Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fontosabb lányok: hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb lányok: hogy a pasi diplomás legyen, vagy hogy átlag felett (nettó 300ezer +) keressen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 11:30
 61/96 anonim ***** válasza:
79%

Ahhoz képest, hogy nem érdekel, elég sok időt rászántál.

Én beismerem hogy érdekel. Érdekel, miért utálsz anélkül, hogy bármit tudnál rólam. Miért nyugtat meg téged a bölcsész büfé gyár meki mantra, amikor az igazság nyilván összetettebb. Miért felszínes a diplomás pár keresése és miért nem az a gyűlölködés. Egyikre sem tudtál válaszolni.

2021. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim ***** válasza:
85%

Én már nem lány, hanem 40-es, diplomás nő vagyok, doktori fokozattal. Farmakovigilanciával foglalkozom, és lehet, hogy meglepi az 57-es válaszolót, de a gyógyszerkutatás sem állt le a Covid-19 miatt, és nem hogy parkolópályán nem vagyok, de sokszor bőven 12 órákat dolgozom.

Mivel mind a végzettségem, mind a jövedelmem felette van a kérdésben megfogalmazottnak, számomra elvi szinten mindkettő alapelvárás - és nem azért, mert beképzelt sznob vagyok, hanem mert úgy gondolom, hogy ahhoz, hogy hosszabb távon együtt tudjunk működni, ezek szinte biztosan szükséges, de nem elégséges előfeltételek.

Természetesen el tudok képzelni nagyon intelligens, művelt embereket egyetemi végzettség nélkül is, de az ismeretségi körömben sajnos nem ők a jellemzők. Ami pedig a jövedelmet illeti, a legtöbb férfi számára nem valami kellemes érzés azt látni, hogy a lányom oktatására többet költök havi szinten, mint az ő teljes bevétele, illetve hogy nem tud azon a szinvonalon élni, mint mi, és például nem tud velünk jönni egy drágább koncertre, utazásra, étterembe, csak ha meghivatja magát vagy erején felül költ. Az anyagi különségeken egyébként jóval könnyebben felül tudok emelkedni, ha az alulfizetettség oka a magyar rögvalóságban rejlik, és a férfi mondjuk egy egyetemi kutatóintézetben a töredékét kapja annak, mint én a privát szektorban. Anyagi kérdésekben sokkal inkább a férfiak érzik kevésnek magukat ilyen esetben, mint én őket.

2021. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 anonim ***** válasza:
19%
Mint fentebb írtam a végére csatlakoztam csak be ,nem is az eredeti kérdésre kezdtem el válaszolni hanem arra ahogy pár diplomás nyilatkozott a nem diplomásokról!
2021. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 anonim ***** válasza:
96%

Diplomás párt szeretnék = alávaló sértés

31, 37 válasz = teljesen normális

:D

2021. ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
0%
63 Mint mondtam nem minden diplomásról beszéltem mert tény,hogy vannak olyan szakok mint pl az orvos vagy a te területed stb akik nem álltak le a covid miatt illetve nem is haszontalan a munkájuk ! Soha nem is állítottam ilyet mert nem is lehetne! Az én álláspontom azokfele irányult akik büfészakosok illetve annyi van belőle mint égen a csillag és elvégeztek egy papírt azthiszik,hogy ettől valakik! A színvonal meg relatív ,kitudok fizetni egy 20 ezres vacsorát is meg egy drágább koncertet is szoktam fesztiválozni is ami nem 5000ezer forint!
2021. ápr. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:
85%

Először is végig a diplomásokról írtál, ebből csak a végén hátráltál ki, mikor túl nagy butaságot írtál, hogy tartani tudd.

Másodszor láthatóan nem vagy képben, hányféle műszaki, gazdasági, egészségügyi, bölcsész (tanár, pszichológus, nyelvszakos) diploma létezik, különben nem büfészakoznál vaktában, hanem átgondolnád, mit beszélsz.

Harmadszor pedig a diplomások mellett érvelők egyszer nem írtak olyat, hogy ne lenne szükség szakmunkásokra. Ahogy sértéseket sem, hacsak magát a diploma megszerzését nem veszed annak. Egyedül te próbálod beadni, hogy ránk nincs szükség, csak néhány kivételes esetben. Az ésszerűség a különféle területeken jártas emberek együttműködése mellett áll, nem arra törekszik, hogy egyik kiszorítsa a másikat. A szakmunka egy ponton sem képezte tárgyát a vitának.

Úgy sejtem, ezekre sem reagálsz, csak írsz egy olyan lekezelő választ, amilyennek a diplomásokat próbálod beállítani, a stílusodból adódóan nem túl hitelesen.

2021. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim ***** válasza:
10%
Amúgy ez a baj veletek,az anyagi javakat tartjátok értéknek senki nem azt írta,hogy milyen ember ,milyen vele élni hanem a diploma,a pénz meg tárgyak ,elég szomorú ,hogy ide jutott a világ!
2021. ápr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:
85%

#68: Ti jöttettek itt a pénzzel, hogy mennyit keres egy villanyszerelő...

Másrészt pont, hogy nem az anyagi javat tartja csak szem előtt, aki tanult, képzett párt szeretne. Ezzel most pont öngólt rúgtál, mert akkor nem a diploma szükségességét hangsúlyoztuk volna.

2021. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:
85%

Eddig a pénzeddel próbáltál érvelni, most meg bedobod, hogy a diplomások anyagiasak. :D

Az is szép, hogy válogatott sértésekkel leírtad a diplomásokat csak a papír alapján, most pedig emberi értékekről beszélsz.

Köszönöm szépen, én ilyen emberrel nem is akarom megtudni, milyen lehet együtt élni. Tudom, hogy nem mindenki utálja a diplomásokat attól, hogy neki nincs, de teljesen megértem azokat, akik ezt játszmát meg akarják előzni és hasonlót akarnak.

2021. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 anonim ***** válasza:
29%
66-os. Itt Magyarorszagon, vedettsegi igazolvany ide vagy oda, pár evig nem lesznek fesztivalok.
2021. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!