Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fontosabb lányok: hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb lányok: hogy a pasi diplomás legyen, vagy hogy átlag felett (nettó 300ezer +) keressen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 11:30
 11/96 anonim ***** válasza:
91%
Egyik sem. Vannak ennél sokkal fontosabb dolgok, de ezt a felszínes emberek, mint pl. a kérdező sohasem fogják megérteni. 38/n
2021. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 anonim ***** válasza:
25%
Mert kimondják az igazat és nem köntörfalaznak? :)
2021. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 anonim ***** válasza:
84%

Ezt képzelik magukról, bármit mondanak. Továbbá a kommented jól mutatja, hogy nálad senki sem pézéhesebb.

Na már most a kapcsolatban semmi szükségem sem lehúzó kisfiúkra, sem a hülyediplomásokbezzegavillanyszerelők résznél beragadt lemezjátszókra.

2021. ápr. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
32%
Én se pénzéhes nem vagyok, sőt... bezzegahülyediplomások szöveg sem szokta elhagyni a számat, csak nem tudom miért olyan hű de fontos a diploma, műveltséget anélkül is lehet szerezni pl.
2021. ápr. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
78%

Nem a műveltség miatt. Nézd meg, le merészeltem írni, hogy diplomás társat keresek és egyből nekemjöttél lekezelő stílusban. Komolyan érdekelne, milyen racionális érv van amellett, hogy ilyen emberrel kössem össze az életemet.

Nekem nincs bajom a nem diplomásokkal, de ez legtöbbször nem kölcsönös. Hadd ne kelljen már tűrnöm, hogy így beszéljen velem, aki nem is tud rólam semmit, csak egy papír alapján ítél meg rossznak.

2021. ápr. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
70%

Én nettó 320-at keresek, tehát a pasinál nekem a nettó 450 a minimum. Valamiből majd el kell tudni tartani rendesen a családot, ha lesz gyerek, nem? A hónapról hónapra élés nem az én stílusom.


A diploma előny, de nem elvárás nálam, ha anélkül is tisztességes munkával keresi meg a pénzt és amennyiben értelmes is.

24N

2021. ápr. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 anonim ***** válasza:
96%
Minimum annyit tudjon nyujtani, mint amit én is
2021. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 anonim ***** válasza:
0%
Nem akartam lekezelő stílusban írni, csak a tényeket vázoltam fel.
2021. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 anonim ***** válasza:
33%
A diploma alap. Egy normális diplomával pedig nyilván keres ennyit. Ahogy az ilyen diplomával rendelkező nők is.
2021. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/96 anonim ***** válasza:
75%

#16

Maximalisan egyetertek.



#19

Nem feltétlen. Ahol dolgozom, ott minden vezető férfi. Én csop.vez helyettes vagyok, es nem véletlen, hogy nem lettem vezető. Burkoltan meg is mondták.

(Nem is akarok az lenni, imádok családanya lenni, de egy vezető pozit nem tudnék tisztességesen elvinni úgy, hogy közben a családot is tisztessegesen managelem.)

Egy bizonyos szint felett, igenis tobbet keres egy ferfi, mint egy Nő, ugyanazzal a véghettséggel. Termeszetesen ez teljesen erthető a cég részéről is. Csak ne mondjuk már azt, hogy ugyanazzal a diplomával ugyanaz a kereset. A férfinek lehet úgy gyereke, hogy nem kell lemondania a karrierről, egy Nő viszont kénytelen választani.

2021. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!