Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fontosabb lányok: hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb lányok: hogy a pasi diplomás legyen, vagy hogy átlag felett (nettó 300ezer +) keressen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 11:30
 41/96 anonim ***** válasza:
100%
39-40 nem tűnik fel, hogy ez a vita már rég nem a pénzről szól?
2021. ápr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
0%
Nem a pénzről szól valóban! Pár agyoniskolázott itt akarja kiélni,hogy ő valaki mert a valóéletben egy senki!
2021. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 anonim ***** válasza:
97%
Itt senki nem beszélt olyan stílusban senkiről, mint te a diplomásokról.
2021. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/96 anonim ***** válasza:
95%
A diploma számomra fontos, a keresete egyáltalán nem érdekel.
2021. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 anonim ***** válasza:
9%
Már bocs de nem én kezdtem lekezelő módon beszélni a diplomásokról hanem pont fordítva! Az is tény,hogy ha a paraszt nem dolgozik az úr nem sza.r.i.k ,régi igaz mondás mégis lepontozták! Én azt értem,hogy sérti az egóját de ha valóban annyira művelt lenne mint ahogy állítja itt magáról akkor belátná ,hogy egy takarítónő,egy pék,egy segédmunkás stb semmivel nem ér kevesebbet mint ő a papírjával sőt!
2021. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim ***** válasza:
94%
De igen, te. Ki mondta, hogy kevesebbet ér? Senki. Annyit írtak többen, hogy párnak diplomásat szeretnének, erre többen megsértődtetek.
2021. ápr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:
12%
Arról nem beszélve,hogy hiába a diploma lehet ért a tanításhoz vagy az informatikához stb de az élethez meg hül.ye! A józan paraszti észnél egyik diploma sem ér többet! Aki ezt nem képes belátni ahhoz nincs több hozzáfűzni valóm!
2021. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 anonim ***** válasza:
76%
Érvekre nem reagálsz, eldöntötted, hogy milyenek a diplomások és nem vagy hajlandó levenni a szemellenzőt. Rendben, utálj csak minket ismeretlenül. De nem szeretném azt hallani, hogy a papír nem számít. A papír az egyetlen dolog, ami alapján emberek millióit megítéled. Neked számít a legjobban.
2021. ápr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 anonim ***** válasza:
8%
Milyen érvekre? Azonkívűl,hogy sértegetni próbáltál nem írtál semmit ! ☺
2021. ápr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 anonim ***** válasza:
88%
Oké, szerintem te direkt le akarod járatni a szakikat. :D
2021. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!