Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fontosabb lányok: hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb lányok: hogy a pasi diplomás legyen, vagy hogy átlag felett (nettó 300ezer +) keressen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 11:30
 81/96 anonim ***** válasza:
92%
Ha elolvastad volna az eddigi vitát, akkor nem írtad volna ezt le. A hozzáállásod csak a diplomások álláspontját erősíti.
2021. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:
64%

Hát a nettó 300 az manapság azért elég sovány, szóval első hogy annyi azért legalább meglegyen.

Azokat nem értem, akik szerint a diploma csak egy darab papír, ha ez így van, akkor az illetőnek, aki ezt állítja, miért nincs?

Nekem nem kitétel a diploma, de ritkaságszámba megy azért hogy egy nem diplomás valaki megüssön egy bizonyos értelmi színvonalat, ami nálam elvárás. Ostobaságokról, realitykről, sorozatokról nem szeretnék és nem is tudok beszélgetni.

2021. ápr. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 anonim ***** válasza:
100%
Annak értelme mindig, amit szeretsz csinálni, viszont nem sok ember nevelkedik olyan családban vagy még családban sem, hogy rá jöjjön miben is lenne jó valójában, ezért arra az útra lép amikor olyant dolgot csinál amivel pénzt tud keresni nem azért mert szereti, ha nem azért mert nem szeretne éhen halni.
2021. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 anonim ***** válasza:
82. Elég ha csak pl van egy közigazgatási 5 éves egyetemi diplomád, dolgozol mint köztisztviselő egy vidéki kormányablakban, közel sem fogsz keresni 300 nettót sok év után sem, de még 250 et sem. Pedig tanulni kellett hozzá. De az én példám biológusként is hasonló, 248 nettó 35 évesen egy egyetemen.
2021. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim ***** válasza:
78%
84 elhiszem, csak erre nem lehet egy család életét alapozni. Nekem is van művészeti képzettségem, de nem szeretnék éhenhalni, úgyhogy a versenyszférában dolgozom. Úgy gondolom, kifogásokra alapozva nem lehet építkezni. Megoldást kell arra találni, hogy legyen az embernek egy normális bevétele.
2021. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 anonim ***** válasza:
18%

ok. Szólj, hogy vegyenek fel a versenyszférába, éppen csak átmentem a nyelvvizsgán 4-edszerre közép angolon (nem fog menni magasabb szinten, köszi), matekból és gazdaságis dolgokból gyenge vagyok. Biosz, kémia jöhet. Nem annyira könnyű az, keveseket vesznek fel a versenyszférába.

,,csak erre nem lehet egy család életét alapozni.,,- ott a nő, keressen ő többet, engem nem zavar, sőt örülnék neki. És nem, nem okozna bennem frusztrációt 1%-ban sem, ha többet kap pl 150 nettóval. És nem, nem kellene egy ft sem az ő pénzéból. Szálljon be mindenbe fele-fele arányban, a maradékból amit félretest, ami ugye az ő pénze lenne zömmel, abból elmehetnénk nyaralni.

2021. ápr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha már a kettő közül kell választani, akkor a pénz. Diploma nélkül is lehet jól keresni, ahogyan diplomával is lehet rosszul.
2021. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:

A kifogás sajnos az reflexből jön, és ezt persze megértem, mert emberi dolog. Biológusként a mai világban azért nem könnyű elveszett embernek lenni.

Így is lehet boldogan élni csak bizonyos szempontból nehezebb, pl. a gyerek sokba kerül, meg a saját ingatlan is. Meg ugye utazni is csak a nejed pénzén tudsz.

2021. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:
86%

Nincs diplomám, havi másfél milliót keresek tisztán, és tizenöt embernek adok megélhetést és munkát.


38F

2021. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
100%

Meg ugye utazni is csak a nejed pénzén tudsz.


Ha fizetem a kis lakásom hitelét (nem ő), szerintem nem gáz, ha pl ő ott él velem, és az ő pénzén megyünk nyaralni.

2021. ápr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!