Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy mindig addig érdeklem csak a srácokat mig nem ismerik meg a bnőimet?

Figyelt kérdés

Volt ugyan már pár srác az életemben akiknek nem számitottak semmit a bnőim(akik teljesen stabil kapcsolatban vannak évek ota es csak egotuningra használnak mások ffiakat és ennél nem több, kicsi gyerekkortol több évtizedes bnőim)


De a legjellemzőbb hogy bemutatás vagy veletlen találkozások alatt a mellettem levő srac akivel jàrok vagy alakul a kapcsolat vagy szerelmem)felpezsdül, nekináll bokolni udvarolni, bnőim nőiesen lereagálják es megint lesajnálnak magukban engem, hogy megint "jot"fogtam ki.

Mivel nekik atombiztos kapcsolatuk van, folyamat én vagyok a szerencsétlen szánalom a szemükben, akinek nem sikerul soha egy komoly, de persze vannak annyira intelligensek hogy nem élcelődnek rajtam, sőt törődékenyek, empatikusak is, egyenranguként kezelnek ezek mellett.


Ujabban már nem mutatom be senkinek a bnőimet. Ez tudom megfutamodás, de én ezekbe már nagyon beleuntam.


De. A mostani páromon gondolkodva aki elég lightos velem, nem éppen egy hősszerelmes, hanem csak ugy elvan a kapcsolatban, nem halna bele egy szakitásba, de ez mellett én számitok neki, hű társ, velem tervez és komolyan vesz, de mindig ez van bennem, hogy nah ő is mennyire megváltozna, és felvillanyozodna, pezsegne ha csak egyszer is áthivnám hozzánk a bnőimet.


Az ilyen felpezsdüléseket az aktuális párjaimon a bnőimre, nekem már gyomorforgato látni is.

Volt aki ilyen fellángolásában be is probálkozott az egyiknél engem meg helyből dobott. Persze esélye nem volt a bnőmnél. Bnőm kedvesen mosolyogva lerázta a p.csába, tényleg max egotuningra használják a pasikat csak, az meg természetes hogy egy nő örül pl a bókoknak, nem is hibáztatom őket ezért.


Szoval annyit "fejlődtem" eddig hogy teljesen kulonválasztom a baráti kapcsolataim a magánéletemtől. Ha ez a struccpolitika egyàltalán fejlődésnek nevezheto.


De a mostani párom MELLETT is rendesen meg van ez az érzésem, hogy velem tartása van, normális társ, de bnőm előtt egy pillanat alatt menne viszont le pincsibe..

Hogyan éljek meg igy egy kapcsolatom, oldottan, nyugis szerelemben?



#bnőimnek becsicskulnak a párjaim
2021. ápr. 1. 08:22
 31/100 anonim ***** válasza:
100%

De ez nem egotuning. Egotuning, ha valaki megdicséri a külsődet. Még csak nem is kell flörtnek lennie, teljesen udvariasan, normális stílusban lehet jelezni valaki számára, hogy csinos/vonzó, anélkül, hogy az illető a saját párkapcsolatát degradálná vele, vagy azt az illetőt, akinek tette a szépet.

Ez kérlek szépen színtiszta degeneráltság. És pont tökmindegy, hogy velük nőttél fel, attól még nem lesznek jó emberek, sem pedig legalább irányodba tisztelettel.

De persze, te dolgod, rejtegesd életed végig a (talán) paraszt pasidat a paraszt barátnőid elől. Ez is egy élet. Szerintem ultra kényelmetlen, irritáló, és hazug élet, de ha erre van igényed, egészségedre. De akkor ne gyere ide ilyen kérdéseket kiírni, mert semmi értelme. Minden alkalommal hasonló válaszokat fogsz kapni, csak másoktól. Szenvedj inkább csendben, ha ezt akarod.

2021. ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/100 A kérdező kommentje:
Ha nem rejtegetem, se jobb. Sőt.
2021. ápr. 1. 11:23
 33/100 A kérdező kommentje:

30 akiket qrváz jah lehet "meghúzná"aztán menne tovabb.

Nem szint neki

2021. ápr. 1. 11:24
 34/100 anonim ***** válasza:
100%
most kérdező tényleg ennyire ragaszkodsz egy paraszt kis puhap..cshöz?
2021. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/100 A kérdező kommentje:

A mostani páromra gondolsz?:D

Ő nagyon messze van ettől amit irtál :D

2021. ápr. 1. 12:04
 36/100 anonim ***** válasza:
100%
nem mucika, hanem az a pö..cs aki a barátnőidnél bepróbálkozik.
2021. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/100 A kérdező kommentje:
Jah. Ők exek..
2021. ápr. 1. 12:30
 38/100 A kérdező kommentje:
Meg akit még nem ismerek talàn. Ők meg majdani exek..
2021. ápr. 1. 12:32
 39/100 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, a kérdést exről írtad ki, de te közben elvileg normális kapcsolatban vagy?


Már írta, mit lovagolsz az exeken? Eszembe nem jutna, nemhogy még érdekelne a múltban mit csinált.

2021. ápr. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/100 A kérdező kommentje:

az ex jelentesejelentese nálam:Tapasztalat a ffiakrol.


Elvileg normàlis kapcsolatban vagxok. igy. hogy tudom azt, hogy ő sem különb a többinél.

de az utána meg utána levo sem..


EZ a problémàm.

2021. ápr. 1. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!