjaimon a bnőimre, nekem már gyomorforgato látni is.

Volt aki ilyen fellángolásában be is probálkozott az egyiknél engem meg helyből dobott. Persze esélye nem volt a bnőmnél. Bnőm kedvesen mosolyogva lerázta a p.csába, tényleg max egotuningra használják a pasikat csak, az meg természetes hogy egy nő örül pl a bókoknak, nem is hibáztatom őket ezért.


Szoval annyit "fejlődtem" eddig hogy teljesen kulonválasztom a baráti kapcsolataim a magánéletemtől. Ha ez a struccpolitika egyàltalán fejlődésnek nevezheto.


De a mostani párom MELLETT is rendesen meg van ez az érzésem, hogy velem tartása van, normális társ, de bnőm előtt egy pillanat alatt menne viszont le pincsibe..

Hogyan éljek meg igy egy kapcsolatom, oldottan, nyugis szerelemben?



#bnőimnek becsicskulnak a párjaim
2021. ápr. 1. 08:22
 21/100 A kérdező kommentje:

20 ő tenyleg az a srác aki után nyelvlogatva szaladnak a nők. Neki az ilyenek nem nők egyszerűen.


Ettől még nem alpári a srác.

Ezt alá is támasztják sokak akik kaparják a küszöbét


Mindjárt keresek hozzánk hasonlo nőket a googlen


Amugy vékony vagyok hozzájuk hasonlo ők kicsit teltebbek de nem sokkal. Nem külsőségekről van szo.

2021. ápr. 1. 09:32
 22/100 A kérdező kommentje:

A cikket nem kell olvasni csak a kép miatt linkelek



Én ez a tipus vagyok saccra csak az arcom is vékonyabb nem ilyen "pufis"

[link]


Bnőim meg ez a tipusok:

[link]

2021. ápr. 1. 09:37
 23/100 anonim ***** válasza:
93%
Attól, hogy néhány agyament kislány lohol a "rosszfiú" után még mindig nem lesz kevésbé alpári ez a gyerek. A megnyilvánulásai alapján egy bunkó, nőgyűlölő frusztrált csíra, akármennyien kaparják a küszöbét és akármennyire véded. Majd valaki jól pofára ejti és leszáll a magas lóról ne félj.
2021. ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/100 A kérdező kommentje:
Ugy személyiségben is látszik a különbség hogy valahol ők "komolyabbak"
2021. ápr. 1. 09:39
 25/100 A kérdező kommentje:

23. Hidd el hogy hogy olyan pasik akik tudnak válogatni azok kőkemenyen válogatnak is. Es nem is adják magukat könnyen a nőknek. Plane akik nem is nők a szemükben.


Ő ilyen tipus. Ennyi.

2021. ápr. 1. 09:40
 26/100 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom hany eves vagy, de ahogy folyton az exeiddel peldalozol meg veded a tajparaszt sracokat is, szerintem vagy kapcsolatfuggo vagy, vagy akarva akaraz kotodni barkihez, legyen az akar egy tetu paraszt.


A kerdesedben is a pali nem akar kapcsolatot, akkor mi a francert kezdesz vele? Jol nez ki es akkor mivan? A baratnoid meg hagyjak a bokokat idegen csavoktol, akkor az nem atombiztos kapcsolat.


Bocs. De te valasztasz rosszul.

2021. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/100 A kérdező kommentje:

Mivel alapbol pasikrol van szo meg az aktuális parjaimrol eleve johogy irok az exekrol hogy kvázi mindegyik behódol a bnőmnek pincsibe.


Mégis kiről masrol beszélnék ha eleve ez a témàm es nem az exekrol vagy az aktuálisrol? Talan irogassak a szomszédrol??


Es írtam ha kiszórom az ilyen pasikat, azaz ennyi erővek mindet vihetném "tesztre" a bnőimhez, akkor valszeg az kb azzal èrne fel hogy tűt keresek a szénakazalban es plusz lehet a teszten át is menne és nem megy át "csicskába", de azért ettől sem lesz biztos egy kapcsolat. Szoval keressem az ezerből egyet akivel lehet meg másban nem passzolunk.


Nem lehet igy élni hogy a bnőimhez keressek ffit tulajdonképpen, akivel meg tudnék "jelenni".

Igy erről letettem.


Csak nagyon zavar a tudat is hogy mindegy kivel vagyok joformán.

A következo és következő srácnak sem lesz tartása, ez szinte tény. Es akkor még nem is azt kértem hogy ne a bnőim foglalkoztassák eleve, csak annyit, hogy legalább ne menjen le pincsibe.


Ami ma van a sráccal mellettem az lenne holnap is mással. Még egy hősszerelmessel is.

2021. ápr. 1. 10:43
 28/100 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, kérdező, neked mi a franc bajod van? Egyrészt, aki olyan agyi szinten van, hogy flörtölget a pároddal, hogy a fenébe tudod barátnőnek nevezni? Teljesen mindegy, hogy néz ki, akkor sem. Milyen emberi kapcsolataid vannak neked, te jó ég...

Másrészt, komolyan nem érzed parasztságnak, hogy az arcába mosolygott a "barátnőidnek", aztán lek_rvázta őket? Nem volt kötelező visszamosolyogni, vagy egyáltalán bármilyen módon belemenni a flörtbe. Lehet ignorálni is, és nem tenni az agyát. Nekem is vannak a nőknél népszerű férfi ismerőseim, de egyik sem viselkedik így.

Mind a barátnőidre, mind az exedre vonatkozik, hogy attól, hogy valaki vonzó, még nem kell lelki nyomorultnak lenni. Inkább ebből az egész közegből törj ki, mert nagyon ijesztő, hogy ez szerinted full normális állapot...

2021. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/100 A kérdező kommentje:

"Másrészt, komolyan nem érzed parasztságnak, hogy az arcába mosolygott a "barátnőidnek", aztán lek_rvázta őket?"



Csak ő is egotuningolt, ahogy a bnőim is.

A bnoim detto ugyanezek. Egotuning aztán off a srác.


A bnőimmel együtt nőttem fel joformán. Meg ha azt nézzük ők fixek az életemben csak. A pasik meg jönnek mennek. Komolyabb melyebb veluk a kapcsolatom mint egy ffivel. Röhej de ez tenyleg igy néz ki.

2021. ápr. 1. 10:50
 30/100 anonim ***** válasza:
98%
Megfigyeltem egyes férfiak előszeretettel qurváznak le másokat a barátnőjük előtt hogy ne keltsen gyanút benne. Pedig egy normális nő egyből kapcsol, ha másokat degradál engem is fog. Manipulatív viselkedés ez, másokat aláz hogy bókoljon. Biztos lehetsz benne akiket qurváz azok nagyon is bejönnek neki. De nem is ez a lényeg hanem az, hogy ezt csak egy unintelligens ember tudja prezentálni, attól semmi jót nem várhatsz, emberileg nulla, hiába néz ki jól.
2021. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!